למחוק את האמת

ליקה5

New member
למחוק את האמת

לא יעזור לך לראות. להפך.....גם עם מאה תארים באופטיקה

זה מזכיר לי את הבדיחה על נערת גבעות אחת

באה לרב להתוודות על זה שקיללה ימנמן הזוי...בן זונה למה קללת? שואל הרב...הוא ליטף אותי. ככה? מלטף הרב...כן...לא היית צריכה לקלל אבל הוא גם הוריד לי את החולצה...ככה ? מוריד לה הרב..כן...לא היית צריכה לקלל אבל הוא גם הוריד לי את החצאית...ככה? מוריד לה הרב...כן...לא היית צריכה לקלל אבל הוא גם עשה אותי....ככה עושה אותה הרב....כן...לא היית צריכה לקלל אבל גיליתי שהיה לו אידס.....בן זונה מקלל הרב.

naf86

New member
להתוודות?

מה לקחת בדיחה עלובה של נוצרים והפכת את זה לבדיחה עוד יותר עלובה?

כמעת אותו הזמן שלקח לרב להבין שיש לו

עסק עם ימנמן הזוי בו זונה נגוע באידס....
תגיד כבר אי אפשר לספר בדיחה במדינה הזו?....חוקקו משהו בעניין?

naf86

New member
בטח שאפשר לספר בדיחות

אבל תעשה לי טובה.. פעם הבאה משהו מצחיק. סבבה?

שילת של

New member
אפשר לדעת מה מחקו?

מקפיצה, כי איני רואה שאת ההסתות הצצות כפטריות כנגד הדתיים מוחקים כאן.

ליקה5

New member
כואב להם לראות, האמת לפעמים כמו קוץ

צינזור זה רק לשים וילון....לא חדר אטום לאור. אנחנו לא בימי הקומוניזם, המידע זורם חופשי ואנשים כבר מחברים את הנקודות

marabo

Well-known member
אל תשכח שבמקור הם מרוסיה הקומוניסטית

או שגדלו על המסורת הזאת כאן בארץ. שם זה רגיל שהשלטון עושה ככל העולה על רוחו לרמוס את האזרח והכל בשם ההגנה על שלום הציבור, בריאותו, רווחתו וכו' וכו'. גם בארץ זה עובד ככה כי היו להם מורים טובים.

לאIנרד

New member
אם חלילה יירצח בישראל שופט של בג"צ

אני אדע שאני עשיתי כל מה שיכולתי כדי למנוע את ההסתה בפורום הזה. אני מציע לך להיות שקולה יותר בהודעותייך. למילים יש לפעמים השפעה קטלנית.

ליקה5

New member
הוא לא ירצח, זו לא דרכי

אבל הם ישרפו באש הזרה שלהם. הם מביאים על עצמם את זה בעצמם. שים משקפי אמת ותראה סרט שחוזר על עצמו, וכל פעם קצת משתנה. בימים ההם בזמן הזה מכשירי שרצים ימותו ממחלות מבנה...כולם עד אחד. מחלות אוטואימוניות שהגוף תוקף את עצמו יחד עם הוירוסים<סרטן, שחמת,סכרת,טרשת....טרפת נפוצה>

marabo

Well-known member
סתם שאלה

כמה הסתות נגד חרדים/מתנחלים/דתיים מחקת בתקופה האחרונה? חרדים /דתיים /מתנחלים לא יכולים להרצח?

למעלה