למישהו יש את הטלפון של הרב "רנטגן"?

snayit

New member
למישהו יש את הטלפון של הרב "רנטגן"?

הרב איפרגן שנקרא גם הרב "רנטגן", מישהו יודע איך אני יכולה להשיג אותו (ברור לי שלא ממש אותו) ואם זה לא מוגזם לבקש (וזה מוגזם) מישהו יודע איך קובעים שם פגישה בלי לחכות את כל היום (קלוש, אני יודעת)? חיפשתי בגוגל אבל מצאתי רק כתבות כן, אני יודעת שזה מצחיק-מגוחך, יש לי מחלה של אנשים בני 60 ואי אפשר להחליף מפרקים ולא נראה לי נחמד לבלות 12 שנה במצבי הנוכחי עד שיתאפשר ניתוח להחלפת מפרק. לא כיף לי בכלל ויש אנשים שמספרים שהוא עזר להם.

d s d s

New member
ניסית ללכת להילינג לפני?

יש לי מישהי מומלצת בכפר סבא שיכולה אולי לעזור..

snayit

New member
בינתיים עוד לא ניסיתי

ניסיתי (ואני עדיין מנסה) הידרותרפיה (נראה לי חיובי בכל מקרה במצבי, להמשך הדרך) וביום ראשון אני מנסה דיקור ניסיתי גם כלמיני רופאים אבל עכשיו אני בהפסקה מהרופאים לכמה שבועות כדי להרגע, כולם אומרים פחות או יותר אותו הדבר הילינג כנראה גם יהיה - אני פשוט פחות מאמינה בדברים האלה ה"רוחניים" - אשמח לקבל יותר פרטים בכל מקרה ואם הבחורה שאת מכירה (בכפ"ס) עזרה למישהו שאת מכירה גם אשמח לשמוע

פ ו א מ ה

New member
מפורום סגולות וקבלה

050-5700600, 052-6075007, 08-9944444 לא יודעת עד כמה זה אמין בהצלחה

Mורני

New member
עד לא מזמן היו מתקשרים אלינו

למשרד ושואלים אם אפשר לקבוע תור לרב . בכל מקרה מאחלת לך בהצלחה , הייתי פעם בתיקון שלו והיה מאוד מרגש .

snayit

New member
טוב, מורני, מצטערת שלא בטלפון אבל

אפשר לקבוע תור לרב?

למה לאיפרגן ?

למה לא לנסות את הרב פירר קודם ? הרב פירר מפנה אותך לאנשים הנכונים לטיפול בבעיה הוא מעולה הוא ידוע בתור אחד שאפילו מצליח לשנות דיאגנוזות של רופאים אצלנו במקרה אמר שהסרטן בא ממקום אחר ממה שהרופאים חשבו ולכן אין ריפוי ובאמת כשפנינו שוב לרופאים והנושא נבדק התגלתה הטעות

snayit

New member
דווקא איתו מסדרים לי פגישה דחופה

מצאתי מישהו שמכיר אותו והוא אמור להגיד לי מתי הרב פירר יראה אותי, פשוט אחרי הרופא האחרון אני ממש לא בעניין של רופאים בקשר לבעייה הזו, הוא כ"כ ייאש אותי והפחיד אותי ששקלתי להתקלח עם הקביים מחשש שהרגל תשבר תחתיי (וברור לי שהקצנתי את מה שהוא אמר אבל הוא פשוט הפחיד אותי נורא) אני אנסה קודם את הרב פירר, ואת מי שהוא ימליץ עליו. שמעתי עליו באמת הרבה דברים טובים. מקווה שמשהו מזה יעזור

למעלה