למי שאוהב את פרננדז כנסו

DjXtrem

New member
למי שאוהב את פרננדז כנסו

עכשיו כל מי שאמר טובות על פרננדז ורעות על קאנן אוכל את עצמו פאדיחה של קבוצה אולי עכשיו כולם יקלטו שבית"ר לא צריכה מאמן שהוא שם גדול אלה מאמן שהוא נשמה גדולה השאלה הגדולה מה יקרה אחרי התבוסה הזאתי קאנן יחזור? פרננדז ילך? גדאימק יביא מאמן אחר? העיקר שפרננדז אוכל את עצמו למרות שזה על חשבוננו אבל מגיע לפרננדז לסבול קצת כולו דיבורים מברבר ולא עושה כלום עד שהייתה לנו הגנה שהצליחה קצת הוא גם אותה שינה טמבל

morinio

New member
לא קשור לקאנן

כל מאמן היה מעמיד את הקבוצה יותר טוב ממה שפרננדז עשה זה ניראה כאילו שילמו לעשות הכל כדי להרוס את הקבוצה

DjXtrem

New member
אבל קאנן סידר תהגנה

ונתן להם ביטחון דברים שאוחנה לא הצליח וגם עזורי לא ממש הצליח ובא פרננדז "הגדול" ורק בשביל שלא יגידו שהוא ממשיך את מה שקאנן התחיל הרס תקבוצה

morinio

New member
אם אוחנה ועזורי ההגנה היתה הרבה

יותר טובה, זאת אחת ההופעות העלובות ביותר של ביתר

DjXtrem

New member
אני מדבר תהגנה של קאנן

לא מה שפרננדז עשה אני מדבר על מה שהיה ב6 שבועות האחרונים לא על היום

DjXtrem

New member
נו איפה כל אלה שרצו כל כך את פרננדז

ואמרו שטוב שקאנן הלך איפה הם למה הם לא אומרים פה כלום?

מאורס

New member
צריך לעשות הפגנה ול

אני לא מאמין שזאת ביתר שראיתי לפני שבוע בעיטה לשער לא היה?איפה המחץ איפה התלהבות איפה הטקטיקה כלום השחקנים נראים בהלם?אפילו מאיר אנשטיין לא מ

מאורס

New member
צריך לעשות הפגנה ולהעיף את פרנדזז

אני לא מאמין שזאת ביתר שראיתי לפני שבוע בעיטה לשער לא היה?איפה המחץ איפה התלהבות איפה הטקטיקה כלום השחקנים נראים בהלם?אפילו מאיר אנשטיין לא מאמין שזה ביתר

InnerSpice

New member
אף אחד לא מבטיח

שעם קאנן התוצאה היתה אחרת נחכה ונראה מה יהיה במחזור הבא על הפסד אחד לפטר את פרננדז??נו באמת תהיה רציני עם כל הכבוד למרות שלא היינו במגרש היום בכלל חייבים לזכור ששיחקנו נגד הקבוצה הכי טובה כרגע בליגה אני בטוח שנגד מכבי פ"ת הדברים ייראו אחרת

DjXtrem

New member
את שני הגולים הראשונים חטפנו

בגלל ההגנה המפגרת שפרננדז העמיד לנו ההגנה של קאנן עמדה יותר טוב על המגרש

dovratl120

New member
צריכים לתת לו עוד הזדמנות מטעויות

לומדים.. רק חבל שספגנו כזאת השפלה...

morinio

New member
כל אלה שמגנים על פרננדז טיפשים

מה אתם מגנים עליו אתם לא רואים שהוא עשה את השינויים המפגרים האלה כד להוכיח משהו על חשבון הקבוצה? הוא גם לא ילמד מהטעויות שלו כי הוא צרפתי מתנשא והוא יעדיף שהקבוצה תאכל חרא מאשר להודות בטעות, רק אפס יכול לעשות כל כך הרבה טעויות במישחק אחד *לשים את אנסומבו מגן ולהפסיד את הכוח שלו בקישור כשיש לנו מגן טוב כמו חליבה *לשים את קאפיץ בלם תפקיד שהוא מעולם לא שיחק מול ההתקפה הכי טובה בליג *ברוכיאן קשר אחורי?ועוד נגד הקישור של חיפה? *אופיר עזו קיבל מספיק צאנסים בביתר מספיק כבר לתת לו הזדמנויות אין לו מה ליתרום בביתר לא מבחינה התקפית ולא הגנתית לא מבחינת יכולת אישית ולא בלחימה לבחור פשוט אין מה לחפש בביתר

InnerSpice

New member
ותבין אתה שגיידמאק לא טיפש

שאם הוא ייראה שפרננדז לא מספק את הסחורה הוא יישלח גם אותו למכור פלאפל בסן ז'רמן אגב אתם מתייחסים להצלחות של קאנן בליגה-מה עם ההשפלות שקיבלנו בגביע הטוטו-לא נחשבות? בית"ר לא יציבה עדיין היא היתה לא יציבה עם קאנן והיא לא יציבה גם עם פרננדז סדרה של כשלונות רצופים תדרוש מפרננדז לתת תשובות לגיידמאק-אבל אני מאמין שזה לא יקרה

dovratl120

New member
אין מה לעשות כל עוד פרננדז המאמן

צריכים לתמוך בו...ולמרות ההשפלה הוא מאמן טוב...

מה הסיכויים שקאנן יחזור לבית"ר?

לטעמי, נמוכים מאוד מה הסיכויים שאוליגרך רוסי עם הרבה אגו ימחול על כבודו אחרי שהוא בעט בקאנן מכל המדרגות?אפסיים, נכון מה יכול לשפר את זה? אנחנו, האוהדים צריכים לקרוא להחזיר את קאנן בכל הזדמנות אפשרית ואולי זה מה שישפיע על ארקדי "מחפש כותרות" גאידמק. אני אישית מאוד מקווה שקאנן יחזור, תתפללו יחד איתי כי קשה לי לראות את זה קורה

shahril

New member
זאת הבעיה. עד שהיתה לנו הגנה

שהצליחה קצת, בא פרננדז ושנה אותה. קורנפיין יצא גדול בזה שלא האשים את המאמן ונזהר לתלות את ההפסד בהרכב ששחק אתמול. בית"ר לא היתה טובה, והוא לא הסתיר זאת. התוצאה לא משקרת.

למעלה