למה לא מכניסים פה עדכונים

הוא צודק!

אני לא מתלונן על היום, להפך, נחמד מאוד שיש כאן היום אנשים שמעלים דיווחים/סקופים משך היום כולו, אבל פעם פשוט היו הרבה יותר דיווחים ומסוג שונה! היו דיווחים מיידים על ארועים שונים בכל מקום בארץ, בין אם מדובר בת.ד., פיגועים, שריפות או כל ארוע אחר, היו מדווחים פה עוד לפני שזה הגיע לחדשות או לכל מקום אחר, היו כאן ממש ראשוניים! אבל בשנים האחרונות זה הפך לאתר חדשות שמעלה חדשות נטו. שוב פעם, אני לא מתלונן, מציאות שאני עדיין נכנס לכאן, מה שאומר שאני נהנה...

גרפוס

New member
אתם לא כל כך צודקים

כי דבר ראשון יש כאן הרבה מתנדבים ודבר שני אי אפשר לדווח כל מעולף ‏

חברים!!!עד עכשיו עוד לא הבנתי מה חסר בפורום??

חברים!!!עד עכשיו עוד לא הבנתי מה חסר בפורום?? יש פה עדכונים חיים במשך 24 שעות בסבוב השעון כל מה שזז בעולם ובארץ כל החדשות מי 'קול החרדי' וקו החשיפות והקו הנייעס 'חדשות 24' בשיתוף עם כל אתרי אינטרנט הכשרים בחדשות. כל קריאה שמקבלים במערכת חדשות 24' כמו:מד"א מוקד ''איחוד הצה "כיבוי אש זק"א הכל כאן !או בקו הקולי של חדשות 24 שמספרו: 1900-50-2424 הבעיה היחידה שנשאר לנו עקב עומס במערכת זה נראה ככה ואני לא מבין איך יש האומץ לכתוב מה שכתבתם [לידיעה לקבל את כל החדשות שלח לכתובת [email protected]

גרפוס

New member
מה אתה לא מבין הם רוצים לדעת מכאן על כל אמבול

מה אתה לא מבין הם רוצים לדעת מכאן על כל אמבולס איפה הוא נוסע?

רוביס10

New member
ועל כל גרפ'ס שעושה האדמו"ר מקאלמייא...

תפסיק להתייחס. זה מה יש ומי שלא מוצא חן בעיניו מוזמן להתנדף מכאן למחוזות אחרים.

לדעתי, ההודעות פה הן בסדר גמור!

אולי מה שמפריע לאנשים זה שרק אחד או שניים מכניסים הודעות באופן קבוע... כשיש פעילות עירה של ניקים שונים, זה יוצר אשליה של עידכונים שוטפים יותר....

למעלה