למזער הפסדים

מצב
הנושא נעול.

רקסוס

New member
כתבתי למזער הפסדים

ריאלי?
מה ריאלי בך? אתה רוצה להרויח 17000 שקל ב3 חודשים. חוץ ממזל שום דבר לא יכו לעשות לך 17000 שקל ב3 חודשים. אלא אם יש לך מליון וחצי שקל ואתה שם אותם במק"מ.
כתבתי למזער הפסדים
לא איך להרוויח 17 אלף בשלושה חודשים..הכוונה היתה להיכנס לתקופה של כ-3 חודשים...אבל עזוב שכח מזה את התגובות הרציניות קיבלתי כבר במסרים תודה לעונים

yair24

Member
אתה עושה טעות אבל שיהיה...

כתבתי למזער הפסדים
לא איך להרוויח 17 אלף בשלושה חודשים..הכוונה היתה להיכנס לתקופה של כ-3 חודשים...אבל עזוב שכח מזה את התגובות הרציניות קיבלתי כבר במסרים תודה לעונים
בכל מקרה בהצלחה

רקסוס

New member
../images/Emo45.gif תודה

בכל מקרה בהצלחה
תודה

קרלטון

New member
בהשקעה של כ-2,000 דולר בלבד

למזער הפסדים
יצאתי מהשווקים המתעוררים בהפסד של 17 אלף...מה שהיה לפני כמה ימים 23 אלף..אני יודע שיש שיגידו למה יצאת וכו'..? אבל הרגשתי לא טוב עם הניירות...וברחתי 1.אני מאוד רוצה להחזיר הפסדים {אני באמצע בנייה של בית} 2.מצד שני אני מוכן להשקעה מסוכנת {אופי של מהמר} 3.רצוי בתקופה קצרה אז ככה תרגישו חופשי להציע נירות..אני לא משחק בכסף של האוכל שלי אז בלי ייסורי מצפון.. סכום ההשקעה 50 אלף תודה מראש ויום טוב
בהשקעה של כ-2,000 דולר בלבד
יש לך פוטנציאל להיות מולטי מיליונר תוך כמה ימים. 1,000 דולר ילכו לכרטיס ללאס ווגאס, ועם 1,000 דולר תהמר. השתייה על חשבון הבית, שזה יותר ממה שתקבל בבורסה (למרות שהתוצאות תהיינה דומות מאוד).

ROTEMEL1

New member
באמת פורום מוזר

למזער הפסדים
יצאתי מהשווקים המתעוררים בהפסד של 17 אלף...מה שהיה לפני כמה ימים 23 אלף..אני יודע שיש שיגידו למה יצאת וכו'..? אבל הרגשתי לא טוב עם הניירות...וברחתי 1.אני מאוד רוצה להחזיר הפסדים {אני באמצע בנייה של בית} 2.מצד שני אני מוכן להשקעה מסוכנת {אופי של מהמר} 3.רצוי בתקופה קצרה אז ככה תרגישו חופשי להציע נירות..אני לא משחק בכסף של האוכל שלי אז בלי ייסורי מצפון.. סכום ההשקעה 50 אלף תודה מראש ויום טוב
באמת פורום מוזר
בן אדם נפתח ומודיע מראש שהוא מוכן לקחת סיכון. וגם אז נופלים עליו בקיצר זאת קומונה לא פורום..כל השירשור הזה ותשובה אחת לעניין הוא לא קיבל אז גבר אני מוכן להגיד לך שאופציות זה מה שכתוב בין השורות של השאלה שלך חפש שירשורים קודמים על ביו לייט ג'י טי סי או לפידות.. וחכה לזמן הנכון להיכנס כמובן שאין בתגובה זו כהמלצה אלה כדעה בלבד

גרינקו

New member
יאיר וסוחר יום אתם שחצנים

באמת פורום מוזר
בן אדם נפתח ומודיע מראש שהוא מוכן לקחת סיכון. וגם אז נופלים עליו בקיצר זאת קומונה לא פורום..כל השירשור הזה ותשובה אחת לעניין הוא לא קיבל אז גבר אני מוכן להגיד לך שאופציות זה מה שכתוב בין השורות של השאלה שלך חפש שירשורים קודמים על ביו לייט ג'י טי סי או לפידות.. וחכה לזמן הנכון להיכנס כמובן שאין בתגובה זו כהמלצה אלה כדעה בלבד
הבן אדם שאל שאלה מה כל החקירות האלה? למה לענות בהתנשאות כזאת טוב אצל סוחר יום זה כרגיל אנשים תרדו לקרקע

yair24

Member
שחצנים?

הבן אדם שאל שאלה מה כל החקירות האלה? למה לענות בהתנשאות כזאת טוב אצל סוחר יום זה כרגיל אנשים תרדו לקרקע
שחצנים?
תגיד אתה רציני? לך יש המלצה איך לעשות 17000 שקל ב3 חודשים?

baramundi

New member
אני הייתי ממלא 100 טפסים של ווינר

למזער הפסדים
(כל טופס ב 500 ש"ח) ומהמר על משחק של טוגו-שוויץ...בהנחה ששוויץ מנצחת ניתן להרוויח 22,500 ש"ח - נקי. לעומת זאת, אפשר גם להפסיד את כל הכסף. -אין לראות בכתוב המלצה -

moransulimani

New member
לך על 2 משחקי דאבל אם אתה רציני

(כל טופס ב 500 ש"ח) ומהמר על משחק של טוגו-שוויץ...בהנחה ששוויץ מנצחת ניתן להרוויח 22,500 ש"ח - נקי. לעומת זאת, אפשר גם להפסיד את כל הכסף. -אין לראות בכתוב המלצה -
לך על 2 משחקי דאבל אם אתה רציני
אני יכול לתת לך טיפ גם אני משקיע היום (5000 שח)

nirshats

New member
אני ממליץ על שווקים מתעוררים

למזער הפסדים
אני ממליץ על שווקים מתעוררים
סתם לא אבל לא הבנתי למה יצאת אם אתה מוכן לקחת סיכון. מה ההבדל בין להפסיד הרבה על השקעה אחת ולהפסיד קצת על שתי השקעות? לדעתי אל תנסה להחזיר את ההפסדים באותה מהירות שהפסדת אותם כי זה יכול רק להגדיל אותם.

anavi131

New member
דווקא במתעוררים תחזיר הפסדים

למזער הפסדים
רוסיה,סין וגם מניות של :אורמת ,טבע,ריבוע כחול,טאוור,דלק,קבוצה,אפריקה ישראל,תלטק15... אני מצפה לעליות חדות בניירות האלו.

חלסן

New member
מה אתה משחק אותה יאיר ?

רוסיה,סין וגם מניות של :אורמת ,טבע,ריבוע כחול,טאוור,דלק,קבוצה,אפריקה ישראל,תלטק15... אני מצפה לעליות חדות בניירות האלו.
מה אתה משחק אותה יאיר ?
ותיק שמא ותיק . אני מבטיח לך שאין לך מושג על מה אתה מדבר .

nestorcito

New member
אולי היה טעות לצאת!

למזער הפסדים
אולי היה טעות לצאת!
בימים האחרונים הודו זינקה ב10%,מקסיקו עלתה 7% ביום אחד וגם שאר הבורסות תיקנו בחדות.אני לא יודע אם הירידות באמת תמו אך כרגע המצב נראה יותר רגוע.באופן כללי אני נגד לצאת מופסד אלא אם כן אני צריך את הכסף דחוף או השתנה משהו מהותי בכלכלה.מארה"ב תצא הבשורה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה