למיקי ולמו"ל של מגזין אופניים...|המ

moisip

New member
למיקי ולמו"ל של מגזין אופניים...|המ

על פי השעות שחברי הפורום כותבים בפורום אני מניח שרבים עוסקים במחשבים או לפחות יש להם נגישות רציפה למחשב . כך שבטוח שניתקלו בסוגיה שאני מעלה כאן. פעמים רבות אני נימצא לקראת ישיבה או בהפסקות של ישיבה וניזכר בכתבה שלא הספקתי לקרא, והעיתון נימצא בתיק אבל לא מקובל להוציא עיתון בישיבות מהסוג הזה. וכאן באה ההצעה שלי למיקי ולמגזין להוציא גירסה ממחושבת למגזין או לצרף תקליטור למגזין. אני מניח שהכתבות ניכתבות על מחשב לפני הדפסה כך שהדרך לתקליטור קצרה. ואז בישיבה משעממת אני פותח את הקובץ קורא ונהנה וכולם חושבים שהחיוך בגלל הבדיחות של מנהל הישיבה. תחשבו על היתרונות !!!!!

ואז ואז ואז

אתה יכול לשלוח לחבר שלך והוא יכול לשלוח לחבר שלו ו .. ו.. ו... כל אחד ישלח 26 שקלים למגזין ו.. ו... ו... הכל יהיה מגניב

למה תקליטור?? אפשר לשלוח את הPDF

של כל המגזין במייל לכולם... כולה בסביבות 5 מגה.....

קרניצן

New member
למה שלא תיקחו דוגמא מלינוקס ?

ומכל הקוד הפתוח ? אין לי מושג איך אבל איכשהו הם אמורים להרוויח, אחרת איך הם יקנו את מגזין אופניים

ido mazor

New member
מה הקשר ללינוקס? ממש לא דומה...

אתה רציני? אני מקווה שכאדם שעוסק גם בלינוקס אתה מבין שלא כל העולם והמוצרים ניתן להשוות לתוכנת קוד פתוח... תוכנה היא מוצר ייחודי מהמון בחינות, בין השאר שלאחר סיום הפיתוח עלות ייצור מוצר נוסף היא בעצם אפס. אם כל דבר היה כמו תוכנות שמופצות חינם, למה לעצור במגזינים? מה עם אופניים חינם? אבל האמת שבלי קשר ללינוקס, תיאורטית עיתון יכול להרוויח גם ללא דמי מנוי, וזה מפרסומות. אני בטוח שאם מיליון אנשים יקנו כל חודש את מגזין אופניים הוא יוכל להרשות לעצמו להימכר חינם. הוא פשוט ירוויח כל כך הרבה מהפרסומות. אבל האמת שגם בעולם, אין כמעט מגזינים רציניים שמחולקים חינם, מסיבות שונות, בעיקר שיווקיות (חינם נחשב פחות טוב וכו'). אני אישית שמח שבעידן האינטרנט אנחנו מקבלים פורום חינם, תכנים מהמגזין חינם, וגישה להמון מידע מהר ובחינם...

moisip

New member
לא מדוייק למגזין הישראלי מצורף

דיסק שניקרא אנטרCD וכן חלק ממנו עם כתבות בנוסף לשאר הדברים

moisip

New member
מיקי למה להיות ציני...אני לרגע לא

חשבתי לקבל דבר ללא תמורה. אני מנוי על המגזין ממרץ 2000 למרות ביקורות שיש לי לעיתים. תבדוק בפורום ותגלה שאני אחד שמסורתי ובאופן עקבי יוצא נגד המבקרים. אני גם בטוח שאתה יכול לבדוק בהנהלת החשבונות שלכם ולראות שאני תמיד מחדש את המנוי חודש לפני סיום המנוי. כך שאת התמורה הכספית עבור ההשקעה במגזין ממני אתם מקבלים. כך כלא זו הנקודה, אני מנוי על כמה מגזינים בנושאי מחשבים תקשורת ואלקטרוניקה לחו"ל ...וכן מצורף תקליטור עם קבצי PDF של רוב הכתבות בעתון. ואף אחד לא חשד בי שהעביר את הקבצים לכל העובדים במחברה שלי. חוץ מיזה שגם את המגזין ניתן להעביר לאחר שמסימים לקרא שלא לדבר על לצלם לסרוק וכו. אבל זה לא חוקי כמו גם אם היתה מצרף קבצי PDF והיתי שולח אותם לאחרים. כך שאני מציע לחשוב על היתרונות לפני שתוקפים ועונים בציניות !!!

רבק- ב- 2:00 בלילה ועוד מצפים ממך

לא להיות ציני???
קח את ההומור הציני עם "סממנים של חצי ארגנטינאי" (1/2 ארגנטינאי=חוש הומור גרוע ובלתי מובן?) בסבבה..... בשעה כזו הכל נרשם בהומור, ורצוי שיהיה ציני.... ואם אתה רוצה את התשובה הרצינית..... חלום חיי הוא להעביר את הכל למדיה אלקטרונית..... כרגע זה לא מעשי, תאמין לי - בדקתי. קריאה נעימה מיקי

IlanShacham

New member
יש המון מאמרים מהמגזין ב"מאמרים"

כאן. אתה תמיד יכול לשמור כמה על הדיסק הקשיח כדי לקרוא בישיבות משעממות.

למעלה