למה לעזאזל למה?

מאיה מ

New member
למה לעזאזל למה?

למה התאהבתי בו? למה הצורת הסתכלות שלו על הכל כל כך מעותת? למה אני יושבת בוכה בגללו כל הזמן? למה????????????????????????

Dark Muse

New member
../images/Emo13.gif

למה התאהבת בו?? קורה לכולם למה צורת ההסתכלות שלו על הכל מעוותת?? מה זאת אומרת?? למה את בוכה כל הזמן בגללו?? כי משהו כואב לך

*rinat*

New member
היי מאיה

למה התאהבת בו?!? בואי אני אשאל אותך שאלה לאיזה צד את משתייכת לאופטימי או לפסימים??? אם העולם לא כל כך נורא בישבילך אבל לעומת זאת האנשים מתוסבכים סימן את עצמך לא יודעת לאן את משתייכת ואז שוב השאלה שבטח ניראת לך הכי חשובה למה התאהבת בו... הנה לנו האדם מגרעה הרגש משטה בנו

Dark Muse

New member
לא נכון

אהבה לא אמורה לכאוב היא אמורה להיות כייפית שהיא "עוד חיה ונושמת" אחרת מה הטעם בלאהוב?

hip hop soul

New member
זו דעתך

כיפיית?נכון.אבל לא רק. גם שיש אהבה יש מצבים שהיא מכאיבה. שאתה אוהב מישהי ואתה צריך להפרד, שאתה לא יכול לראות אותה... לא אמרתי שאהבה זה רק כאב, אהבה זה לא רק רגש אחד. היא מעוררת הרבה מאוד רגשות. אהבה זה גם אכזבה

Dark Muse

New member
אתה מדבר על פרידה

אני מדבר על הרגע ששניים אוהבים הם אמורים להרגיש מאושרים אחרת למה לאהוב?? כאשר נפרדים זה יכאב ברור לא אמרתי שלא

black ross

New member
אם יורשה לי להוסיף

האהבה היא הדבר היחידי שלא ניתן למסגר אותו במילים ...... אני מסכימה עם שניכם ברמת העיקרון האהבה היא אוסף של מגוון רחב של רגשות אם כעש ואם שלווה אם עצב ואם אושר האהבה מורכבת מניגודיות אם רוצים להגדיר האהבה בצורה הכי טובה אז ....... אהבה=חיים בדיוק כמו שבחיים יש עליות וירידות נפילות והצלחות שמחה ועצבות וכו´ ככה גם באהבה מסקנה האהבה שלנו לבני הזוג שלנו זה בעצם חיים בעולם מיניאטורי רק של שניכם עכשיו אחרי שהגדתי את זה כמיטב יכולתי אהבה = חיים מישהו ממכם יכול להגדיר חיים? אני בטוחה שלא ככה גם לא ניתן להגדיר אהבה לפעמים זה טוב ולפעמים זה רע אבל חייבים להמשיך לחיות

Dark Muse

New member
יש משהו לא הגיוני במה שאת אומרת

אם אהבה היא חיים ולא היתה לי אף פעם אהבה סימן שאני אדם מת? תחשבי על זה

black ross

New member
זה לא מה שאמרתי ../images/Emo4.gif

אמרתי שהאהבה היא דגם מיניאטורי של החיים הווה אומר שזה עולם נוסף שמחקה את החיים לא חלילה שולל אותם .....

Dark Muse

New member
אבל למה לאהוב אם זה כואב?

לדוגמא נגיד מישהו אוהב מישהי שהוא די בטוח שהוא והיא לא יהיו ביחד למה לו להמשיך לאהוב אותה?? (דוגמא מהחיים אפשר להגיד)

black ross

New member
כי........

האהבה היא גורם מניע בחיים שלנו ..... המיני עולם הזה נותן לך כוח בעולם הרגיל נותן לך הרגשה טובה יותר וגם אם אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שזה לא יחזיק מעמד אתה וכל שאר בני האדם הנורמאלים מנסים להאחז במיני עולם הזה כמה שיותר זמן אפילו שהתוצאה תהיה כואבת ..... ראית פעם את הסרט "עיר של מלאכים" ? בסרט הזה מסופר על מלאך שעובר "שבע מדורי גיהנום" בשביל להיות עם מישהי שהוא אוהב והיא בחיים בסופו של דבר הוא מוותר על היותו בן-אלמוות והופך עצמו לבשר ודם ובאותו יום שהוא "נופל מהשמיים" הבחורה שאותה הוא אהב מתה ... אבל לפני שהיא הולכת לעולמה היא שואלת אותו "אם היית יוןדע שזה מה שיקרה שאני אמות היית עושה זאת שוב?" והוא עונה ש"אפילו אם זה היה לכמה רגעים קצרים להריח את שיערה להרגיש את מגע ידה לנשק לשפתייה היה שווה את הכל " זה מתמצת בצורה הכי יפה שיכולה להיות את מה שאמרתי ...... האהבה היא הגורם שמניע אותנו בחיים וזה לאו דווקא בין בני זוג גם בין בני משפחה וגם בין חברים וכו´.........

