למי אנחנו מתחברים?

מיקאלה1

New member
למי אנחנו מתחברים?

אפרופו כלבים - אנשים שונים נמשכים לכלבים שונים.
טמפרמנטיים, או שקטים, גדולים או קטנים. עם שיער בלי שיער.
איזה כלב עושה לכם את זה?
אישית הפינצ'רים יש לי זכרון מהילדות ומאז אני לא מתחברת אליהם. אוהבת את הכלבים מהסוג הקטן כמו טרייאר.

אתמול שמעתי שגם בני אדם נמשכים אבל נמשכים בהתחלה לאופי המנוגד להם. אשה שקטה תמשך לגבר דברן.
מה שאחר כך מפריע לנו בקשר.

וכמובן באותו נימה -בחירת בגדים, צבעים וחברים

אבל -
אני "נמשך" [שוב מילה בעייתית כיוון שיש בה יסוד אירוטי, בעברית, בעברית!!] אל כלבים קטנים, כאלה שאוכל להחזיק, ללטף, אך מהצד השני אם הם "צעצועיים" אני סולד מהם. אני מעדיף נקבות על פני זכרים, וכל הנקבות מעוקרות. כיוון שאני חי עכשיו עם פינצ'רית אני מודיע, לא עוד! כמות הצווחות והנביחות לא תאומן, וככל שהיא מזדקנת היא צווחת -נובחת יותר ויותר. עכשיו, למעט ההפרעה לי, סיבה נוספת לכך שלא אקח פינצ'ר זה שאנשים/נשים חושבותים כמו המשפט שפותח את ההודעה, כלומר הפינצ'רית שלי משמשת כשגריר רע לאופי שלי ולדמותי הציבורית ברחוב. חחחחח

באחד הספרים במכוננים בעברית, שהתפרסם לדעתי לפני כ- 30 שנים בהוצאת אפיקים של ע"ע כתב גרנטולוג ידוע על "קללת הזקנה". מתברר שתכונות בלתי "רצויות" לנו שהקפדנו לשמור עליהן משתחררות להן עת אנו מזדקנים מהפיקוח, אבל השחרור כמו כל שחרור גדול יותר ממה שהן במציאות. הוא גם ניתח יחסי זוגות של קשישים והסביר לעומק את הטענה שהעלית בדבר האבולוציה של היחסים.

מיקאלה1

New member
מוציאה לך שם רע

ככה הפינצ'רים נובחים וחסרי מנוח. לגבי השאר כתבת יפה ונכון.

"אבולוציה של יחסים" - איזה נושא מרתק

שוב, התבניות המדויקות שלך (אתה עושה לי סדר בראש).
מענין היה לקיים דיון על זה.

(אני אוהבת "זאבות")

יוליקה

Member
מנהל
בימים אלה אני מתחברת רק לזו שבתמונה

אי אפשר לעמוד בפניה

Ron W

New member
היה היתה לי פינצ'רית

היום מעדיף אחת על 2 (רגליים) גם לא לחוש רכושני כמו שמתיחסים לכלבים.
כמו בכל בע"ח ותחביבים זה משהו שממצים ועוברים הלאה.
אבל מתגעגע לימים ההם

לא ברור לי למה נמשכים, נהפוך הוא אם יודעים מה זה, זה כבר לא מאוד מושך...

למעלה