למישהו יש מושג אם יש פסטיבלים או כנסים בקרוב?

CinemaCrazy

New member
למישהו יש מושג אם יש פסטיבלים או כנסים בקרוב?

מעניין אותי לדעת אם בחודשיים הקרובים יש בארץ אירועי קולנוע, ואיפה יש מאגר מעודכן של כל האירועים הקולנועיים בארץ? נהייה קצת משעמם הגיע הזמן לראות בכורות!!

דוק אביב ממש בקרוב

בסינמטק תל אביב וברחבי העיר. אם כבר העלת את הנושא, הם צריכים מתנדבים. מי שמעוניין ויכול לעזור (בתמורה לכניסה חינם לכל ההקרנות), תגידו ואני אתן לכם פרטי התקשרות איתם. אני יודעת שיש אנשים עם אנטי לדוקומנטרי אבל אני ממליצה בחום לבוא לפסטיבל להתעניין ולראות כמה דברים, תמיד יש דברים מוצלחים וחלק מהסרטים זאת הזדמנות יחידה לראות אותם.

CinemaCrazy

New member
Clementine מה הכוונה מתנדבים?

מתנדבים זאת מילה מכלילה, הם צריכים במאים? סרטים? עובדי במה? באיזה תאריך הפסטיבל ועל כמה ימים הוא מתפרס?

מתנדבים הכוונה ללעשות מה שצריך

ולעזור איפה שאפשר. ספציפית איזה תפקידים צריך זה כדאי לשאול אותם אבל לרב מדובר בלאייש עמדות מודיעין או ללוות אורחים מחו"ל. במאים משום מה לא צריך. הפסטיבל במאי, לא זוכרת בדיוק את התאריך, הוא עשרה ימים.

מחיר רגיל של סרט

יש תמיד גם כרטיסיות לפסטיבל אבל אין לי מושג מה העלויות. אני מאמינה שבקרוב יעלה האתר עם תוכניה מעודכנת וכל הפרטים.

aשרון

New member
ממה שאני יודע....

בחודש מאי תתקיים תחרות 48 שעות ובסופה יוקרנו הסרטים הזוכים ובאיזה שהוא תאריך יוקרנו בסינימטק ת"א כל הסרטים שהגיעו לתחרות השנה . בחודש יוני אמור להתקיים פסטיבל הקולנוע ההומו לסבי בסינימטק ת"א במסגרת חודש הגאווה . זה מה שאני יודע.

CinemaCrazy

New member
תודה על שיתוף המידע הזה ../images/Emo13.gif

כנראה באתר של עכבר העיר אפשר למצוא את כל הפרטים על כל הפסטיבלים שיש, אני צודק?

לא בטוח שזה עונה לקטגוריה כ"כ...

אני עוד לא ממש בקיא בעניינים אבל פסטיבל סרטי סטודנטים כמו הצ'ינה פורטה עונה להגדרה ? (אם כן אז זה מחר בסינמטק ת"א)

למעלה