black ross

New member
אז אתה יכול להיות רגוע....

אתה בהחלט חי
ובסופו של דבר גם אתה תבנה לך מיני חיים עם זו שתשבה את ליבך ..... ואולי גם המיני עולם הזה יחרב ויעלם אבל אני יכולה להבטיח לך שהמיני עולם הזה מוצא דרך לשקם את עצמו מחדש..... רק עם מישהי אחרת

Dark Muse

New member
כן... רק שאני די הרבה חושב עליה ../images/Emo4.gif

לא מסיבה מיוחדת אבל זה יוצא ככה... וזה לא כואב לי או משהו אני לוקח את זה כמובן מאליו (כתבתי נכון?!) שאין סיכוי

black ross

New member
שאלה ../images/Emo35.gif

למה בדיוק זה חסר סיכוי ? יכול להיות שסתם מתוך פחד לנסות החלטת שזה חסר סיכוי?

GALI02

New member
צהריים טובים לכם. משהו קטן להוסיף..

נגיד,(וזאת דוגמא נניח מהלימודים) כתבנו מבחן-נכשלנו. יש שתי אפשרויות:אם חשוב לנו לעבור אותו ואם אנחנו מספיק מאמינים בעצמינו אז ניגש למועד ב´ וג´ וכ´ וכ´ עד שנצליח לעבור. ואם אנחנו מוותרים מראש ולא מאמינים שאי פעם נעבור אז לא רק שלא ננסה שוב וניגש לעוד מועדים אלא כל מבחן בחיים שלנו שנצטרך לעבור ייקשר אצלינו לאותו מבחן שנכשלנו בו ואז זה כמו מעגל קסמים כזה. בקיצור- מה שאני מנסה להגיד זה שקודם כל לאהוב ולהתאהב זה חלק מהחיים. שלפעמים "מצליחים" בו ולפעמים נכווים אבל כמו שבהרבה תחומים אחרים בחיים זה תלוי בבן אשם אם הוא ירים ראש וינסה שוב-אז ככה גם בתחום הזה. אסור לפי דעתי לעשות השלכות על העבר אלא להסתכל תמיד קדימה באופטימיות (וכן...אני יודעת שזה לא קל. אבל אלו החיים. אנחנו חייבים לשרוד משברים בשביל להמשיך לחיות אחרת כל דבר קטן יישבור אותנו)

Dark Muse

New member
תשובה

זה חסר סיכוי וזה די ידוע לכולם (כיאלו כל מי שיודע) כי היא לא מכירה אותי ואפשר להגיד שאני לא אותה אני יודע שהיא בקשר עם מישהו ואני לא מאמין כל כך שהיא תרצה אותי זה הכל בערך

GALI02

New member
אם אתה לא מכיר אותה...

אז אולי אתה עושה אידיאליזצייה לדבר שאולי לא קיים? בכל אופן זה נשמע לי לא בריא-אז אלא אם אתה תאזור אומץ ותגרום לכך שתתחילו להכיר(ולא נראה לי שזה ייקרה לפי מה שכתבת) כדאי שתתחיל לאט לאט לנסות להוציא אותה מהראש שלך...

Dark Muse

New member
דווקא את טועה

אני וידידה אחרת רוצים לעשות משהו שקשור בה בצחוק ככה שאולי כן יצא להכיר אותה ולא אני לא חושב שאני אוהב אותה אבל אני די רוצה להכיר אותה וכפי שאמרתי אין סיכוי (אולי יש אבל לא רואים אותו באופק) אז להוציא מהראש? היא לא ממש בראש מבחינה כזאת כל העניין התחיל כזה בהומור בין ידידה עזבי מסובך

GALI02

New member
טוב עזבתי../images/Emo8.gif

אבל שיהיה לך רק טוב. זאת השורה התחתונה.

למעלה