למה לעזאזל למה?

Crossface

New member
חיים=אהבה, הסבר:

אני נותן כאן את הפרשנות שלי למה שנאמר קודם אני חושב שבן אדם שאין לו אהבה, הוא לא חי עכשיו, אהבה זה לא רק אהבה רומנטית, זה כל אהבה אז, אתה רוצה להגיד לי שאתה לא אוהב שום דבר? אף אחד? הורים? חברים? אוכל? משהו? אין אהבה, אין חיים, כל אהבה, לא רק אהבה רומנטית, כל אהבה ואני בטוח שיש לך אהבה

hip hop soul

New member
אתה צריך קצת לחשוב על מה שנכתב...

לפני שאתה שולל מה שמישהו אחר אמר. אני זוכר פעמים שלא יכולתי לראות אותה, וזה כאב נורא. הוא שהיא אמרה משהו בטעות שפגע וגם זה כאב. אהבה זה לא רק ורוד,כיף ושמיים כחולים, למרות שזו הרגשה נהדרת.

Dark Muse

New member
תראה....

אם היא פוגעת בך יותר מדי אז למה אתה בעצם איתה?? לא שללתי משהו פשוט אני לא חושב שאהבה יכולה להיות טובה אם זה יותר מדי כואב.... זה הכל

hip hop soul

New member
אמרת, ציטוט "לא נכון"...

אני חושב שזה שלילה, אבל לא משנה. בכל אהבה יש כאב, בכל אהבה במידה אחרת. ובקשר להיות איתה, אני אתקן אותך; ,"הייתי איתה" הכל ברוח טובה

Dark Muse

New member
בהקשר לזה

שאהבה לא אמורה לכאוב כל עוד היא חיה ונושמת (אם אתה מגדיר להתגעגע למישהו\י זה כואב כל כך ואני לא מדבר על חודשיים של העידרות אלה על טווחים קטנים) ושוב אם מישהי פוגעת בך בגלל דברים שהיא אומרת והיא פוגעת הרבה יותר מדי אולי היא לא האהבה נכונה תחשוב על זה

lifie

New member
אז יש לי משהו לחדש לך...

בלי עין הרע ביני ובין החבר שלי האהבה לא סתם פורחת אלא נושמת חיה רצה וכל הדימויים שרק תרצה אבל מה לעשות ישנם דברים שלא בשליטתינו כמו ... צבא כל פעם שהוא הולך לצבא
אז נורא עצוב לי וכואב לי כי אני לא רואה אותו המון זמן (ואנחנו רגילים להיות כל היום אחד עם השניה ) ואנחנו נורא מתגעגעים ונורא כואב לנו אבל זה לא אומר שאהבה הזאת לא נכונה ולא רק זה לפעמים גם יש וויכוחים וריבים שיכולים היו להמנע אבל זה רק מה שמראה על מערכת בריאה שיש בה 2 אנשיםולא אחד! אז רק שתדע שאפילו כשאהבה הכי חייה ונושמת יש בה גם כאב!

Locke

New member
המשפט לפני אחרון

בקשר למריבות לדעתי לא הכי נכון. זה כבר די ידוע שזוגות רבים לפעמים, אבל אני לא חושב שזה תנאי שחייב להתקיים במערכת יחסים בריאה. אני מאמין שיכול להיות מצב בו זוג שמאוד אוהב יזכה במערכת יחסים נטולת מריבות. לי עוד לא יצא להיות במערכת יחסים כזאת... בעצם כן אבל זה נמשך קצת פחות מחודש אז זה לא ממש נחשב.

lifie

New member
אני...

לא מדברת על מריבות רציניות אני מדברת על וויכוחים קטנים של מי צודק ומי לא אני אומר ככה והיא אומרת ככה

Locke

New member
זה הכל כלול

תחת כותרת אחת של מריבות, ומשם זה מתחלק לתת כותרות

lifie

New member
אני מסכימה איתך בהחלט

ואני מוסיפה לעמוד על שלי ... שזה אמור להיות כלול במערכת יחסים בין שני אנשים הרי אנחנו לא כולם אותו הדבר יש בינינו דברים דומים ויש שונים ...

GALI02

New member
אני חושבת שאין דבר כזה

שאין חילוקי דיעות ומריבות. כמו שעם חברים לפעמים אנחנו מתווכחים וכועסים,וגם עם ההורים כך גם לפעמים קורה בין בני זוג. זה רק מראה שלא כל בני האדם דומים. וזה דבר חיובי וטבעי ונורמלי.וכל עוד זה לא מוגזם זה גם יכול לפעמים להדק את הקשר-עד כמה שזה נשמע מוזר...

Locke

New member
הרבה אנשים חושבים שאין דבר כזה

אבל אני מאוד רוצה להאמין שזה אפשרי

Dark Muse

New member
זה לא מה שהתכוונתי , אני אנסה

או קיי שחבר שלך הולך לצבא את דואגת לו ומתגעגעת אליו הכאב הוא לא כאב של אהבה בנושא העיקרי אלא מתוך געגוע לאהוב מבינה לכן האהבה לא כואבת אלא הגעגוע לאהבה.... ואני לא מדבר על ויכוחים אבל נגיד יש זוג שמתווכח ופוגע אחד בשני וזה קורה הרבה למה שישארו זוג?? הרי הם פוגעים אחד בשני וכואב להם או אפילו לאחד מהם לא שיסבול את זה? זאת לא אהבה.... אם אוהבים אחד את השני אני לא חושב שלפגוע באהוב\ה זה אהבה

GALI02

New member
תראה,אם בסופו של כל וויכוח

מגיעים להבנה ולפשרה אז בסה"כ זה דבר חיובי שיכול רק לעזור לקרב בין האנשים. אבל אם המטרה של הוויכוח היא לפגוע אז זה כבר סיפור אחר

Dark Muse

New member
אני לא מסכים איתך כל כך

כי בואי נגיד שיש וויכוח ושתי הצדדים פוגעים אחד בשני אז בסדר הם בסוף הגיעו להבנה ולפשרה אבל אם יהיה הרבה וויכוחים הפגיעות יצטברו ובסופו של דבר יהיה רק רע אני מדבר על הרבה וויכוחים לא ויכוח קטן

GALI02

New member
ברור שאם זה מוגזם זה אומר דרשני

כל דבר מוגזם הוא לא טוב. ואם שני אנשים רבים כל שני וחמישי אז סימן שכנראה הם באמת לא נועדו להיות ביחד.

Crossface

New member
אני חושב ש...

אין דבר כזה זוג בלי מריבות וגם לא צריך להמנע מהם, זה לא בריא, צריך לדעת איך להתפייס ולגשר כי אם נמנעים מהמריבות, אז זה נשאר בפנים וזה אף פעם לא טוב. ולוק, כתבת שהיה לך מערכת יחסים בלי מריבות, חודש. הייתה לכם מריבה, רק שבמריבה הראשונה נפרדתם.

למעלה