למה למה רופאים לומדים 7 שנים ?

למה למה רופאים לומדים 7 שנים ?

ולמה אם הם למדו כל כך הרבה הם לא הצליחו להגיע להחלטה מה יש לילד ? ולמה כל אחד אבל באמת כל אחד אומר שיש לו משהו אחר ומצליח להוכיח לי למה השני טועה ? ואם כבר דקרתם אותו כל כך למה לא לבדוק הכל ואך אמרה היום הרופאה ראינו שיש חיידק נתנו אנטיביוטיקה והכמות יורדת אז לא משנה באמת מה יש לו העיקר שהוא מבריא ? אומרת אמא עייפה ומותשת אחרי 5 ימים בלי שינה יומיים בית חולים ויום ארוך ארוך במרפאה

T i k t a k i t

New member
שירגיש טוב ויחלים במהרה../images/Emo57.gif

ואת מה שיש לי להגיד על כמה רופאים בעקבות סיפורים של אנשים קרובים יותר או פחות ,מהזמן האחרון,יותר טוב שאני לא אגיד בכלל.

shanny23

New member
לאמא של הנסיכים.. תשובה

לומדים 7 שנים כי גוף האדם= מכונה מדהימה שיש הרבה מה ללמוד. מחלות ותרופות יש בלי סוף ויש המון מה ללמוד בתחום הרפואה ו7 שנים זו ההתחלה. מה שכן, אני נשמעת כמו תקליט שבור אבל יש מרפאה פרטית ברמת אביב (לא זוכרת שם אולי מדיטף) ויש שם רופאם מעולים. אם לא- קחי הילד למדקר סיני שמטפל בילדים ואפילו אולי דרך הטלפון יוכל לעזור (למרות שפעם ראשונה חייבים להביא את הילד) הרפואה הסינית מאוד יעילה בהמון מקומות שהרפואה "נופלת". מה שחשוב זה למצא את דרך האמצע ולשלב בין שניהם. לראות איזה תחום יכול לעזור ומתי...

שמופית

New member
../images/Emo24.gif ומצטרפת להמלצה של שני ../images/Emo45.gif

ממליצה ספציפית על ד"ר רענן הרץ, מדקר סיני
שמקבל גם במדיטף.

שקדייה

New member
שאלה קלה מאוד ../images/Emo6.gif

לומדים 7 שנים כדי להיות מסוגלים לומר "זה ויראלי". תקום האמא שלא שמעה את הדיאגנוזה המלומדת הזו??
(טוב אני סתם מלכלכת,הרופאה שלנו תמיד נותנת שם למפגע הויראלי ) ובלי ללמוד 7 שנים, אני מצטרפת לרופאים ואומרת, העיקר שישרגיש טוב

אז זהו שמרוב שאני רגילה לויראלי

בהתחלה אפילו לא לקחתי לרופא אבל זה לא ויראלי יודעים שיש משהו רק לא יודעים איפה

ניצנץ י

New member
זה הדבר היחיד ששמעתי עד היום

זה ויראלי
בשביל מה לקחת אותם לרופא בכלל, אם זו התשובה היחידה שהם יודעים לתת ?

שלו זיהום בדם

מה שמשגע אותי שאחרי שיצאתי מבית החולים עם אבחנה והיינו צריכים לשוב להמשך טיפול פתאום אומרים משהו אחר והיום הרופאה אמרה שהאבחנה השניה הייתה שגויה כי אם הצילום הראה נקי נקי לא יכול להיות שתוך פחות מ 24 שעות ישמעו דלקת ריאות

ayush

New member
גם אנחנו עברנו את זה עם בר

לפני שנה בערך (כשגיא נולד) היה לו זיהום בדם, הוא היה מאושפז ליומיים. ורק אחרי שחזרנו הביתה הגיעה התשובה שגם תרבית הדם שלילית. בקיצור- לא היה להם מושג מה יש לו. לשמחתנו, טפו טפו זה עבר.

בנניטה

New member
רק 2 דברים

בהחלט יכולה להיות דלקת ריאות ששומעים אותה, אבל בשלבים מוקדמים לא רואים כלום בצילום. זיהום חיידקי שיודעים שהוא קיים, אבל לא ממש מצליחים לאתר אותו- אבחנה מקובלת ולא ממש נדירה אצל ילדים עד גיל מסוים (לא יודעת בן כמה הבן שלך)- OCCULT BACTEREMIA. החלמה מהירה. אני כרגע עם רגשות אשם. בן של חברה, בן 6 חודשים, עם מחלה ויראלית שכנראה חטף ממני. לא נעים בכלל. (השם שלי שונה היום רשמית ל THE PLAGUE. מעגל הנדבקים ממני גדל מרגע לרגע).

ושוב לדבריה של הרופאה של הילד

שהיא גם מנהלת מוקד מה ששומעים אבל לא רואים בצילום זה נקרא דלקת ריאות קלינית כלומר משערים שזה זה אבל לא בטוחים ולכן נוטים להגיד שזה דלקת ריאות אבל זה יכול להיות גם ברונכיט באותה מידה ומאחר והטיפול הוא זהה לרופאים נוח להגיד דלקת ריאות אבל אם באמת יש דלקת ריאות אין מצב שלא יראו בצילום ולעולם אין מצב שתוך פחות מ 24 שעות הריאות הופכות מנקיות לגמרי וללא שום ממצעים למצב שאפשר לשמוע דלקת ריאות ( מה שגם לי נשמע הגיוני ) הבן שלי בן שנה וחצי וכמו שאמרה הרופאה בבית החולים לא יודעים עדיין מה זה אז סביר להניח שזה בדם ויעבור מהר בנתיים טפו טפו התרבית לא חזרה חיובית אז אני שקטה

yoyo10

New member
אוי שירגיש טוב

מקווה שהוא יבריא מהר ויגלו מה יש לו

למעלה