למי שזוכר את הסיפור שלי...

D a n n y b o y

New member
למי שזוכר את הסיפור שלי...

אני מתכוון לכך שלא התקבלתי לעתודה, שלא רצו לדחות לי את הגיוס...ועוד תלאות רבות שעברתי בלשכת הגיוס. אז היום סוף סוף קיבלתי הודעה מאוד משמחת- דחו לי את הגיוס עד ה28 ביולי! זה אומר שיהיה לי זמן לסיים את כל השנה בבן גוריון, ולנסות להתקבל שוב לעתודה (אם כי מצד שני, אני לא בטוח שאני רוצה להתעסק עם מדור עתודה שוב). סתם, רציתי לשתף אתכם. הבשורה הזו ספקה לי כמה דקות של נחת בתקופה המטורפת הזו של הבחינות.

Hawk17

New member
מזל טוב!

ואגב, אל תתייאש ממדור עתודה!!! שווה לנסות לשבת להם על הביצים שנית! שווה תמיד. ראה המקרה שלי ובודהס. תשתמש בעובדה שאתה עכשיו תהיה עתודאי בשני שליש מחיר ככלי שכנוע! אל תוותר! בהצלחה. עומר.

Aphophis

New member
תישאר תישאר תישאר

אחרת לאט לאט אני עוד אשאר העתודאי היחיד... :(

wiz

New member
שניה - ז"א שתוכל לצבור

את מספר הנקודות המינימלי שיאפשר לך להשלים את כל התואר, נכון
מזל"ט, ובהצלחה
אגב... אמרת לי פעם שאתה רוצה לעבור פקולטה... אז לך על זה. אין לך שום "מדור עתודה" שימנע ממך את זה
.

D a n n y b o y

New member
טוב לי בפיזיקה ../images/Emo13.gif

אני לא בטוח שיהיו לי מספיק נקודות. אמרו לי בלשכ"ג שאני צריך לסיים 51% מהתואר כדי שידחו לי את הגיוס עד סיום הלימודים. בינתיים אני לא מודאג מהצבא (איזו רווחה, אין לכם מושג...), אני מודאג מהמבחן בתכנות1 שנכשלתי בו לפני שעתיים.

0sveta0

New member
../images/Emo140.gifיווווווווו דני!!!!!!

אני לא מאמינה שלא סיפרת לי קודם! איזה מגניב!! וווואו אני מה זה שמחה בשבילך! סוף סוף משהו מסתדר עם המערכת ותוכל להשלים שנה מלאה, איזה אושר!
שיהיה המממממון בהצלחה בהמשך המבחנים!!

D a n n y b o y

New member
נודע לי רק אתמול....

ועוד לא פתחת את האיי סי קיו, איך אני אגיד לך? טלפתיה?!

למעלה