למה לא הצבעתי ש"ס (ולא אצביע גם אם אאוים

לא הצבעת שס

כי אני ביקשתי ממך

אני לא חרדי - הצבעתי ש"ס למען עם ישראל

אני ממש לא ספרדי
,
ואני גם לא אוהב את ש"ס או אגודת ישראל .

רציתי שתהיה מיפלגה חרדית בכנסת
מול כל השמאל עוכרי ישראל
שהם היתחזקו לאחרונה מול כל הימין
בגלל תרומות של כסף זר אנטישמי
,
ובגלל שהרבה ישראלים גם החליטו לוותר על הבחירות

Womanizer99

New member
ש"ס אחת המפלגות איך אשתמש במילה שלא

תפגע בנציגיהם בפורום? המושחתות ביותר יספיק?
אף אחד לא יאיים עליי בגיהנום או מוות כלשהו אם לא אצביע לו.

מה נסגר פה עם המדינה הזו?

לעשות הכל נגד הגזירות הקשות

המיפלגות החרדיות חייבות להיתאחד מייד

ולעצור את החוקים הרעים שמתכננים מיפלגתם של יאיר לפיד ,
והמיפלגה הרשעה של שלי יחימוביץ' ,
וגם מיפלגות הליכוד , והמיפלגה של נפתלי בנט

המיפלגה של יאיר לפיד הודיעה כי מתכננת
להביא את החוק לגיוס חרדים עד שנת 2017

קליט

New member
נראה שאתה מראש לא אוחז מש"ס, או מיהודים יקרים אלה !

אני מגיב למרות שאין לי אפשרות לפתוח קישורים - באדיבות `תפוז` שלא נותנת שירות לגולשים ממכשירים מסוימים .

chuckcha

New member
צודק ב100%

ורק אוסיף שרוב האפליה נגד הספרדים התחילה או התגברה ביותר מרגע שקמה שס. עד אז הרבה ספרדים למדו אצל האשכנזים ומעולם אף אח לא חשב על מכסות וכאלה.

אני אחזור ואגיד עוד פעם

המיפלגות החרדיות לא מעניינות אותי ! -
ידעתי מראש ש-ש"ס תהיה המיפלגה החרדית הכי גדולה .

אין לי שום דבר נגד הרב אמסלם ,
או נגד הרב אמנון יצחק - חס וחלילה .

דווקא הייתי נורא שמח אם היו יותר מיפלגות חרדיות ,

פסי תן לי לחלוק עליך

מאמנון ואמסלם דבר ראשון הייתי מוחק את התואר רב א. כי אמנון מעולם לא קיבל אותו וגם הוא רודף את היהדות החרדית ורבניה כמו הפלאפונים הכשרים ועןד ב. אמסלם שמעודד לעבור על החמורות שבעבירות איבד בכך את את התתואר רב וטם הוא מאוד רוצה אני יעניק לו את התואר ראביי רפורמי

Womanizer99

New member
חשבתי שצריך ללמוד מכל אדם

לדוגמא אפילו מאלישע בן אבויה לומדים (תוכו אכל קליפתו זרק)

אבל מי שלא מתאים לדרך המיינסטרים (ממי למדנו את זה? מהשמאל?) הוא כבר לא רב, לא יהודי, ואפילו לא בנאדם.

לא קשור בכל למינסטרים

יש כללי פסיקה ומי שחורג מהם מוציא את עצמו מכלל שומר תורה ומצוות
ואפילו שלרבנים האשכנזים (וגם לחלק מהספרדים רק שזה אסור להגיד בקול)
יש מחלוקת קשה עם הרב עובדיה בפסיקות שונות
יש כבוד הדדי כי זה עומד בכללים
ואילו שני הנזכרים לעיל חרגו מכך ולכן יצא הקצף עליהם

chuckcha

New member
החטא היחיד שלהם זה שהם

העזו לחלוק על זה שמפלגת ש"ס ניתנה בהר סיני עם יתר תורה שבע"פ...

