למה חשוב לגשת לטיפול אצל קוסמטיקאית שמתמחה במיקרובליידינג?

תוכן-מקודם

Member
מנהל
female-eye-with-long-eyelashes-beautiful-makeup-light-brown-eyebrow-close-up.jpg
קרדיט תמונה FREEPIK​
הגבות חשובות עבור כל אישה. הן אלה האחראיות על הבעת הפנים וגם על יופי העיניים. מסיבה זו, נשים רבות משקיעות שעות מול המראה כדי למרות את גבותיהן ולהעניק להן צורה יפה לטעמן. אבל יש נשים הסובלות מגבות דלילות במיוחד, והן אף עוברות על גבותיהן בעיפרון כדי לעבות אותן. למרבה המזל, בימינו קיימות טכניקות מיוחדות המסייעות לכל אישה להחזיר את הגבות העבות ולייפות את המראה. אחת השיטות המתקדמות יותר היא המיקרובליידינג. אך מכיוון שמדובר בשיטה מתקדמת, חשוב לפנות לקוסמטיקאית שיודעת לעבוד עם המכשיר.

מיקרובליידינג – נעים להכיר


המיקרובליידינג היא שיטת עבודה ידנית שנועדה לצייר גבות. היא מתאימה יותר לנשים הסובלות מגבות דלילות ומעוניינות לעבות אותן. במסגרת שיטת המיקרובליידינג משתמשים במכשיר חשמלי מיוחד על מנת לצייר את הגבות. בהתחלה מציירים את הגבות באמצעות עיפרון סימון, ולאחר מכן עוברים על הסימונים בעזרת המכשיר.

מדוע חשוב להגיע לקוסמטיקאית המתמחה במיקרובליידינג?

אם אתן מעוניינות להיראות טיפ טופ ולהחזיר את הגבות למקומן הטבעי, כדאי להתעניין יותר בשיטת מיקרובליידינג. כדאי עוד יותר למצוא את הקוסמטיקאית המתמחה בכך מכמה סיבות:

עניין של בטיחות – כאמור, המיקרובליידינג הוא מכשיר חשמלי וככזה חשוב לדעת איך להשתמש בו נכונה. לפיכך, חשוב לוודא שהקוסמטיקאית יודעת לעבוד עם המכשיר ולהחזיק אותו כראוי. למרבה הצער, קיימים מכונים בלתי חוקיים המעסיקים קוסמטיקאיות בלתי מקצועיות שאינן יודעות להשתמש במכשיר, והן עלולות לגרום לנזק רב.

עניין של יופי – כאשר אתן מגיעות לקוסמטיקאית לטיפול גבות, אתן מעוניינות לקבל את הטיפול והטיפוח הטוב ביותר כדי לשדרג את המראה החיצוני. לפיכך, חשוב שהקוסמטיקאית תדע להשתמש במכשיר כדי להפוך אתכן למלכות יופי של ממש.

מחיר הוגן – כאשר קוסמטיקאית מקצועית מציעה טיפולים, היא מכירה את המחירים בשוק. הקוסמטיקאית פועלת בשקיפות מלאה ולכן תציע לכם גם מחיר הוגן. וזאת בניגוד למכונים הפועלים באופן חוקי שמציעים מחירים בשמים מבלי להעניק שירות הוגן.

לסיכום, אם רוצים להיות בטוחים, כדאי לבקש מהקוסמטיקאית להציג לכן תעודה המעידה על כך שהיא עברה קורס מיקרובליידינג.

עוברים קורס מיקרובליידינג ומשתלבים בעולם היופי

אם תחום היופי זורם בעורקייך ואת מעוניינת להשתלב באחד התחומים הטובים והמבוקשים ביותר, קורס מיקרובליידינג של ירין שחף הוא הקורס המתאים לך ביותר. בקורס תלמדי איך להשתמש נכונה במכשיר ואיך להפוך כל אישה למלכת יופי. בקורס קיימים לימודים עיוניים ומעשיים שנועדו להכשיר אותך לקראת עבודה בקליניקה לטיפוח ויופי. כל תלמיד או תלמידה בקורס מקבלים ליווי צמוד של המדריך, והם נחשפים למגוון רחב של נושאי לימוד כמו מריטת שיער, איפור גבות, עיצוב גבות ועוד.

ויש גם קורס להרמת ריסים

לצד הגבות המעניקות לכל אישה את המראה המיוחד שלה, גם לריסים יש תפקיד חשוב. נשים רבות מעוניינות בריסים מלאים שאפשר להתגאות בהם. בדיוק לשם כך קיים קורס הרמת ריסים. הריסים הם עולם ומלואו ובקורס לומדים טכניקות שונות להרמת ריסים, לצד נושאים רבים ומגוונים כמו הלחמת ריסים, הדבקת ריסים וכמובן הרמה של ריסים.

מקצועות יופי לומדים אצל ירין שחף

עולם היופי דורש אחריות ומומחיות רבה. אחרי הכול, אתם אחראיים למראהו של אדם אחר. אם רוצים לצבור את כל הידע והניסיון בתחום מקצועות היופי לפני שיוצאים אל העולם הגדול, חשוב להגיע אל מקום מקצועי המלמד את כל השיטות החדשניות הרלוונטיות לעולם היופי. ירין שחף, בית הספר למקצועות היופי, הוא בית הספר המוביל ביותר בארץ בתחום. תוכלו למצוא בו מגוון רחב של קורסים בעיצוב גבות, הרמת ריסים, איפור, עיצוב תסרוקות ועוד.
 
למעלה