למיקי ולכל השואלים.....

למיקי ולכל השואלים.....

בס"ד מחילה על שאני עונה בהצתה כ"כ מאוחרת,פשוט אני כבר לא כ"כ ליד המחשב....לא כל היום בכ"א...
. מיקי: שאלת מה איתנו,ב"ה(אני מרשה לעצמי לענות בשם טורבו,אחרי הכל הוא כמעט בעלי...
איזה כייף להגיד את זה.)הכל טוב,מתכוננים,אני כרגע בחופשה קצרה מהמדרשה,אך,לו רק הייתם יודעים כמה המקום הזה אדיר,אין,אין,אין מילים...מקום כ"כ <מחפשת את המילה המתאימה..>.טהור!! זהו,טהור זאת המילה שמצליחה לתאר את המדרשה בדרך הכי טובה. טוב,נו,אז כבר שמתם לב כמה שאני מאושרת..ובנוסף,מתחתנת..
טורבו,כמעט כל הזמן בישיבה,כך שנראה לי שזאת הסיבה הכי מתאימה לזה שהוא כבר לא בפורום..אבל אל דאגה,היום הוא חוזר הביתה כך שאולי נהיה פה ובצאט יותר מאוחר.. בכ"א,אני רואה שהכל פה השתנה,מלבד כמה אנשים ישנים ואהובים..(בסתר ליבכם אתם יודעים למי הכוונה.)זה כייף לראות איך הכל מתקדם,איך הגלגל מסתובב ואנשים חדשים מגלים את מה שאני גיליתי לפני כמעט שנה,את הפורום המתוק הזה. חוצמיזה,אני רואה שהרבה בעיות נפטרו,והפורום חזר לתפקד כראוי לפורום דתי כל הכבוד,קשוח. מצד שני,זה קצת עצוב לראות איך הכל ממשיך ואני כבר לא חלק ממה שקורה פה...אבל ,אחרי הכל,כשאני נזכרת במי שעוד מעט יעמוד לצידי מתחת לחופה,ויבלה יחד את איתי את שארית חיינו,עולה חיוך ענק על פני,והכל נראה כ"כ פשוט וטוב... נשמעת מרוחה ומאוהבת?,נחון.
מקווה שיום אחד תרגישו את אותה הרגשה ותגידו לעצמכם:"וואלה,תחתית צדקה.." אוהבת אתכם המון, מיקי,אתה עוד תשמע מאיתנו...(מה הכתובת שלך??) תחו´ש

וונדר.

New member
תחוששששששששששששש

איך שהתגעגעגעגעגעגעגעגעתי!!!!!!!!!!!!!! מה שלום המנהלת בדימוס שלנו???? פתחתי תפורום ואיך שנראה השם שלך חיוך מילא את הפרצוף שלי... אגב- מזל טוב כבר אמרתי??? וד"ש לטורבו
) בציפייה לגאולה וונדר

לוונדר, בחי שום קשר לאשכול......

למה את מסתתרת? תעשי לנו טוב, מלאי את הכרטיס, את מהותיקות, ומהיחידים שלא מלאו! באהבה תנו...........

Mr Coffee

New member
תחתח ../images/Emo49.gif ../images/Emo48.gif ../images/Emo16.gif

מה ענינינינינים? שמח לשמוע שהכל מתקדם טוב (אז לפני החגים או אחרי? לפני חשון כסלו?) מחלקת תחתח וטורבו על עוגת חתונה מתחת לחופה של מלאכים

אמיתי 21

New member
אשרי עם ישראל ../images/Emo13.gif

עצ"י עש"ו אשרי עם ישראל מזל טוב לך ולטורבו יקירי פשוט אין מילים אשרי עם ישראל כל הרכות שבעולם ובע"ה תבנו בית בישראל

למעלה