למה מומלץ לעבור?!

למה מומלץ לעבור?!

אהלן אני תלמידת שנה א' חשבונאות ויחב"ל, אני מעוניינת לעזוב את יחב"ל, ולהתחיל חוג חדש במקום החל מסמסטר ב' הקרוב.. אשמח לשמוע הצעות על חוג שאפשר לעבור אליו באמע הסמסטר ואף איכשהוא להשלים את סמסטר א' שהפסדתי כך שאני אוכל לסיים את התואר תוך 3 שנים ולא 3 שנים וחצי... בגדול את רוב הזמן אני משקיעה בחשבונאות כך שאני רוצה לקחת חוג שני שיהיה קליל וזורם.. תודה רבה ויום טוב!:))

PIonit

New member
אולי תקשורת?

לא יודעת אם אין בעיה להצטרף בסמסטר ב', אבל אומרים שהוא לא קשה במיוחד

Asya

New member
לפי המזכירות של תקשורת אי אפשר להצטרף באמצע.

Darkness Fairy

New member
הרבה יחב"ליסטים ערקו שנה שעברה לגיאוגרפיה

בסמסטר ב'. הבנתי שאפשר להתחיל בסמסטר ב' ואז להשלים איזה קורס או שניים בסמסטר א' של שנה ב'. שווה לבדוק במזכירות אם זה מעניין אותך

k i k i

New member
גאוגרפיה!!!

נראה לי שדיברתי איתך על זה אתמול... :)

תודה רבה לכולם על העצות.. חינוך נחשב לקל?!..

ולמי שאינו הומני?... זה הרי מצריך כתיבה לא?! לגבי גיאוגרפיה.. זה נחשב לתואר קל יחסית?!

גאוגרפיה לא נחשב קל

זה חוג שדורש השקעה. אם את רוצה קל לכי להיסטוריה. אני מניחה שהסטטיסטיקה (בניגוד לחוגים אחרים בגאו' זה קורס שנתי ולא סמסטריאלי) וגאו' כלכלית יהיה לך קל יותר מאחרים... מבחינת דרישות, בעקרון כמעט בכל קורס יש תרגיל שבועי שזה אומר... אמממ... המון תרגילים כל שבוע. לגבי רמת הקושי אני מניחה שזה לא ברמה של כלכלה/חשבונאות, בכל אופן זה תחום שונה לגמרי, אבל זה דורש זמן והשקעה. יש גם המון קריאת מאמרים, כל מבחן מלווה במבחן מאמרים על כ-10-15 מאמרים באנגלית. יש הרבה עבודה קבוצתית ופרזנטציות ועבודות אמצע סמסטר וכד'. לקחת בחשבון שיש לא מעט סיורים כך שתאלצי להפסיד ימי לימוד שלמים בחשבונאות. אבל מה שכן ההנאה מובטחת!

k i k i

New member
אני משלבת גג עם חשבונאות

לא תואר קל גאוגרפיה אבל למיד ובעיני יש במחלקה אווירה כייפית ואחרת לגמרי... יחסית לחשבונאות אני מניחה שזה קל, זה פשוט דברים אחרים... התרגילים והעבודות זה עניין מציק לפעמים אבל גם עם זה אפשר לחיות, ובכיף תנסי לחשוב גם מה מעניין אותך...

למעלה