למה נדמה לי שאתה אף פעם לא מרוצים?

saar28

New member
למה נדמה לי שאתה אף פעם לא מרוצים?

חבר'ה זה חוק מספר אחד בעולם להסתפק במה שיש!!!!!

guy244

New member
איפה השלג יא בועז ?

שוב ההימור שלך על שלג מתפוגג לנו מול העיניים זה קרה לפני חודש ולפני שנה מזל שאתה לא עובד בבורסה !

TheChessMaster

New member
יוטו גם מה שהיה אתמול בערב :

פה ובגוש דן היה נגד הצפוי. זה היה נדיר. כשביתר איזורי הארץ דרום צפון בקושי ירד גשם. דרך אגב חזו פה בהתחלה שהכנרת תעלה ב 50סמ ! עד עכשיו עלתה רק ב 1 ס"מ. ככה שאי אפשר לדעת מה צפוי. מי יודע פתאום הלילה יירד שלג בירושלים לך תדע.

יוטו

New member
אכן מיכיוון שמול ישראל יש קור מספיק

לשלג בירושלים , יכול להיות שיחרור פתאום שלוחה קטנה של אוויר יותר קל ממה שהיה צפוי ולהביא להפתעות כמו שהיו בצפת .

beborn2

New member
זה בעיקר ליפמן שמחפש בנרות

דרך להתבכיין על מזג האויר. האחרים מתבכיינים בעיקר על זה שאין שלג, והשאר פחות או יותר, כמוני, בוכים כאשר צפי קיצוני מתממש בסופו של דבר כמתון בהרבה ממה שנצפה, בהתאם לאזור בו הם נמצאים. בסה"כ עד לעכשיו, ובעיקר כמובן לאור מה שקרה אתמול משעות הערב, אני מאוד מרוצה מהמערכת הנוכחית, אבל זה רק באזור שאני נמצא בו בגוש דן.

TheChessMaster

New member
beborn2 צודק אני מחפש ברקים בנרות :

מה שהיה אתמול היה מדהים. ונהנתי מאוד. אני רק מנסה להבין ומחפש להבין אם יהיה הערב הלילה כמו אתמול. כי מהבוקר יש גשם וטוב בעיקר מעונן חלקית ומעונן. אבל מה בלרצות יותר ? אני מת על ברקים וברד. פחות על שלג. ולכן אני רוצה לדעת אם זה יחזור על עצמו. לא התכוונתי לעצבן. מבטיח לא להציף יותר.

TheChessMaster

New member
תצ"ל עדכני מבול באילת :

אלא אם כן זה זרם סילון ואז אכלנו אותה ! אני לא מבין בזה. זה כמעט מגיע למרכז. מדהים.

TheChessMaster

New member
lilon1 מעולה :

אז למה כולם אדישים פה לזרם סילון ? הוא לא מפריע לגשם להתפתח להתעצם ? בדרך כלל כשיש זרם סילון יש פה מלא הודעות על זה שהוא הורס ומפריע. מוזר לי.

lilon1

New member
הנה, מפה שתמחיש..

זרם הסילון בדיוק נמצא במקום החזוי..

למעלה