למישהו יש הסבר לעליות ? לא שאני

yigalw

New member
למישהו יש הסבר לעליות ? לא שאני

מתלונן אבל חוץ מאינטרס של גוף להקפיץ את השוק לא רואה שום דבר שונה לי אישית זכור לפחות מקרה אחד דומה בעבר הלא הרחוק דוביד זוכר ? משהו סביב 730 אם אני לא טועה

vertrag

New member
לא יודע אבל זה עדיף מהשעמום שהיה

עד לא מזמן. נראה לי שיש פרשנויות שונות למה שמתרחש בחול...

bogii

New member
כמה סיבות

א. השווקים בעולם עושים תיקונציק ב. מנסים לשווק קולים יותר שמנים ג. הגדולים צריכים לממש קצת פוטים כתובים תבחר את אחת התשובות רק שים לב שאופציות בארץ הפעילות זה רק לחודש חודש וחצי הקרובים כך שאין אפשרות לעשות תיכנון טווח ארוך נ.ב לא ממליץ להתעסק עם אופציות מעוף וזו עוד אמירה בלשון המעטה, שבוע מבורך ובשורות טובות

bogii

New member
קח עוד סיבה

שאולי נותנת עוד משהו ארה"ב תעניק לישראל סיוע בסך 2.46 מיליארד דולר בשנת 2007; מתוכו 2.34 מיליארד סיוע צבאי 120 מיליון דולר יוענקו תחת סעיף סיוע כלכלי * תעניק סיוע כלכלי אחרון ב-2008

יגאל, האינטרס היה ביום חמישי

תלוי איך אתה מסתכל על זה.. לדעתי ביום חמישי היה אינטרס להוריד את השוק לפקיעה 848.... והיום פשוט נגמר האינטרס להוריד ל848.. לפי איך שנראה כרגע, ידשדשו סביב 866 כמה ימים.. לדעתי כל עוד השוק סוגר מתחת ל885 הוא במגמת ירידות לטווח קצר.. לכן אני יצאתי מלונג יוני בגלום 870, שנכנסתי ב856. כרגע השוק מחפש כיוון, ולדעתי יכנס לדשדוש בתחום של 10 נקודות סביב 870 סגירה מעל 873 תעיד על נסיון לפרוץ את רמת 880-885. סגירה מתחת ל855-850 תעיד על המשך מגמת הירידות לכיוון 800-820... כרגע לדעתי השבוע צריך לשבת על הגדר, לסוחרי האופציות. תנו לשוק לעכל קצת את הבלגן , ולהחליט לאן הוא הולך.. ואחרי שהפרמיות על האופציות יירדו קצת, אפשר לחזור ליומי, כי כרגע יהיה קשה לעשות כסף ביומי, אולי רק מי שלוקח אופציה הביתה בתקווה שהוא בכיוון הנכון של הגאפ..

yos74

New member
אם לדעתך יהיה דשדוש על 10 נק' מה

דעתך על כתיבת אוכף על 860 או 870 ? אני גם מתלבט מה עושים לכן אני מבקש עצתך...

אין טעם..

ככה אני חושב, אבל זה לא בטוח.. אין טעם להסתכן עם כתיבת אוכפים כרגע.. כמו שאמרתי אין עדין כיוון , השוק מחפש את עצמו... ככה שמספיק טריגר קטן ואנחנו יכולים לרדת חזק למטה או למעלה.. ככה שאם אתה רוצה לכתוב אוכפים, זה מסוכן כי צריך לדעת מתי לסגור אותם. חכה לשבוע הבא, תן לשווקים להרגע ולחפש כיוון ואח"כ תשקול כיוון.. בנתיים התיק שלי בנסדאק עשה 30% בשבוע שעבר, ויש שם עוד מניות טובות שאפשר לעשות עליהם סיבובים יפים..

RSI1

New member
אפילו משה לא בטוח אם יהיה לל"ש או

שיעלה ב-0.25 כך שכל החלטה כל יכולה להוות טריגר.

RSI1

New member
משה ירושלמי,הכלכלן(והפסימיסט) מס

אחד בפורום.

אחשלו, אני מסמיק ../images/Emo9.gif

ואתה צודק - אני באמת לא יודע מה יעשה הנגיד. אני גם מדבר עם אנשים שונים בתחום הכלכלה, וגם אצלם אין תמימות דעים לגבי מה הולך הנגיד לעשות. מחד גיסא - אינפלציה עולה, משק צומח -> העלאת ריבית. מאידך גיסא - הפד מחליט רק עוד חודש, וצלילת הדולר תשפיע על ירידת רמות המחירים.

בעה

New member
בן סטריס

משה בס אתה "קונה" את העליות? ד"א יש לי שכן בשם זה בן שיטרית משה אבל אנחנו קוראים לו סטריס

אני לא קונה פה עליות

מישהו אחר קונה ולכן יש עליות

למעלה