למי שיש יוזר בפורום הרישמי של שלושים

TyrAnnyA

New member
למי שיש יוזר בפורום הרישמי של שלושים

אנא הירשמו לרולקול. http://thirtysecondstomars.forumsunlimited.com/index.php?showtopic=315934 ללא מודעות שבינינו: רולקול זה לא בגד

tool2

New member
משום מה זה לא נותן לי להגיב..

יש למישהי מושג למה? זהרושם שאין לי רשות להגיב לטופיק הזה... ד"א היה ממש כיף בסטארסקי וצרך לעשות מפגש מהר לפורום הזה! חחח (טלי, אחת משתי הבנות מהסאמיט)

TyrAnnyA

New member
את מגיבה מהיוזר שלך?

אם כן אז אני לא יודעת למה זה לא נותן לך. וכן, נארגן מפגש לקראת ההופעה

tool2

New member
מוזר.. פתחתי אפילו עוד משתמש וזה לא נותן לי

בכל מקרה.. תרשמי אותי? השם משתמש שלי הוא tali3331

DarkSecretLove

New member
פשוט מאוהבת בך רוסיה שלי!! ../images/Emo47.gif

אין עליך.. אני רשומה כבר.. אבל בובי באמא,אנא תשני את השם שלי לOFEKITA

רשמתיי לכם D:

אני גם באותו כינוי כמו כאןן D: תוסיפוו אותיי 3> יאוו אני מתגעגעת כל כך בנותת 3> חובה מפגש לפני ההופעהה !!

TyrAnnyA

New member
אי ואי עם אותו כינוי נרשמת לרישמי?!

שתהיי לי בריאה

חחחח נו מה כדי שתזהוו אותי וזה היה בערך..

3/4 אחרי שנרשמתי לפהה (כאילו אני זוכרת מתי נרשמתי) חחחח צריך לדרוש מהמנהלים של תפוז לשנות את זה DanielleAPRICCIATEJaredL או ל DanielleLOVE30STMsimpleplanAARdARI חחחחח אבל השני קצת יותר מידי ארוך.. והוא עוד מקוצר

DarkSecretLove

New member
../images/Emo207.gif ליבי נשבר אך מאושר כל כך בו זמנית. ../images/Emo3.gif

לפי מה שקורה בטוויטר..אנשים רבים [במיוחד בחורות] זועמים על זה שלשאנון יש חברה. דישדשתי בדבר.ומצאתי את אלנה גרבר..מראיינת גרמנייה,שכבר מהרגע הראשון שלה ושל שאנון היה אפשר לראות ששאנון נדלק. זהו חשבתי לחלוק עם כולם פה =) לפי דעתי היא פשוט מהממת,והכי מגיע לו שבעולם.לא משנה אם זה לתקופה ארוכה או סתם סטוץ אני חושבת שגם לשאנון מגיע..אני מקווה שזה לתקופה ארוכה כי דיי גבר הגיע הזמן להקים משפחה לקוסטנס שלנו,היא רוצה להיות סבתא.! הנה תמונה שלהם ביחד,אני חושבת שהם מקסימים.

TyrAnnyA

New member
בכלל לא הגזמת ))))

ואני לא מאמינה שאנחנו יורדות לתת רמה ומדברות על החיים הפרטיים שלהם. אבל. אם לכל בחורה שרואים אותה עם שאנון לקרוא חברה שלו- יעצרו אותו
בינינו- הוא גבר ויש לו נתייה להעביר זמן עם נשים (לשמחתנו). הייתה לו חברה מלא זמן, לא הלך, עכשיו הבחורצ'יק משתחרר קצת, מותר לו. אבל שום יחסים רציניים עם בלונדיניות, אני מבקשת. שאנון מקודש לאופק לנצח...

TyrAnnyA

New member
לא שיש לי מה שהו נגד אלנה

פשוט גמאני כבר רוצה להיות דודה של איזה מיני-שאנון או מיני-אופק. הבנת יקירתי?!

The Fantasy

New member
אננוצ'קה אני גם לא מצליחה להגיב משום מה

תוכלי לעזור לי? אני מרגישה נכה

TyrAnnyA

New member
אולי pre-moderation?

תרשמי לי פה את ניקניים שלך ברישמי ואני אוסיף אותך

The Fantasy

New member
אני רצינית שבכיתי כמו ילדה בת 5 אחרי שראיתי

את זה מוקדם יותר...אם אני אראה את זה שוב זה לא יהיה טוב. השיר הזה הוא בהחלט השיר שאני הכי אוהבת באלבום, הגעתי למסקנה הזאת אחרי שכל פעם שאני מקשיבה לו אני פשוט בוכה [מצטערת אם אני נשמעת מטומטמת] ואחרי הקליפ הזה בכלל נפלתי. אופק עדה!

למעלה