למה לחיצה על התמונה

xyxyxy

New member
כי close

הינה מטודה , ולא propery כלומר , תוסיפי סוגריים בסוף () וכמו כן , את יכולה לוותר על ה window

24sharon

New member
זה רק אצלי שזה לא עובד../images/Emo35.gif

ניסיתי עם סוגריים בלי וכלום נאדה. עם WINDOW ובלי. פעולה כ"כ פשוטה מה הבעיה בה?

24sharon

New member
מוזר ../images/Emo2.gif

אותו דף אם הוא במחשב שלי, לא סוגר את הדפדפן אם הוא ברשת הדפדפן נסגר. למשל הקובץ המצורף להודעה קודמת אם שומרים אותו פעולת הסגירה לא מתבצעת יש אפשרות להתגבר על זה? לסגור דפדפן גם מקובץ מקומי? תודה!

xyxyxy

New member
לא אמורה להיות שום בעיה

איזה windows יש לך איזה אנטי וירוס , ואיזה פיירוול ?

24sharon

New member
האם כשאתה

שמרת את הקובץ במחשב לחצת על התמונה הדפדפן נסגר? והתשובות לשאלותיך חלונות XP אנטי וירוס לא פעיל (פג תוקף
) פיירוול של וינדוס והוא על OFF לא נראה לי שזה הבעיה

rotemliss

New member
אני אישית בטוח שיש לך SP2

שכן זהו סימפטום ידוע שלו: הגאונים במייקרוסופט החליטו לחסום סקריפטים במחשב שלך, שהרי ידוע שבמחשב שלך יש הרבה יותר סכנות מאשר באינטרנט, נכון...? בכל אופן, בודקים זאת באמצעות Help > About. אשר לפיתרון... מנסים לסמן ב-Tools > Internet Options > Advance > Security שהוא יאפשר "תוכן פעיל" מהמחשב, ומקווים לטוב.

24sharon

New member
יש מצב לסגור את האקספלורר גם

אם מותקן SP2. אני חייבת את הפקודה CLOSE או אולי יש עוד איזשהו דרך לעקוף את הנושא ולסגור את האקספלורר? תודה!

אוריקס

New member
אפשר להתחכם איתו קצת...

נסי את זה: var oWindow = self; oWindow.opener = self; oWindow.close();​

24sharon

New member
../images/Emo51.gif

אחרי הצהריים היום אני אנסה את זה. ואדווח תוצאות
תודה

rotemliss

New member
אני חושב שהבעייה היא ב-JavaScript

בכלל, ולא בקוד הספציפי - שהרי הדיווח הוא על כך שהבעייה היא כשהקובץ מופעל מהמחשב. ובכלל, אם הבעייה הייתה זו, הרי שהיה מוצג חלון שאלה "האם ברצונך לסגור את החלון?", ולא פשוט התעלמות מהפקודה.

24sharon

New member
אכן כן הרעיון לא פתר

והבעיה עדיין לא פתירה. האם יש אפשרות לבטל את החסימה של ה- SP2 ואם כן איך אפשר לעשות זאת?

24sharon

New member
../images/Emo51.gif רבה

אכן לא שמתי לב לזה בתשובתך הקודמת. אנסה.

24sharon

New member
../images/Emo124.gif rotemliss יישר כח!

בדקתי, ועברנו כבר חצי מהדרך. אכן יש לי SP2 וסימנתי את Allow active contect to run in files on my computer ואכן הקובץ נסגר (עם הודעה אבל זה בסדר מבחינתי) הענין שדפדפן ברירת המחדל שלי הוא FIRE FOX שגם שם מתבצעת החסימה. איפה והאם יש אפשרות לשנות שגם הFIREFOX יסגר. תודה

למעלה