למיכליתשל הצט

אילה40

New member
למיכליתשל הצט

יש אצלי תרומת מזון + חומרי ניקוי שרכשתי עבור המשפחה בדרום תל אביב. מאחר והם טרם נילקחו ואני לא ממונעת, אני מבקשת שתקחי אותם ממני עבור המשפחה שבטיפולך. (אני גרה בתל אביב) אני שולחת לך מסר עם הפרטים שלי. ראיתי שהייתה לך אתמול בעיה עם מסרים, למקרה כזה, לרותם111 יש את הטלפון שלי. בתודה
 

אילה40

New member
כמו כן - הדברים למסירה

בגדים, מעט כלי מטבח ועוד כל מיני עדיין מחכים אצלי לאיסוף.
 
רגע, רגע, רגע

האוכל לא היה עבורי? אז מה, התיאשת לחכות לי? אני מצטערת, אבל עם כל הכבוד, באתי בבוקר מי-ם עם אוטו מלא ולא חשבתי על ליסוע אלייך על הבוקר בייחוד שאיחרתי לעבודה. במקום לצפות שיצרו איתך קשר, חשבת על לנסות ליצור קשר בעצמך איתי? לראות למה לא הגעתי? זה לא בסדר, חורה לי.
 

אילה40

New member
אם כל הכבוד

זו פעם שניה השבוע שאני מחכה במיוחד ואת לא מגיעה! אין לי את הטלפון שלך, ומסר שלחתי לך אתמול בערב, מאחר וקבענו להבוקר, חובת ההודעה הייתה עלייך. לדעתי, אם יש אנשים רעבים - הדחיפות היא להביא להם את האוכל. לי אישית לא משנה למי משתי המשפחות.
 
לא מתכוונת להתווכח

שלחתי לך כבר מסר עם טלפון שלי. קבענו שנדברק ולא התקשרתי, גם כי לא היה עליי את המספר. תעבירי את האוכל למי שאת רוצה, אין לי כח להתווכח על זה.
 

Mור

New member
היי חמודה

את עובדת קשה מדי, לא כדאי להתרגז, צריך לשמור על הכוחות בהצלחה
 
תודה רבה אילה40 ../images/Emo24.gif

יצרתי קשר עם אם המשפחה, היא שולחת מישהו לאסוף את הדברים ממך עוד מעט. שוב תודה מיכל
 
מה תודה? תודה לךךךךךך ../images/Emo24.gif

עדין לא דיברתי עם האם, אבל בטוחה שהיא מאוד מאוד שמחה לקבל במיוחד שהיא מאוד מאוד זקוקה. ושוב תודה רבה מיכל
 
לאיילה40, רציתי לעדכן אותך ../images/Emo140.gif

צלצלתי לאם החד הורית והיא לא הפסיקה להודות על התרומה הנפלאה שלך שכללה: כלי מטבח אוכל רב כולל קופסאות שימורים מתנות לילדות כולל קוקיות שוקולדים מתנות לאמא צ'יפסר חשמלי ועוד הרבה הרבה דברים שאינני זוכרת כרגע. הבנות הלכו לישון עם חיוך על הפנים ושמחות מאוד מאוד. תודה רבה וכל הכבוד מיכל
 
למעלה