למה יש חור במכסה אריזה של גבינה לבנה?

Borisyo

Member
שלום,

קבר פעם שנייה שאני קונה גבינה לבנה כפרית (מיוצרת על ידי מחלבת אדר) ורואה חור במכסה כפי שניתן לראות בתמונה מצורפת.

לאיזו מטרה יש חור? קוטר של חור דומה לקוטר של מחט של מזרק.

קבצים מצורפים

• 20210326_151432.jpg
    20210326_151432.jpg
    1 MB · צפיות: 22

GoldenEyes

Well-known member
שלום,

קבר פעם שנייה שאני קונה גבינה לבנה כפרית (מיוצרת על ידי מחלבת אדר) ורואה חור במכסה כפי שניתן לראות בתמונה מצורפת.

לאיזו מטרה יש חור? קוטר של חור דומה לקוטר של מחט של מזרק.
לא אמור להיות חור
תפנה לחברה בשאלה

Borisyo

Member
@מ ש ה 53 הם עכשיו עושים חיסונים למזון בתהליך ייצור? יש לך מקור למידע הזה? נשמע הזוי שעושים 2 מנות כמו לבני אדם כי מזון זה לא יצור חי.

דגלמנגל

Well-known member
זה מוצר פגום ולא חשוב מי ניקב את החור. המכסה אמור להיות אטום.
מה עושים? קודם כל מחליפים בחנות. אם החנות מסרבת להחליף, הולכים למקרר ופותחים ובודקים את כל הגבינות מהסוג הזה ואחרות. אם נתקלת בתופעה בעבר, סביר להניח שתמצא עוד מכסים מנוקבים. עם המידע הזה, פנה שוב למנהל החנות. אם הוא מתעלם, עמוד ליד המקרר ויידע את הקונים שמוכרים פה סחורה פגומה והוכח להם.
אפשרות אחרת היא לקנות במקום אחר.

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes מצאתי ברשת כתבה מדאיגה: https://did.li/mahlevetadar

אחר כך מצאתי את מסמך הזה: https://www.health.gov.il/newsandevents/spokemanmesseges/documents/08052019_2.pdf

יכול להיות שמוצר שאני קונה נלקח מסחורה חשודה ובדקו אותו לפני שיווק?
לא
מה שנלקח לבדיקה , לא חוזר לשווק
כאמור , זה חייב להיות אטום

וסתם בשביל הפראנויה , היה פעם איזה סרט מתח שהזריקו חומר ממית למוצר , ומי שקונה לא שם לב לחור הדקיקון הזה

Borisyo

Member
@GoldenEyes חשבתי מדובר במשהו שקרה באמת במדינה.

אני חושב שראיתי סרט שתיארת לעיל. אני זוכר קטע שבחורה הלכה למכולת ובזמן היא בחרה מוצרי מזון ניגש להגלת קניות רוצח והזריק באחד המוצרים רעל. אירי שבחורה הגיע הביתה היא הקיאה ללא הפסקה...

האם זה הסרט אתה מדבר עליו?

GoldenEyes

Well-known member
@GoldenEyes חשבתי מדובר במשהו שקרה באמת במדינה.

אני חושב שראיתי סרט שתיארת לעיל. אני זוכר קטע שבחורה הלכה למכולת ובזמן היא בחרה מוצרי מזון ניגש להגלת קניות רוצח והזריק באחד המוצרים רעל. אירי שבחורה הגיע הביתה היא הקיאה ללא הפסקה...

האם זה הסרט אתה מדבר עליו?
לא
סרט אחר
לא זוכר איזה :)

קלייטון.ש

Well-known member
זה נקב במכסה? עובר עד הסוף? אם אתה מעמיד אותו מול האור אחרי ההסרה רואים אור?
מהצילום עצמו אני מתרשם שהוא לא עובר עד הסוף. אז זה יכול להיות פשוט חלק מתהליך ייצור המכסה.

evike

Active member
מנהל
החור נראה סימטרי, כלומר שכנראה נעשה בכוונה.
סתם תהייה. אולי זה סוג גבינה שיש בה תסיסה מסויימת וחייבים לשחרר אוויר.

רוב הזמן נח

Well-known member
היה פעם באיזה חברה סגירה שלא היתה עד הסוף. כאילו ביצור מי שחתך את העיגול שסוגר, חתך אותו לא טוב והוא השאיר רווח בסגירה. זה פגם בתהליך היצור. בכל מוצר שיש בעיות בסגירה או כל מיני פגמים, צריך להחזיר לחנות. אפשר מראש לפני שקונים, בסופר עצמו לפתוח את המכסה העליון ולראות שהסגירה לא פגומה. זה משהו שאני עושה כל הזמן בכל קניה. וכבר יצא לי לפתוח פקק של קטשופ בסופר ולגלות שהסגירה שלו פתוחה. עדיף לגלות את זה לפני שקונים ולקחת מוצר שהסגירה שלו תקינה. זה חוסך לחזור לסופר בשביל להחליף את המוצר.

למעלה