למה לעזאזל תושבי חיפה וירושלים

מצב
הנושא נעול.

seffic

New member

צריכים לשלם מחיר כה גבוה על שירותי תחצ, לעומת שאר הארץ? וירושלים נחשבת לעיר הענייה בארץ אחרי בני ברק. ומה עם כרטיסי חופשי יומי? זאת ההוכחה הניצחת שמונופולים מצפצפים על הציבור, עד שפוגעים להם בכיס!

איליה.

New member
אכן מקומם.

צריכים לשלם מחיר כה גבוה על שירותי תחצ, לעומת שאר הארץ? וירושלים נחשבת לעיר הענייה בארץ אחרי בני ברק. ומה עם כרטיסי חופשי יומי? זאת ההוכחה הניצחת שמונופולים מצפצפים על הציבור, עד שפוגעים להם בכיס!
אכן מקומם.
ולמה תושבי חיפה צריכים לשלם יותר מ-8 שקלים ולנסוע בשני אוטובוסים משכונת קרית חיים למרכז העיר חיפה?

raminec

New member
אתם בוודאי גם מכירים את

אתם בוודאי גם מכירים את
הסיפור של קו 11 מהטכניון לחוף הכרמל שמאחר באופן קבוע לרכבת. שניכם מהטכניון לא? לא מעצבן? כאילו שהם עושים לנו טובה שהם מסכימים להסיע אותנו... Raminec

איליה.

New member
טפשי מאד.

אתם בוודאי גם מכירים את
הסיפור של קו 11 מהטכניון לחוף הכרמל שמאחר באופן קבוע לרכבת. שניכם מהטכניון לא? לא מעצבן? כאילו שהם עושים לנו טובה שהם מסכימים להסיע אותנו... Raminec
טפשי מאד.
אני אישית לא נוסע ברכבת מחוף הכרמל, אבל חבר שלי שגר בדרום סיפר לי שזה ככה. אבל יש גם הסבר הגיוני: קו 11 מתואם עם סיום ההרצאות. השאלה היא איפה אתה מעדיף להמתין - בטכניון או בחוף הכרמל. האמת, הייתי מעדיף להמתין בטכניון, ולכן הצדק איתך. בכל אופן, באוגוסט פותחים את מרכזית חוף הכרמל, ואז בעזרת השם יגדילו את התדירות של קו 11.

raminec

New member
יותר מזה,

אתם בוודאי גם מכירים את
יותר מזה,
מכיוון שבשעות אחה"צ יש איכשהו רק רכבת אחת בשעה שמתואמת עם הרכבת הפרברית. איחור לרכבת כרוך בשעה המתנה, לא נעים. לא פעם יצא לי לסע באוטובוס ולהגיע בדיוק כדי לראות את הרכבת עוזבת
אני בהחלט מקווה שעם פתיחת התחנה החדשה יחול שיפור בתדירות. חוץ מזה שזה תמיד יכול להיות נחמד להשתמש בקו 11 להגיע לים... Raminec

איליה.

New member
ים זה נחמד. ובינתיים אתה יכול לנסוע

יותר מזה,
מכיוון שבשעות אחה"צ יש איכשהו רק רכבת אחת בשעה שמתואמת עם הרכבת הפרברית. איחור לרכבת כרוך בשעה המתנה, לא נעים. לא פעם יצא לי לסע באוטובוס ולהגיע בדיוק כדי לראות את הרכבת עוזבת
אני בהחלט מקווה שעם פתיחת התחנה החדשה יחול שיפור בתדירות. חוץ מזה שזה תמיד יכול להיות נחמד להשתמש בקו 11 להגיע לים... Raminec
ים זה נחמד. ובינתיים אתה יכול לנסוע
ב-17.

מצב
הנושא נעול.
למעלה