למה לא יורד גשם בקיץ ?

drums123

New member
כי הם יותר צפוניות...הוא הסביר את ז

זה ממש טוב...חחחח

drums123

New member
לא, אבל אפשרא לחזות מרחוק מגמה לקיץ

משום שאם מערכות מז"א חמות שמתלבשות עלינו כמעט כ לקיץ, לא יבואו, יש למה לצפות. אבל התשובה בגדול היא לא.

תיקון עצמי:

כאשר הגשתי את העבודה ללימודים שלי הצגתי מפה ומתואר באחד הסעיפים שלי "ראה מפה" אז לא להתייחס. ותיקון חשוב נוסף ע"פ נתון "יבש" 1c = 150m ולא כפי שצויין בכתבה.

א ב י ב 17

New member
דבר ראשון אתה ענק ההשקעה שלך פשוט

מדהימה וכל הכבוד לך !! דבר שני הירידה של 1 מעלה ב100 מטר נכונה למפל יבש במפל לח זה יותר בסגנון של 0.6 לכל מעלה

שלגיה10

New member
חולה השלגים1...

אתה סתם מעתיקן שלוקח את הקרדיט לעצמו."שעתים עבודה"-על מי אתה עובד?אל תעבוד על אנשים שאתה כתבת את המאמר.אני לא סובל אנשים כמוך שלוקחים קרדטים לעצמם ממאמרים של אחרים.לפחות תתן את הקרדיט לאנשים שרשמו את המאמר.

שלגיה10

New member
חולה השלגים 1...

אתה שקרן גדול.מה אתה מבלף אנשים ואומר להם שאתה הגשת את המאמר.אתה העתקת את המאמר מילה במילה,ומה שלא היה רלוונטי פשוט הסרת.

לטל: כנס דחוף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כדאי מאוד אבל מאוד שתבדוק את עצמך כי שאני עשיתי את העבודה הזאת בקורס שלמדתי אז העבירו את המאמר לאתר שציינת ושם לא ציינו אותי אז למה שאני יציין אותם ? ! לא תמיד מה שמפורסם באינטרנט לקוח ממי שהאתר שלו. ואם מעניין את כולם ובמיוחד את צרי - העין אז למדתי ג"ג בתיכון אזורי גליל-מערבי בקיבוץ כברי !!!!!!!!!!!!! טל במקום לחפש מאיפה הכתבה אז היית אולי שואל אותי אם הכתבה נלקחה משם ! טל לא מתאים לך !!!!!!!!!!!!

הודעה מאוד חשובה !!!!!!!!!!!!!!!!!!

לכל אלה שרוצים להפיל אותי (המבין יבין) הכתבה הנ"ל הועתקה בשלמותה מהמאמר של דורון אפרתי מהמכון למדעים וטכנולוגיה בשלומי אתם במילא לא תאמינו לי שכתבתי גם כתבה כזו, אז שיהיה לכם יום טוב.

כנסו דחוף !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הכתבה הועתקה במלואה ע"י המכון למדעים והשתלמות בשלומי וכתבה ע"י דורון אפרתי מתנצל ומצטער שלא נתתי קרדיט להם

amola2

New member
התכוונתי שמי שמודה בטעות סולחים לו

כי זה לא קל להודות בטעות. בכל אופן הטעית פה הרבה אנשים אבל אנחנו סולחים לך.

למעלה