chuckcha

New member
זה שש"ס עשו ממנו רבאיי

לא אומר שהוא באמת כזה.
הוא אמר בקול מה שהרבה אמרו בשקט.
יש הרבה "אברכים" שבשבילם מצווה הרבה יותר גדולה לצאת לעמול לפרנסתם מאשר לחממם את הכסא בכולל ולגמוע קפה וסיגריות בסיטונאות.
מי שיקרא בין השורות של הספרים של הרב עובדיה לפני איזה 40 שנה יראה השקפות יותר "רפורמיות".
אגב מי גייר את האתיופים ואת הפלשמורה ועוד כל מיני שבטים אבודים מהודו?
כשאמסלם כתב על הקלות בגיור לחיילים שכבר משרתים עשו ממנו כופר. רק איידע אתכם שגם כיום הקלות בגיור לחיילי צה"ל היאמדהימה. מספיק להגיע לקורסים פעמיים בשבוע ולעבור איזה מבחן.
אני לא חסיד גדול של הרב אמנון יצחק, אבל הלבנת פנים כזו ועוד כ"כ סמוך לבחירות היא צבועה ומגעילה. פתאום שבועיים לפני החירות הוא נהייה מקדיח תבשילו.

תיקון קטנטן:

עד שהרב שך עורר את ציבור החרדי הספרדי - לא הייתה יומרה לאף צד להתערות. כמו שהחסידים והליטאים לא מרגישים צורך להתערות זה בזה.
וכמו שאז, כל החרדים היו תחת דגל אחד - אגודת ישראל, ככה, ספרדי שחש שהוא חרדי ומזדהה עם האידאולוגיה החרדית האשכנזית - הוא הצביע ג'.
אכן, רבים היו הספרדים שומרי המסורת שלא היו בוגרי ישיבות, אף לא ישיבות ספרדיות - שלא הזדהו לחלוטין עם החרדים, ובתחומים מסוימים היו יותר מזוהים עם רעיונות הציונות והלאומיות ולכן הקול שלהם הלך למפלגות שדברו אליהם בנושאים אלו.
מאז קמה ש"ס - עוררו אנשי אינטרסים רגשי נחיתות אצל בני התורה הספרדים שכאילו, האשכנזים מתבדלים מתוך עליונות.
או אז הצליחה ש"ס, ואני מצדיע לה, לגרוף את קולות החרדים הספרדים מחד גיסא, ומאידך את קולות כל המסורתיים הפזורים ברחבי הארץ בפריפריות - מכח הרב עובדיה, מכח הדגל החברתי (שמדבר לחלק גדול מהם שחי על תפר העוני), מכח האמונה הבסיסית שנשמרה אצל חלק כה רחב מאנשי עדות המזרח והכי חשוב - מכח התחושה שהמפלגה הצליחה ליטוע בלב מצביעיה - שהאשכנזים מפלים אותם.

ואוסיף עוד דבר

לי נראה ששס מציחה את האפליה ומעצימה אותה מלאכותית בכדי להצדיק את קיומה
כמו למשל שהרב עובדיה זועק ללמוד רק במוסדות ספרדים ואילו ראשי ומכובדי שס דוחפים את הטובים למוסדות אשכנזים ולמוסדותיהם משאירים את הבררה ובכך מנציחים שתי אשליות במכה
אחת אפליה מדומה
ושתים הורדת רמת מוסדות הספרדים
וזה מביא להם מנדטים
ולו היו הספרדים פוקחים עיניים היו תולים את ראשי שס על העץ והיו נלחמים למען כבודם האמיתי שהוא מוסדות ספרדיים על טהרת המסורת וההגיה הספרדית וכמו כן לא היה מזיק גם התלבושת האוטנטית ולא תלבושת אירופית זרה

Womanizer99

New member
לא צריך לתלות אותם

צריך להפסיק להצביע להם ולהפסיק ללכת ראש בקיר אחרי כל מה שהעדר הולך.
לחשוב בהיגיון ולבחור רק במפלגה שמשרתת את האינטרסים שלך, אם אין כזו, אפשר להצביע בפתק לבן שמשמעותו מחאה.

למעלה