למי שהשבוע עבר לו מהר מידי

למי שהשבוע עבר לו מהר מידי

אני מקדיש את זה ערב זך לכולם אני שוקל להשאר בבית מי נשקל איתי?

המנער

New member
אחלה שיר...

מה עם כאב הראש , עבר...? חזרתי מאירוע ואני מסטול תחת.... (יש דבר כזה "מסטול תחת"...?)

המנער

New member
בסדר...

אני שוקל להציע להנהלה הצעה בזו הלשון... "פותח פוסט , אשר פתח פוסט ונעלם , אם הוא זכר, יעטפו אשכיובשק יוטה קטן ,שבו יהיו 47 נמלים טורפות , וזאת למשך 17 שניות . היה ויחזור על המעשה , יאטמו אשכיו באותו האופן למשך שעתיים". זהו. מה את מציעה לעשות לנשים מסוג נקבה שתנהגה כך...?

מסטול מהתחת :)

הוא בטח נרדם... מעניין איך ירגיש כשהנמלים יתחילו לכרסם באשכיו.. ואני נראה לך כזאת אכזרית? אולי אשחרר סרטנים עם צבתות שיתפסו לסוררת את הפטמות :)

המנער

New member
לא זוכר איפה ראיתי....

הייתה שיטת חקירה כזו...היו לוקחים חולדה , ומניחים אותה על הבטן של הנחקר , ומכסים אותה עם דלי מפח... עכשיו תחשבי לבד איך החולדה הזו הייתה יוצאת החוצה....מה הדרך היחידה שלה לצאת מה"כלא".... ברוב המקרים די היה לספר לנחקר איך החולדה עומדת לעשות את דרכה החוצה , בכדי שהוא יודה אפילו בשבירת לוחות הברית...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חזרתי חזרתי כולה עשיתי - טוסט מחלה טריה וגבינת טל העמק החורים היו פחות טעימים

המנער

New member
אני נוהג...

למרוח על פרוסות החלה משני הצדדים מרגרינה , כך היא לא נשרפת , והטוסט יוצא עוד יותר טעים. להזכירך , אנחנו בפורום בוגדים , לא לשכוח..... ובכדי שלא יגידו שזה לא קשור , אז את הטוסט אני אוכל עם עגבניות ומלפפונים חתוכים גס. הנה , כתבתי "גס" , אז זה חייב להיות קשור לפורום...

*צופיה*

New member
מה- ???

רגרינה ???? אתה לא יודע שלאמשנה על איזה צד של הפרוסה מרוחה המרגרינה כל עוד היא חמאה ?

חחחח

פעם עשיתי טוסט מיוחד 3 שכבות בתחילה רק השחמתי את השכבות אחר כך שמתי 2 פרוסות גבינה וזה היה..סוף..

המנער

New member
הו...שלום לך אחותי הפלצנית...

ציפיתי לבואך...( למרות שלא הייתי בטוח שדווקא זו את שתהיי...) כן..! מרגרינה , לא חמאה , ולא בטעם חמאה...! זו של "בלו-בנד" בטעם טבעי... בחמאה אני משתמש בכדי לשמן את השרשרת של האופניים של ביתי.

*צופיה*

New member
אין לי קונטרה

אני לא משתמשת במרגרינה בכלל. (חמאה = פלצנות ??? חמאה = טעים !!!)

המנער

New member
מתוקה שכמותך...

על טעם ועל ריח... לי חמאה לא טעים. מרגרינה על חלה טריה = בשבילי מעדן. אבל אני אופה לעתים עוגות שבהן חמאה זה "מאסט"... וכן , יש המזדעקים ומורטים את שיער הראש והערווה רק למשמע המילה "מרגרינה" ... נו טוב , פלצנים...

מאוהב ברעיון

Well-known member
קראתם לי?

שמעתי "פלצנים"... חמאה, אין כמו חמאה, ולא מהסופר, אלא חמאה בגוש ענקי שקונים בשוק התקווה מיחזקאל הערקקי שמוכר עמבה , חמוצים ועוד מעדנים.

המנער

New member
תנסי פעם אנאלי עם מרגרינה...

נראה אותך משמיצה אותה אחרי זה...

למעלה