למישהו יש מושג...

Black Rose

New member
למישהו יש מושג...

מה זה הסרט הזה בערוץ 4 כרגע? יש שם כמה זרוקים שלובשים חולצות מאד מענינות (דיו וקארקוס ממה שהספקתי לזהות עד עתה) מוזיקה חביבה (שלא זיהיתי) והם נוטים לירות בחתולים וקצת להתעלל בהם.. לא ממש הבנתי למה... קיצר, מה זה לכל הרוחות? freak show.

a_duck

New member
אה..נראה לי ראיתי את זה...

סרט מכוער ודפוק...אבל יש דברים טובים בפסקול... הדבר היחיד שאני זוכר זה שהיה סלייר ומורביד אנג´ל...

זה גומו . סרט שכזה .

יש פסקול טוב . קצת הארדקור אמרו לי . לא יודע לא ראיתי את הסרט. ולמה את לא באיי סי קיו ? זה טרנד חדש לא לדבר אתי או משו??? הגמד

Black Rose

New member
אני לא באייסי..

כי אני גם לא ממש פה.. פשוט תהיתי מה זה הסרט המוזר הזה לכל הרוחות... ויש לי פלאפון אתה יודע.. גם לך יש אחד... ואם אתה לא תשתמש בו אני אשתמש! (איזה איום.. חח)
) חוץ מזה שאני בטח ארדם עוד מעט... לבלונדה הגבוהה יש חולצה של פויזן והיא עשתה משהו לחתולה השחורה והיפה שלה.. חתולע מסכנה... אני חוזרת לטלי

אמממ אני לא עונה לפלאפון

הוא כבוי 24/7 . ואת ומוזר הולך יחד לא ?
ביזאריות לשמה. הגמד

DarkFlame

New member
בלאט אין לי ערוץ 4

מת"ב המזדיינים לקחו אותו מ-YES ....

CosmikDebris

New member
זה כן....

מת"ב (כבלים) לקו את הערוץ מיס! אז זה אומר שלו יש יס?

חולוני

New member
גם לי אין..

וזה לא שמת"ב לקחו את הערוץ מיס, יס הפסיקו לשדר אותו כי אין להם כסף לשלם עליו.. זונות!

a glass moon

New member
זה לא שאין כסף לשלם

יש ועוד איך פשוט לא היה ביקוש כל כך לערוץ 4 בקרב בצופים של יס, כי הערוצי סרטים שלנו הרבה יותר טובים משל הכבלים, ובטח מערוץ 4 גם הכבלים אמורים להוריד אותו בקרוב

חולוני

New member
אוקיי..בדקתי בפנאי פלוס..

לסרט קוראים "גומו" - "Gummo". והנה התקציר שלו - סיפורם של שני נערים החיים בעיירה נידחת במערב התיכון של ארה"ב ומנהלים חיי בטלה חסרי כיוון ותקווה. עם מקס פרליץ, קלואי סביני. ארה"ב, 1997.

mr oysterhead

New member
את הגליון האחרון של פנאי פלוס

זרקתי לפח, אבל לא לפני שהקאתי על כולו.

לסרט קוראים גאמו gummo

וזה הסרט הכי הזוי שראיתי שחיים שלי. אין לו קו עלילה ברור. זה נראה יותר כמו סרט דוקומנטרי על חייהם של תושבי עיירה קטנה באוהיו. הפסקול מכיל דברים כמו באטורי, בורזום, ביתלחם, נפילהיים וכיוצא באלו. אה כן, וגם מדונה.

ייתכן מאוד למען האמת.

שמעתי שם צלילים שהזכירו לי את אבסו. אבל מפני שאני לא חובב גדול בכלל שלהם, הייתי מציע שתשאל מישהו אחר.

כן- צדקת.

1. Absu The Gold Torques of Ulaid 3:50 2. Eyehategod Serving Time in the Middle of Nowehere 3:33 3. Electric Hellfire Club D.W.S.O.B. 4:09 4. Spazz Gummo Love Theme 2:51 5. Bethlehem Schuld uns´res knצcherigen Faltpferd 4:34 6. Burzum Rundgang um die transzendentale Sהule der Singularitהt 6:21 7. Bathory Equimanthorn 3:38 8. Dark Noerd Smokin´ Husks 4:58 9. Sleep Dragonaut 5:41 10. Brujeria Matando Geros 3:14 11. Namanax The Medicined Man 5:25 12. Nifelheim Hellish Blasphemy 3:24 13. Mortician Skin Peeler 3:15 14. Mystifier Give The Human Devil His Due 5:28 15. Destroy All Monsters Mom´s and Dad´s Pussy 1:59 16. Bethlehem Verschleierte Irreligiצsitהt 5:34 17. Mischa Maisky Suite No. 2 for Solo Cello in D Minor-Prיlude 4:22 18. Sleep Some Grass 0:48 19. Rose Shephard and Ellen M. Smith Jesus Loves Me 0:40

למעלה