למה לנו לא מגיע?
גררר

למה לנו לא מגיע?../images/Emo46.gifגררר

סופסוף הצלחתי להיכנס לפורום (ברוך השם כימעט התעלפתי חחח לא משנה זה לא העניין), ואני רוצה לעשות משהו מגניף :) נכון יש תחרות מלכת היופי??אז למה לא לעשות את זה כאן????! חחח, יש כאן ילדות וילדים מהממייםםםם ראיתי תמונות של כמה בנים פה ולחשתי לעצמי "הייתי עושה להם טובה.." חחחחח לא משנה עזבו אני על טריפים בקיצורררררררר, וראיתי כמה בנות כאןןן ממש יפות
אז חשבתי לעצמי- לנו לא מגיע??? אז כל אחדדדדד פה, מכוער, חתיך, בלונדיני, שזוף, כונאפה, בינוני, מתוק, חריף, צהוב, ירוק אדום,מהמם, נתן,נתן,נתן,נתן,נתן,מושלם אוקי דקה איפה היינו? אמממ חזרתי לעצמי, בקיצקוצ קדימההה לפרסם, ואני (משום מה אני,כי אני לא משתתפת אם אתם רוצים סכנה לעיוורון) אקבע- חביב הקהל
חביבת הקהל, מלך היופי, מלכת היופי, חמוד הקהל, חמודת הקהל,(הקהל משום מה זה אני חחח וכמובן שלא לישכוח, בנים לבד ובנות לבד) אזזזז יאללההה למי אתם מחכים.???? למשיח????כי הוא לא יבוא
מחכה :)

קודם כל-

איייי היי... לכול אחד בלי יוצא מן הכלל יהיה דירוג.. ולא רע... לא צריך להגזים ולהיות ריגש... כאילו אני איזה שופטת
!חחח...הקיצר פרסמו תתמונות נתן שלכם מהרר.... יופס תמונות נתן אוחחח צליל מה יהיה איתךךךךךךךךךךךךךךךך

חחח אני לא יודעת למה שזה יעליב?

זה הרי דירוג של הכי יפים ויפות. אני יכולה להציע מועמדים? טוב אז בת הכי יפה הילה וטיכלה וכמובן כמובן חנשו הדגהודית הפוקית המושלמת ספיר וזאת עם השיער הבלונדי והקצוות הורודים חמודה יפה ורזה, היתה במפגש ביו (אני גרועעעההה בשמות בלאטט) ממממ אני לא זוכרת עוד שמות ברגע זה אבל תהיו בטוחים שאני אוסיף. בנים אני מציעה את שירררררר יאללה תוסיפו עוד ותגידו אם אתם מסכימים למועמדויות שלי.

תיפי1

New member
../images/Emo9.gif

נכון???? חחחח, אפרת המושלמת ובמקום הראשון בבנות זכתה אפרת כהן... ובמקום הראשון בבנים זכה נתן רביץ... מחיאות כפיים לזוכים עכשיו בירצינות... בפורום יש מלא מושלמים...

תיפי1

New member
../images/Emo9.gif

נכון???? חחחח, אפרת המושלמת ובמקום הראשון בבנות זכתה אפרת כהן... ובמקום הראשון בבנים זכה נתן רביץ... מחיאות כפיים לזוכים עכשיו בירצינות... בפורום יש מלא מושלמים...

HaDaRoSh

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo129.gif

באמת יש פה מישהו מדהים(לדעתי) האממ רפי האמממ
*מהופנטת* כמה זמן לא דיברתי איתו
עגיל מושלם על מישהו מושלם
טוב אני מסיימת לזבל לכם את המוח

חחחחחחחחחחחחח דרי...../images/Emo99.gif../images/Emo121.gif

שמרת את האוזנ של רפי מאז.????????
הלוואי והיה לי את של נתנ..
איסה מגניב זה היהההה

HaDaRoSh