למה כיף להיות באוטובוס בחו"ל ובישראל זה מעיק?

מצב
הנושא נעול.

danezeq

Member

אז חוץ מהנוחות והזמינות אולי גם הרעש החזק שלא נותן להירגע אחרי יום עבודה מעיק מוסיף למועקה?

טשאפק 2

New member
ברוב הגדול של האוטובוסים שאני נוסע בהם

אז חוץ מהנוחות והזמינות אולי גם הרעש החזק שלא נותן להירגע אחרי יום עבודה מעיק מוסיף למועקה?
ברוב הגדול של האוטובוסים שאני נוסע בהם
הרדיו של הנהג לא מופעל או מופעל בעוצמה מינימלית, כך שהוא נשמע רק במושבים הקדמיים ביותר. בנסיעות בין-עירוניות כמעט אין חריגים, בעירוניות - יש מעט.

אם יש בעיה של רעש, היא באה מצד נוסעים שמפעילים מוזיקה מטלפון נייד ללא אוזניות. זה נדיר אבל קורה.

התשובה המרכזית לשאלתך "למה כיף להיות באוטובוס בחו"ל ובישראל זה מעיק?" היא שבחו"ל - לרוב - הישראלי נוסע כתייר. לדוגמה, יותר כיף לנסוע באוטובוס ישן ורועש מעיירה ציורית לעיירה ציורית על חופי אגם גארדה באיטליה, מאשר באוטובוס חדיש ושקט מהמשרד בפתח-תקווה לפקיד המס בדרום ת"א. (אגב, האוטבוסים באיטליה באמת די גרועים מרוב הבחינות האובייקטיביות, לפחות נכון ללפני כמה שנים).

cwen

New member
אפשר לבקש מהנהג להנמיך את הרדיו

אפשר לבקש מהנהג להנמיך את הרדיו
בדרך כלל זה עובד, בייחוד אם מבקשים יפה.

כי בישראל הישראלים חייבים לדבר בסלולר בזמן הנסיעה

זה גורם לקרינה רבה בתוך האוטובוס הסגור, וזה חוסר התחשבות בנוסעים האחרים.
שיחות פרטיות בפרהסיה גרועות מיחסי מין בפרהסיה

amit1270

New member
לא, זה יותר גרוע מרצח

זה גורם לקרינה רבה בתוך האוטובוס הסגור, וזה חוסר התחשבות בנוסעים האחרים.
שיחות פרטיות בפרהסיה גרועות מיחסי מין בפרהסיה
לא, זה יותר גרוע מרצח

אורי404

New member
לדעתי זהו מקרה חריג

לדעתי זהו מקרה חריג
אני נוסע כל יום באוטובוסים, בין אם אלה נסיעות קבועות או נסיעות אחרות מזדמנות.
אני לא נתקל במקרה חריג, כפי שמוצג בסרטון. אני לא אומר, שהדברים האלה לא קורים. עובדה, שבסרטון ראינו, שזה קורה. אבל זה לא דבר שכיח.
הצגת בסרטון נסיעה 'כיפית' בחו"ל. הדברים האלה גם קורים בישראל וזה ממש לא נדיר.

שתדע לך שבהרבה מקרים זה לא בכוונה

מקרים של נהג ששומע מוזיקה חזקה קרו לי כמה פעמים.
אבל זה לא הרוב.
&nbsp
אבל לאחרונה יש תופעה אחרת שמאוד מעצבנת אותי, אנשים ששומעים מוזיקה עם אוזניות (בלי אוזניות זה נדיר), אבל בווליום שלא יבייש רמקול איכותי. זה מפריע בעיקר ברכבת כשיש שקט (באוטובוס פחות אפשר לשמוע), וזה קרה לי המון פעמים בזמן האחרון.
שתדע לך שבהרבה מקרים זה לא בכוונה
האנשים האלה פשוט לא יודעים שהאוזניות שלהם לא אטומות...

Ofekalef1

New member

אבל זה לא הרוב.
&nbsp
אבל לאחרונה יש תופעה אחרת שמאוד מעצבנת אותי, אנשים ששומעים מוזיקה עם אוזניות (בלי אוזניות זה נדיר), אבל בווליום שלא יבייש רמקול איכותי. זה מפריע בעיקר ברכבת כשיש שקט (באוטובוס פחות אפשר לשמוע), וזה קרה לי המון פעמים בזמן האחרון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה