למה

• פותח הנושא varui
  • פורסם בתאריך

varui

New member
למה

אני רוצה לעלות לפה נושא מאוד חשוב שהוא כבר אני רוצה לדעת למה צעירים מיום גיוסים חושבים רק על גימלים הם בקושי חצי שנה כבר חושבים על גימלים מת אני הייתי צעיר מת אני לא חשבתי אף פעם גימלים אחרי שאני טחנתי מספיק אני הבנתי שמגיעה לי גימלים כל צעירה מתה באה אלי מאיימת אלי אם היא תהייה לבד ואף אחד לא יעזור לה היא לא תעבוד בכלל או תוציא גימלים באותה רגע שאני שמעתי את זה אני רצתי להביא לה תלונה מי היא בכלל שהיא תגיד לי כזה דבר אני חושב כל מי צעיר צריך ליטחון אותה

duna87

New member
שלום כיתה א' :)

חמודי, זה מעולה שחיילים כבר מצעירותם מתמחים בגימליזם. זה אומר שמן ההתחלה הם מבינים כי הם במקום הלא נכון - צבא.

טל8טל8

New member
זה פשוט מאד

הם מבינים שהצבא-הוא לא בדיוק המקום לתרום ולעשות וכמו שהוא ינצל אותם מההתחלה ועד הסוף-כך גם הם
אגב-שמתי לב שנורא מציק לך שאחרים מוציאים גימלים, חבל לך-אתה סתם מתעצבן ומתקשה להבין כי אתה, כנראה, לא הייתה לך בעיה לטחון אז פשוט תן לזה לקרות בלי לתהות מדוע ולמה וכמה..ככה זה וכך זה יישאר, אלא אם כן תהיה הרמטכ"ל ותשנה את כל החוקים כראות עינייך..עד אז- הגימלים ימשיכו במתכונתם הרגילה-מה לעשות...

varui

New member
אין לי בעיה

שאותם חיילות יציאו גימלים אבל למה צריך לבוא בגישה כזאות אם אני לא יקבל מה אני רוצה אני הולכת להוציא גימלים ועוד היא בוכה טוחנים אותה מאוד קשה לכן אני לא חושב שהיא יש לה בכלל זכות לדבר כך היא לא לא עושה כימעט כל היום כלום ואני לא מבין על מה היא יכולה כבר לבכות

אני חושב

אתה צריך לבוא לפה לקבל מימני כפאת פז"ם למה אתה צעיר כל כך מידי כדאי להגיד דבר כאלה

בואנה, צא מזה

נמאס להכנס לכאן כל פעם ולקרוא לאחר מאמצים עילאיים ת'הודעות פז"ם שלך.. תבין כבר, אהבל ככל שאתה מדבר יותר על הפז"ם שלך אתה יותר צעיר! עכשיו רד לכאפת שטות, זכית בה ביושר

אזרח111

New member
תכל'ס? צודק לגמרי ../images/Emo45.gif

אומנם השתחררתי מזמן מהצבא ... אבל אם חיילת אומרת שאם היא לא תקבל ככה וככה היא תוציא גימלים, באמת מגיע לה תלונה.

למעלה