למה זה מגיע לי, למה?

שיבולית

New member
למה זה מגיע לי, למה?../images/Emo186.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

היה לי היום בעבודה (ולא רק) הכי מעפן בעולם, וכל הזמן אני מנחמת את עצמי - לא נורא בערב תתפרקי, יהיה מושלם בהופעה זה כבר יהיה מאחורייך ותיהני ותשכחי מהכל... ואז, בחמש וחצי חברה שלי מנתניה מתקשרת אליי והיום הופך לעוד יותר מעפן... קבענו שבגלל שאני עובדת עד מאוחר (ועוד קיבלתי אישור מיוחד לצאת בשמונה בגלל ההופעה), היא תגיע מנתניה בחמש לקנות כרטיסים (שלא נגיע בתשע ולא יהיו) ומה היא מספרת לי? אזלו הכרטיסים!!! אווווווווווווףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף וכ"כ הרבה קומבינות סידרתי - מישהו שיחפה עליי בעבודה וחזרה לישון בנתניה במקום בבית (בשביל ההסעה) ומה לא וזה היה כ"כ מושלם היום - אחרי כל הלחץ והתסכול שהיו לי היום ובסוף אין כרטיסים... מעולם לא קרה לי קודם עם הזאפה, תמיד אני מגיעה שנייה לפני ההתחלה ונכנסת בלי בעיות... (לדעתי רק בגלל שאני מגיעה לשם כ"כ הרבה היו צריכים לתת לי כרטיס כבוד) טוב, זזתי לחפש משהו לפרוק עליו תתסכול....

וואי..

איזה באסה. דיי צריך לארגן הופעה. אם רוצים אני מנדבת את הבית
תשמעו- יהיו עוד הופעות. מה שהיה היה, ויהיה בסדר וזה. :]

GiIad

New member
כנ"ל ../images/Emo4.gif

[אני לא כתבתי פה אף פעם, אבל אני קורא פה די הרבה זמן] ההופעה הזאת כ"כ הייתה במקום, כל השבוע חיכיתי לה, הופעה אחרונה לפני הגיוס, ופשוט.. כל כך התאימה לי ההופעה הזאת בתקופה הזאת, ובזאפה בהופעה הקודמת היה מעולה.. והגעתי לשם בהתלהבות ובציפייה ופתאום אני שומע שאין כרטיסים
הרס לי את כל היום..

למעלה