למישהו יש היכרות עם הרפלאס?

גורדיאן-II

Active member
לאחת החתולות שלי יש דלקת חניכיים והוטרינר מכר לי את זה, תוסף תזונה, לדעתו זה עוזר.
אשמח לדעת אם למישהו יש ניסיון עם החומר הזה.

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 290.2 · צפיות: 2

אבח"י

Well-known member
לאחת החתולות שלי יש דלקת חניכיים והוטרינר מכר לי את זה, תוסף תזונה, לדעתו זה עוזר.
אם את לא סומכת על הוטרינר למה את קונה ממנו? ולמה את הולכת אליו בכלל?

גורדיאן-II

Active member
אם את לא סומכת על הוטרינר למה את קונה ממנו? ולמה את הולכת אליו בכלל?
א. אני גבר, לא אישה.
ב. אני דווקא כן סומך עליו, אבל בשביל מידע נוסף יש את הפורום הזה, קוראים לזה 'חוכמת ההמונים', תמיד יש סיכוי למצוא כאן מישהו שהשתמש בזה ויכול לחוות דיעה על היעילות של המוצר הזה. ווטרינרים יודעים על כל מוצר מה שכתוב על העטיפה, המשתמשים חכמים יותר, או לפחות יותר בעלי ניסיון.

אבח"י

Well-known member
א. אני גבר, לא אישה.
ב. אני דווקא כן סומך עליו, אבל בשביל מידע נוסף יש את הפורום הזה, קוראים לזה 'חוכמת ההמונים', תמיד יש סיכוי למצוא כאן מישהו שהשתמש בזה ויכול לחוות דיעה על היעילות של המוצר הזה. ווטרינרים יודעים על כל מוצר מה שכתוב על העטיפה, המשתמשים חכמים יותר, או לפחות יותר בעלי ניסיון.
דעה לא נוחה יש לך על רופאים, על רוקחים ....
חכמת ההמונים לא תמיד צודקת, מניסיון אישי.

dimitrygo

Active member
מנהל
הגישה הכי טובה - לא לסמוך על אף אחד בעיניים עצומות. אין אף אחד שלא עושה טעויות ואין אף אחד שיודע הכל.

dimitrygo

Active member
מנהל
א. אני גבר, לא אישה.
ווטרינרים גם לא יודעים מה כתוב על העטיפה, במיוחד כשמדובר על תוספי מזון.
ליזין לא עוזר נגד הרפס בניגוד לשמועות.

גורדיאן-II

Active member
ווטרינרים גם לא יודעים מה כתוב על העטיפה, במיוחד כשמדובר על תוספי מזון.
ליזין לא עוזר נגד הרפס בניגוד לשמועות.
לא קניתי את זה כדי לטפל בהרפס, אלא נגד דלקות ומורסות בחניכיים שהיא סובלת מהם כבר הרבה זמן, אולי בגלל מוטציה קלה של קאליצי או וירוס אחר.
החתולה בת 11 ונמאס לה ולי שאני גורר אותה לוטרינר פעם בכמה שנים כדי לבדוק את השיניים.
חוץ מעניין הדלקת היא בריאה, פעילה, מטופחת היטב ואפילו שמנה, משהו כמו 6.5 ק"ג.
בינתיים החדשות הטובות הן שהתוסף הזה כנראה טעים לה, אני מערבב לה אותו באוכל רטוב והיא אוכלת את זה בשמחה.
טוב, כנראה שבסוף אני אהיה בעל הניסיון בשימוש בתוסף הזה. מבטיח עידכונים.

dimitrygo

Active member
מנהל
השימוש הממוקד היחידי בליזין בחתולים ששמעתי עליו הוא ווירוס הרפס והשימוש הזה אינו יעיל כפי שאתה יכול לקרוא.
קיימת גם טענה שליזין מחזק את מערכת החיסון באופן כללי אבל זה לא הוכח אף פעם.

Yukita

Active member
מנהל
המוצר המסחרי לא מוכר לי אישית. בתור שמר חתול התבקשתי לתת ליזין לחתולים, ועד כמה שהבנתי מהבעלים הליזין עזר לחתולים שלהם - אבל זה היה מזמן ולא התעמקתי מדי בפרטים אז קשה לי לתת משוב שבאמת יכול להועיל.

גורדיאן-II

Active member
המוצר המסחרי לא מוכר לי אישית. בתור שמר חתול התבקשתי לתת ליזין לחתולים, ועד כמה שהבנתי מהבעלים הליזין עזר לחתולים שלהם - אבל זה היה מזמן ולא התעמקתי מדי בפרטים אז קשה לי לתת משוב שבאמת יכול להועיל.
טוב, גם זה קצת מעודד. חששתי מתגובות בנוסח 'החתול שלי קיבל את זה ואז התחיל לנבוח ומת'.
בינתיים אמשיך בזה, נקווה לטוב.

למעלה