למה יש כאלה אנשים מטומטמים שלא יודעים להזמין מעלית?!

STING3ER

New member
למה יש כאלה אנשים מטומטמים שלא יודעים להזמין מעלית?!

מכירים את זה שיש מעליות שיש להם 2 לחצנים (חץ למעלה וחץ למטה), למה יש כאלה מטומטמים שלוחצים על שניהם?!
למשל היום חיכיתי למעלית, רציתי לעלות למעלה, אז לחצתי על הלחצן למעלה כמו כל בן אדם שפוי.
הבעיה היא שבא איזה אידיוט ולחץ על שני הלחצנים (אפילו שהוא גם רצה לעלות למעלה), ומה תנחשו.... נכנסנו למעלית והמעלית ירדה למטה ורק לאחר כמה קומות וכמה קללות שקטות שאני מקלל את האידיוט הזה המעלית החליטה להגיע לקומה שלי, שמה תגידו.... גם הוא רצה להגיע לקומה הזו.

הבעיה היא שזה לא רק הוא, עדיין לא מצאתי צדיק בסדום שמבין איך מעליות עובדות.... ולא, אני לא טכנאי מעליות או משהו דומה.

קודם כל אתה צודק אבל למה לא שמת לב איזה מעלית הגיעה ?
כי זה שהדפוק לחץ על שני הכיוונים כי הישראלי המצוי חושב שככה המעלית תבוא מהר יותר זה אחד אבל זה שאתה נכנסת למעלית מבלי לשים לב לכיוון של החץ שמראה לאן היא נוסעת זה כבר הפאק שלך ..
ואם הוא במקרה כן היה צריך לרדת ואתה סתם נכנסת איתו , מי לא היה יוצא בסדר בסיפור הזה ??
&nbsp
בחיים אל תסמוך על הבנאדם השני שנמצא איתך בתור למעלית .. תמיד תכנס לאחת הנכונה ולא משנה מה הזמינו האחרים ..
אצלנו בבניין בעבודה תמיד עושים ככה כשמה שמפריע לי יותר זה המפגרים שצריכים לרדת למינוס 2 לוחצים תמיד על 2 וצועקים עלי אחר כך למה הם עלו איתי למעלה במקום שאני ארד איתם למטה ...

STING3ER

New member
כמעט ולא ראיתי מעלית שמראה חץ לאן היא נוסעת כשהדלת נפתחת

אני לא רוצה לחנך אנשים בגלל שזה לא עוזר להסביר לכל אחד שבא מה לא בסדר,
וחוץ מזה שהישראלי\ת המצוי\ה לא אוהב שמראים לו שהוא טועה.... ולא בא לי לריב
פשוט אין כוח לסיפור הזה....
&nbsp
אהה כן והיה פעם אחת שאיזה בהמה עם הבן שלה (בגיל 5) לחצה על כל הקומות במעלית בקניון בשביל שהוא יוכל לראות מהזכוכית את כל החנויות.... מה אכפת לה שיש אנשים עם חיים שצריכים להיות איפשהו

לויידע בכמה מעליות השתמשת בחיים שלך אבל ברוב המוחץ של מעליות
בבנייני עסקים וקניונים ואפילו בבתי מגורים מהעשרים שנים האחרונות יש חץ שמראה את כיוון הנסיעה של המעלית ...

Purple Mushroom

New member
לא צריך להתעצבן מכזו שטות.

:) האמת היא שגם אני עושה את זה. זה מבלבל. זה שיורד או זה שעולה. אם אני צריך לעלות, אז למעלה. ואם לרדת אז למטה? או ההפך?
אפשר לא להתעצבן, ולהסביר באדיבות ובנימוס ובתרבותיות, לאנשים, מה ללחוץ. בדיבורים והסברים, ולא בצעקות :).

זה מה זה בסיסי אלון ..כי מעלית בניגוד ל ...
בניגוד לבחורה שאתה לוחץ עליה לבוא לכיוון שלך ,במעלית לוחצים על הכיוון שאתה רוצה להגיע אליו ..
מה שאומר שבשביל לעלות לוחצים על החץ למעלה ולהיפך ...
ברוב המוחץ של מעליות מבחוץ יש תצוגה של לפחות חצים ולפעמים גם של מספרים שמורים על המיקום שלה ועל הכיוון שהיא באה ממנו וכשהמעלית נפתחת החץ מורה על הכיוון שהיא תמשיך אליך .

Purple Mushroom

New member
אוקי. נכון. זה נכון. בסדר, תודה וסליחה

חתימה טובה , וסליחה. אולי השנה הקרובה, נפגש במעלית :) .

מי יודע .. אולי בפעם הבאה שתגיע למגער לסיוע

Purple Mushroom

New member
זה מה שהתכוונתי.

מתכנן להגיע בתחילת נובמבר, ביום שני אחה"צ, לפני 18:00.
ב 2.11.2015. לחדש חוזה. לפני יום נישואים שלכם, עובר עשור.
זה יוצא יום הולדת לאמא שלי, ובטח יהיה כבר חורף, ואבוא עם מעיל.
אגב, שבוע אחר כך, ב 10.11.2015, יש ערב התרמה השנתי הארצי של עמותת אנוש, כולל הופעה של יהודה פוליקר, בתל אביב, מקווה שיהיה לי כסף לתרום. ( כ 200 ש"ח), פעם 3 ברציפות :).

למעלה