למי יש כאן עיתון שבעה לילות או לוח משדרים

sivvann

New member
למי יש כאן עיתון שבעה לילות או לוח משדרים

משבוע שעבר ? אשמח מאד לעזרתכם. בשבוע שעבר, ביום רביעי, בערוץ 33 (כמעט בטוחה) או ערוץ 8, הייתה תוכנית בערב, בסביבות 10,11, בערב, על צורפות. אני רוצה לפנות להוט או לרשות השידור ולשאול מתי הם יישדרו שוב את התכנית, אבל לפחות שיהיה לי את השם של התכנית. מישהו יכול להסתכל אצלו בעיתון ולבדוק ? תודה רבה !!!

../images/Emo44.gif לוח משדרים

יום רביעי, י"ג בסיון 30 במאי : ערוץ 33 - 19.30 - "פוליטיקה" (אקטואליה) 20.00 - "לגעת ברוח" (אורחת : ליא קניג) 20.30 - "על הדשא בקיבוץ עין השופט" 21.25 - "דרך הודו" (תעודה) 22.25 - "ארטה" (אופרה) 23.15 - "מבט לחדשות" ערוץ 8 - 19.30 - "הארכיאולוג העירום" (תעודה) 20.00 - "החגורה של נעמי" (סרט דוקומנטרי) 21.00 - "לאונרדו" (דוקודרמה) 21.50 - "ג'ורג' כוכב עליון" (זמר יווני שהפך לכוכב בסין) 22.40 - "נישואי נעורים" (שלושה זוגות לפני חתונתם) 23.30 - "ועידת פופ טק" (ש.ח.)

sivvann

New member
תודה רבה רבה

תודה רבה על העזרה. כנראה שבסופו של דבר זה היה ערוץ אחר, כי אף שם כאן לא נראה לי מתאים לתכנית על צורפות. אם במקרה יתחשק לך להסתכל על ערוצים אחרים...בסביבות השעה 10,11 בערב, אולי ערוץ 11 או 22 או 23 ? ממש רק אם בא לך :)

עוד אפשרויות -

בערוץ "החיים הטובים" היתה בשעה 22.30 תכנית שנקראת "נסיכי התכשיטים". בערוץ חינוכית 23 היתה בשעה 21.00 תכנית שנקראת "קולטורה" (עם אבירמה גולן). אלה נראו לי הכי קרובות. בטוח שזה היה בתאריך שרשמתי בהודעה ? וצפית ב"הוט" או ב"יס" ?

sivvann

New member
כן, זה בטח היה "נסיכי התכשיטים" בהוט

תודה רבה רבה על העזרה !!!

BKF ../images/Emo13.gif

נסי לצפות בערוץ הזה ביום רביעי (מחרתיים) בשעה 22.30 , התכנית הזו רשומה שם שוב ויתכן שזו אותה תכנית שראית...

למעלה