למה לא.......(טריגר)

רמושקית

New member
למה לא.......(טריגר)

נותנים לי למות בשקט?!?!?!?! למההההההההההההההההההההההההההההההההההה? למה יש לי אמא כזאת נהדרת שבגללה אני חושבת פעמיים על התאבדות,למה לא יכולה להיות לי אמא איומה כזאת שלא איכפת לה אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףף!!!! אין דרך,אין פתרון הכול אצלי בראש?!?! אז למה אני לא מצליחה להוציא לי את הגוק הזה מהראש,למה כול פעם שאני מסתכלת במראה אני רואה פרה גדולה ולא ילדה רזה כמו שאומרים שאני,למה הכול חייב להיות שלילי אצלי,איפה החיובי הזה????????. התאבדות זאת באמת לא הדרך,אבל כבר ניסיתי הכול באמת שהכול אז איזה דרך נשארה תגידו לי?????????????????????? מי שתומך סביבי אין הרבה,רק אמא וחברה,האחים שלי רק ממרמרים לי את החיים כול הזמן יורדים עלי כמה שאין לי חיים וכמה שאני דפוקה,זה נורא עוזר לי להרגיש עוד יותר רע אם עצמי,למה הם לא יכולים להבין אותי??????????? מה כול כך קשה לשבת ולדבר איתי ולהבין שכול מילה שהם מוציאים מהפה שלהם אני רק רוצה למות יותר??? מי יכול להבין אותי?????????????????? מי.............................. טוב עזבו בכול מקרה לא תהיה התייחסות!! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע ילדה מפגרת

מירי רז

New member
טלייייייייייייייייייייייייייייייייי

את לא מפגרת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואת לא הולכת למות לי שמעת?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?! אני לא יתן לזה לקרות........... את יותר מידי חשובה לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תאמיני לי זה טוב שיש לך אמא כזאת....... שכ"כ אכפת לה ממך ושאת אוהבת אותה......... לי אין את זה כמעט ובכל זאת אני לא רוצה להתאבד רק כדי לא לגרום למשפחה ולך ולכל מי שאני מכירה, סבל........................ כי סבלת בגללי מספיק........ טלושששששששששששש תהיה חזקה אני פה איתך.......... שולחת לך
ענק ענק ענק ענק ענק ענק ענק ענק ענק חולההההההההההההה עלייך תמיד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ממירי ה
וה

Curly

New member
טלי נכון?

אני לא מכירה אותך אבל הייתי רוצה.. אבל זאת לא הסיבה להודעה.. אני יודעת שלפעמים ניראה לך שאין שום סיבה לחיות אבל תחשבי על זה ככה: אם משהו תיכנן לך חיים ניפלאים חיים מלאי אושר ושמחה.. אבל רק אחרי סבל כמו עכשיו... את חייבת לתת לאנשים סביבך להנות ממך. כי אם מירי אוהבת אותך ככה ורואים שהיא כן אז כניראה יש מה לאהוב.. אז לפחות בישבילה תחשבי מחשובות חיוביות.. או לפחות לא מחשבות כאלה שליליות.... טל

אני יכולה להבין אותך

את לא ילדה מפגרת! פשוט קשה לך מתוקה!!!!! אני יודעת מה זה להרגיש "פרה"....אבל זו רק הרגשה או סתם ראיה מעוותת שלך...זו המחלה ששולטת במחשבות שלך , בראיה שלך!!!! אני יודעת שאין כוחות , אני יודעת שקשה..... אבל...את לא לבד! לעולם לא לבד!!!!!!!!!!!!!! אוהבת תום

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אנחנו מבינים...

מבינים את הכאב..את הקושי.. מבינים את הכעס על הדמות במראה- למרות שההגיון אומר אחרת מבינים את הפגיעה מהאחים שלא מבינים ואת הרצון לעוד חיבוקים, עוד הבנה, עוד אהבה.. אנחנו כאן טלי.. איתך..בכאבך.. שומעים..מחבקים.. ומקווים- שיחד, נוכל למצוא את הדרך להתמודד עם כל הקשיים האלה.. מתי שתרצי- את יכולה ומוזמנת לבוא לדבר.. ((((טלי))))

רמושקית

New member
תודה....(אולי טריגר)

כן קל נורא להגיד אבל אי אפשר לשנות כלום))))): הפסקתי לאכול,אין לי כוח לאוכל להתעסקויות אם האוכל,אם הכול!!!!! נמאססססססס אני רוצה להעלם מהעולם הזה,מהאנשים שאני אוהבת שלא יראו כמה שאני שמנה ומכוערת.......

מירי רז

New member
טלייייייייייייייייייייייייי

שלא תעזי שמעת?!?!?!?!??!?!?!?!?!? ברגע זה את הולכת למטבח ואוכלת!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא מעט מידי ולא הרבה מידי.......... תאכלי נכון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! את יודעת שזה שתרעיבי את עצמך יעשה לך רק רע......... מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!!!!!!!!!!!! ושלעולם לא תסבלי שוב!!!!!!!!!
מתההההההההההההההההההההה עלייייייייייייייייייייייייייייך בונבוניירה שלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מירי

רמושקית

New member
מירוש):

כן אכלתי ואכלתי יותר מידי,עכשיו אני לא יודעת אם אני יוצאת בערב!! ))))): שונאת שונאת את עצמי,כול כך שונאת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מירי רז

New member
טלוש´...............

מה אכלת? אני בטוחה שזה בעיקר בראש שלך ושלא אכלת באמת הרבה.... בכל מקרה אני מקווה שתרגישי טוב..........

רמושקית

New member
הלוואי שזה היה בראש אבל.....):

התחלתי אם שתיי תפוחים ככה אמרתי אולי זה ישביע אותי,אבל כמו מפגרת הייתי צריכה כבר להכיר את עצמי ולא לאכול כלום,אחרי זה כבר לא יכלתי לשלוט בעצמי ואכלתי אורז מלא(והרבה ממנו) ושניצל טבעול וסלט!!!!!! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף מלאאאאאאאאאא מלאאאאאאאאאא מלאאאאאאאאאא!!!!!!!! ואל תגידי לי שזה לא הרבה כי זה מלא,המוןןןןןןןןן!!

מירי רז

New member
טלי זה לא הרבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה אפילו לא חצי ממה שאת אמורה לאכול ביום!!!!!!!!

רמושקית

New member
לא הרבה?!?!?!?

לאאאאאאאאא זה מלאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!! יותר מידי,הרבה יותר מידייייייייי!!!! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אני מקווה שאני אצא היום,ממש מקווה אני כול כך רוצה להיות אם חבר שלי

למעלה