למה למחוק, למה?

littlePrinces

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

התמונה הזאתי כל הזמן מצחיקה אותי מחדשששששששש הוא כזה חמוד בהההה הוא נראה קטנצ'יק כזה כמו אמפטי דמפטי (איך שלא רושמים את זה) אוף...יכולתי לראות אותו,לבוש ככה..אבל לא =\ בכולופן...תודה על התמונות,הם מדהימות

שלייי! ../images/Emo163.gif

איזה שירשור מדהיייייייייייייייים!!
סחטיש עלייך!!! אני חולה על התמונה של קיאן בסוף יש לי שומר מסך כזה מלאברס..

little bry

New member
חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

אמטי דמפתיייייי פפפפפפפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הילה הרגתותי עכשיו חחחחחחחחחחחחחחחחח

littlePrinces

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שריתושששששש וואי התגעגעתי אלייך מלא זמן לא דיברתי איתךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!!!!!!! משחזרתי לא דיברתי איתך! פשוט בושההההההה! זהוווווו נסעתייייי ולא ראיתי ווסטטטטטט אז את ברוגז איתי?!
חחחח הייתי חייבת לשים את הרצל

חחח יש קטע באלי .. ../images/Emo163.gif

ומריאנו.. שהוא עושה
אתה שומע אותי
זה הסמים מחקו אותיי חחח.. זה קורעעעע

PrincesS MollY

New member
חחחחחחחח זרינה דיייייי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני על הריצפהההההההההההההההההה

little bry

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

הילושיתתת עכשיו אני ברוגז איתך!!!! חוצף! שאני אהיה ברוגז עם ילדה מושלמת שכמוך?!?!?!! מה אני משוגעת?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!? מה, את משוגעתת?!?!?!?!!!!? חיחיחי אני בחיייםםםםםםםםםםםםם לא אהיה איתך ברוגז ויוווווווו באמת שנים שנים שנים שלא דיברנו!!!!!!! אאאאאאאאאאאא התגעגעתיייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואני מתגעגעת לפסח שהיינו בצ'אט ועשינו צחוקיםםםםםםםםם חיחיחי וגמני צ'כה לשים את הרצל פחיחיחי עשו אותו מזה קורע
יו זה ממכר
חיחיחי

littlePrinces

New member
לאאאא אל תיהי איתי גם ברוגזזזזזזז

I FORGIVE IF YOU FORGIVE!!!!!!!!!!! איזה חמודההההההההההההההה גם אני מתגעגעת לפסחחחחחחחח!!!!!!!! היה כיףףףףף....וזה היה לפני הנסיעה ! אז זה היה עוד יותר כיף...
ואנחנו חייבות לדבר מתישו,שיהיה לך ברור זה לא הולך ככהההההההההההההההה

למעלה