למה?

שום אחד

New member
למה?

למה אני לא יכול לבטוח באיש? למה, כל מי שאי פעם בטחתי בו, בגד בי בצורה זו או אחרת? למה, על פעם שלמישהו יש בעיה, הם יודעים שאפשר לבוא אלי, ואני אינני יודע אל מי לבוא? ולמה, אלה שאני מצליח לבוא אליהם, מתרחקים ממני, או שאני מהם, תקופה קצרה אחרי זה? כולם יודעים, שאני קיר. שאפשר לבכות עלי. ויש עוד כאלה. למה אני לא מצליח לבכות אצל אחרים? ויש לי על מה! אפילו לא חסר!! למה? למה? למה? למי יש תשובה? שום אחד

היי לך...

אני מניחה שאתה לא יכול לבטוח כיום באף אחד כי בגדו בך בעבר.. מה שמראה שפעם בטחת אתה פשוט לא מוצא את הכוח הזה היום ואני מאמינה שיש סיבה טובה. אני מאמינה שאתה בן אדם טוב ובגלל זה אנשים באים לבכות לך..אני ממליצה לך לקחת את זה כמחמאה אני לא יודעת למה מתרחקים ממך ואתה צריך לענות על למה אתה מתרחק מהם. אולי אתה לא מצליח לבכות אצל אחרים כי פשוט מאד אתה לא בוטח בהם. רוצה לספר על מה יש לך לבכות? רוצה להסביר קצת יותר<? אני פה מקשיבה...

שום אחד

New member
למה...

למה מתרחק? כי הם יודעים יותר מדי. ואני יודע, שיבגדו בי. אני לא יודע אולי אני פראנואיד. ואולי אני צודק? למה הם מתרחקים? כי אני בן אדם שמח.<חיצונית> וזה לא מתאים למה שיודעים.

מבינה את הפחד...

אם אתה אומר למישהו מספיק בשביל שיהיה להם עם מה לבגוד בך..(מה שכמובן לא מקובל על הדעת) אז סימן שאתה בוטח בהם או פעם בטחת. למה אתה בטוח שיבגדו בך? אולי אתה לא פרנואיד אולי יש לך סיבה לפחד...בשביל לדעת צריך לדעת יותר פרטים שאני מאמינה שאולי תספר פעם...אבל בזמן שלך.אף אחד לא לוחץ.. אני לא יודעת למה הם מתרחקים אולי כי יש אנשים שיותר חלשים ולא מסוגלים לסבול את עול הכאב של אחרים. ואולי כי לא מבינים ואולי כי לא יכולים לעזור אז מעדיפים לשתוק. מוכר לי עניין השמח חיצונית....ובכל זאת אנשים מתרחקים לא יודעת למה. רוח,

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הי שום אחד וברוך הבא

אני רואה שרוח ענתה לך בצורה כל כך יפה, שממש אין לי מה להוסף, חוץ מלברך אותך ולאחל לך לקבל כאן הרבה תמיכה ועידוד, כל פעם שתצטרך. מקווה שתהיה מסוגל לבטוח בנו.

אפשרית

New member
אין לי תשובה..אני שואלת כמוך..

היי לך אני מהנבגדים בחייהם..מהאנשים היקרים ביותר. הורים,משפחה, בעל, וחברים. לא חברי ילדות,איתם יש לי קשר אמיץ עד היום למרות מרחק גיאוגרפי ומרחק השנים. חברים חדשים חברים זמניים.. אני היועץ מתווך כתף הכל אבל הכל לכולם... מעולם לא בקשתי דבר,לא בכיתי,לא רציתי,לא הטרחתי, ואני מהנבגדים...למה?.... למה הם בגדו..יש לי השערות.. למה אני לא נעזרתי?..עד היום אמרתי אני חזקה כל יכול...חארטה...מסכות... היום אני מודה שיש לי בעיה..אני פשוט לא יודעת לבקש עזרה,כי לי זה נראה חולשה. אותי אני מנסה לשנות..את האחרים לא אוכל לעולם... ועדין עדין חולמת רוצה ..חברים לתמיד לכל הזמן..שלא יבגדו...עדין מאמינה שאפשרי...

למעלה