למה לא רון

sarah

New member
למה לא רון ../images/Emo98.gif../images/Emo22.gif../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif../images/Emo34.gif

בפורום הזה יש, כמו ששמתי לב מועדון מעריצות מסויים של רון ווזלי. אבל, לעזזל, הוא חרא של בנאדם. 1) הוא חרמן בצורה כי גרועה שיש, וכוונה היא לא לחרמן מאוד אלה פשוט בצורה גרועה. אדגים את זה ככה: רון חרמן ככה: אוו איזה כוסית להבדיל מהצורה הרבה יותר שווה של למשל: אוו, סקסי. הוכחות: ´בהגוורטס לא עושים אותם כאלה´ -בתגובה לילדה החתיכה שהוא התחיל לבהות בה (פלור). מגעיל. כשהוילות רוקודת במגרש רון נהיה בהופנט בצורה הכי פטאתית שיש... ´לידו הבחין ברון, קפוא בתנוחה שנראתה כאילו הוא עומד לקפוץ מראש מקפצה´ .... ´מה?´ אמר רון, ובהה בפה פעור בויליות, שנעמדו כעת... וגם כשהוא פוגש בויליה אחת ביער, וזו לא רק ההשפעה של קסם הוילות, הרי הארי לא נהיה כל-כך אדיוט פתאום כשפגש בוילות ביער וכשפולר ניגשה אליהם. זה כל כך עלוב איך שרון נהיה משותק כל פעם שמישהי חמודה נמצאת לידו. 2) בנאדם לא נעים. א- מוזכר בספרים שהוא נהג לקרוא להרמיוני ´נואו איט אלל´ (יודעת הכל) לפחות 3 פעמים בשבוע/ יום? ב-מעבר לכך הוא מאוד מאוד מגעיל לאחותו ואומר לה הרבה ´עופי מפה´ ודברים דומים. ג-כשפיג עשה שטויות במסדרון הוא צרח עליו והעיף משם בזעם כמה בנות שנה ראשונה, נדמה ילי
3)הזניח את החבר הכי טוב שלו, הארי- בגלל שקינא בו וירד עליו כמו מטורף כל הזמן. מה שמראה על כך שהוא א-חבר לא נאמן ב-אגואיסט (קינא בו כמו מטורף ) ג-אדיוט (לא חושב על כל שנות החברות שלו ושל הארי, ועל איך שהארי נפגע מירידות שלו עליו) 4)שובניסט א- כמו שהזכרתי קודם, לא משנה כמה מרשעת היא הוא נדלק על כל אחת שיפה מספיק לדעתו ב-מתייחס לבנות כ´עם´ ג-""האמת שבאמת כדאי שנמהר, אתה יודע... להזמיו מישהי. הוא צודק. אנחנו לא רוצים הלתקע עם זוג טרוליות." ד- ´ לא עושים בנות כאלה בהגוורטס´ לסיכום, רון ילד דוחה. לכו על הארי. :0-)
באעבה, שרה Merry´s dead: הרמיוני פלטה קריאת כעס ותדהמה. "זוג... מה? תסלח לי - "

שריי1

New member
אולי את צודקת אבל..

הוא כזה פשוש!! אהבתי את רופרט גרינט ואני חושבת שגם בספר הוא מוצג כחמוד לא נורמאלי. הוא ג´ינג´י..מה את מצפה ממנו? שלא יקנא טיפה? זה באופי שלו וחוץ מזה המסכן עני לא כמו הארי.. מה שנותר לי להגיד I love you Ron

עלפית

New member
../images/Emo142.gif והנה ההמשך....

"האמת שבאמת כדאי שנמהר, אתה יודע... להזמיו מישהי. הוא צודק. אנחנו לא רוצים הלתקע עם זוג טרוליות." הרמיוני פלטה קריאת זעם ותדהמה. "זוג... מה? תסלח לי - " "נו - את יודעת." אמר רון ומשך בכתפיו. "הייתי מעדיף ללכת לבדי מאשר - נניח, עם אלואיז מידג´ן לדוגמה." "פצעי הבגרות שלה ממש השתפרו לאחרונה - והיא נורא נחמדה!" "האף שלה באופסייד," אמר רון. "אה, אני מבינה," התקוממה (?) הרמיוני. "אז בעצם מה שאתה אומר לי זה שאתה מתכוון להזמין את הבת הכי יפה שתסכים לצאת איתך (
אין הרבה כאלו
), גם היא גועלית לגמרי?" "אה - כן, זה נשמע לי בערך נכון." אמר רון.

Skiter

New member
מנקודת מבט כזאת.. צודקת..

אויי זה כיף נעשה אץ זה על דרערו: 1) הוא הומו זו כבר סיבה ובה (סתם סתם), זה לא מנה את העובדה שהוא הומו. 2)הוא יור על אנשים בלי מעצורים. 3) הוא חושב ת´עצמו. 4) הוא יורד על האהבה הכי גדולה שלו. 5) הוא חושב שאמא שלו באמת ילדה אותו. 6) הוא חשוב שבנות עושות ממנו סמל סקס... זהו :) מכאן ש: דרעקו מא(פענ)לפוי הוא ילד מגעיל...

bAlBuLa

New member
אהמ..אתה לא רוצה למות *היום*

נכון? *שורקת* ~ברגע זה שפכתי את כל הסיריאל שלי בחדר של אח שלי^-^ רק חסר לי שהוא יבוא עכשיו~ האאאאא......רוב הסיכויים שיהייה לי השבוע איציק!!!!

../images/Emo46.gif ../images/Emo46.gif ../images/Emo57.gif

תפסיקו להציק לדראקו ולרון, למה כל מה שאני אוהבת אחרים לא? רון ודראקו שולטים!

=Wednesday=

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אבל מצד שני, תודי שהוא חמוד..
לא, אני לא ממעריצות רון!)

Hermione HP

New member
והוא גם מכוער!! ../images/Emo20.gif

שימו לב.. המצאתי משהו מדליק!! מכוערון

The Mad Hatter

New member
הוא *לא* מכוער! ../images/Emo153.gif

איך הוא יכול להיות מכוער?! ה-הוא ג´ינג´י!

YaLdoNet 4 EveR

New member
הוא בהחלט ל-א מכוער! ../images/Emo46.gif../images/Emo176.gif

איך אתם מסוגלים לפקפק ברון בצורה כל כך בוטהההה??? *פורצת בבכי* הוא ה-רון, הוא פשוש, הוא יפההה אפילו בפאנארטס! *זמן טוב לסקילה?* רון הוא ה-כוסון הוא שקסי, וזהו! והוא בהחלט לאאאאא מכוערון.
אני אוספת לידי אבנים קטנות עם קצוות חדים!!!
|אבטיחכועס|

Mooa-Numi

New member
יווו!

"מאז שנגמר, נפגשנו פעם ברחוב, בהתחלה עוד חשבתי עליה-אח"כ הפסקתי לחשוב!"

The Mad Hatter

New member
די, זה הורג אותי...../images/Emo153.gif

מאיפה המשפטים האלה?? (וסליחה על הבורות)

למעלה