למה ?

yanivush1

New member
למה ?

אמרת לי שתתקשרי אלי אחר כך , כשלא התכוונת לכך בכלל . אני מודע לילדותיות שלי כשאיני מגיב נכונה לרמזים שלך שהם בגודל של פיל , אך למה את לא ישירה ? אני הולך סחור סחור במעגלים של כעס עצמי כי אני מעיק עלייך , אני משלה את עצמי , אני לא יכול להמשיך בעבודה כשאני רואה אותך בחדר השני . את יפה ומוכשרת , אך מבחינה חברתית אני ממש לא הבחירה שלך . מה שהיה - היה נקודתי . את מצפה שאני אבין עם הזמן ? כבר הבנתי , אבל עוד לא השתחררתי מקסמייך . עוד לא שחררתי אותך .

קסנדרה*

New member
יניבוש

כתבת ברגישות רבה ובאופן הכי ישיר. מה שהייתי מציעה לך ואני מעזה, כי אני קוראת אותך ומבחינה בכך שיש לך את היכולות. תנסה לתרגם את הרגש למילים בעלות צליל יותר פואטי. אם אתה מעוניין - תמיד נוכל לסייע בפורום בהצעות. קסנדרה

yanivush1

New member
חשוב !!!

חשובות לי ההערות , המחמאות , הביקורות וההצעות , אך קשה לי איתן . איך אתם מרגישים עם תגובות ?

קסנדרה*

New member
יניבוש , מה הכוונה ?

האם קשה לך במובן שאינך בנוי לקבל את התגובות ? אני כרגע קצת במבוכה..... קסנדרה

אני אעיז ואומר (כמו שאת אומרת)

אף כי לא נשאלתי. יניב כותב. את / אתם קוראים. זה פורום כתיבה יוצרת עד כמה שהבנתי משגת , לא פורום ביקורת סיפרותית. הצעות כמו "עשה לך סיגנון קצת יותר פואטי" , סליחה על הבוטות , נשמע פאלצני להחריד ומתנשא לא מעט. אני מציע שתאמצי לך , אם יורשה לי כמובן ,מעט יותר צניעות. יניב - סליחה שהתפרצתי. אם לא לכך התכוונת הרי שהאחריות על הדברים כולה שלי ולא קשורה בך כלל. אך ניצלתי את השאלה שהעלית ...

קסנדרה*

New member
חזרנו אל .......

הדיון הזה כבר מוצה עד תום יותר מפעם אחת. אם התגובות אינן ביקורתיות יש מבקשים את הביקורת ואחרים לא מעוניינם. מה שיש בפורומים אחרים באתרים אחרים ומצא חן בעיניי, מי שמבקש ביקורת מסמן ליד הודעתו ואז הקוראים לא צריכים לנחש. לתשומת לבך: בפורום כתיבה מגיבים ליצירות, הרי לשם כך הגולשים מפרסמים. אין כאן ביקורת, יש הבעת דעה והצעות. קסנדרה

למעלה