למה התאבדת .?

yehudit0

New member
למה התאבדת .?

זה קרה לפני כ-10 שנים. עבדתי במפעל גדול. היינו חברות בלב ובנפש. יום אחד שיתפת אותי בהתלבטות שלך האישית לגבי הזהות המינית שלך. לא היגעת לאורגזמה עם בעלך ולכן חשבת אולי את נוטה יותר לכיוון הנשים. שאלת מה דעתי על זה...לא הייתה לי שום תשובה. פנית אלי וביקשת שאעזור לך - היכרת מישהיא מהמפעל בו עבדנו ויצאת איתו.... הוא הראשון שהביא אותך לאורגזמה... הוא היה שתוי, קילל המון, אך הוא הביא אותך למה שרצית באמת. לאחר מכן הפכת להיות השפחה שלו.... כל פעם שהוא ביקש לשכב איתך.. הסכמת..הרי את חייבת לו משהוא.... עד שיום אחד היכרת גבר נוסף במפעל בו עבדנו. גבר נאה, גנטלמן, עם המון נימוסים. הוא חיזר אחרייך המון זמן ואת נפל ברשת שלו. שכבת איתו... לא נהנית כל כך .. אבל הוא הבטיח לך הבטחות רבות - שוא יעזוב את הבית שלו, את אישתו ואת ילדיו לטובתך. כעבור כחודש הוא נפגש עם עוד מישהיא מהמפעל ואז הפצצה התפוצצה לך בפרצוף. אותה אחת שהוא פגש - דינה שמה , התקשר אלייך ואיימה שאם תמשיכי להתראות איתו אז היא תספר לבעלך. את חברתי הטובה.....עם הנפש הפצועה שלך - לא חשבת פעמיים. החלטת להתאבד....ביקשת ממני שאתקשר אליה ואני יאשים אותה במידה ותתאבדי שזה בגלל שניהם. אני לא יכולתי לעשות זאת ואת כמובן התאבדת במקום העבודה. היום אני מצטערת מאד שלא סיפרתי זאת לאף אחד..... חששתי מאד להרוס 2 בתים..... אני מצטערת ... מאד..... גם שלא יכולתי להציל אותך....ואיבדתי את חברתי הטובה ביותר בעולם. עד היום אני לא יכולה למצוא חברה כזאת.......... מצטערת מצטערת

The Experience

New member
תודה ששיתפת אותנו.

עברו כבר 10 שנים והכאב עדייו לא עבר,..זיכרונות...זה הדבר הכי יפה שנשאר מהעבר, תשמרי עליה בליבך, אני בטוח שהיא לא כועסת שם למעלה,מתגעגעת ומתרגשת לקרוא את המכתב שלך.

yehudit0

New member
תגובה

הבעיה היא שזה אוכל אותי מבפנים שאני מחזיקה משהוא שהיא ביקשה ממני ואני לא יכולתי לעשות זאת...אני יודעת שאני לעולם לא ימצא חברה כזאת. היינו חברות בלב ובנפש...... לא יכולה לשכוח אותה........ היא שמורה היטב בזכרוני....

ה מוזה

New member
אישה יקרה

ברוכה הבאה לפינת מכתבי הלב ואכן המכתב שלך נכתב ממקום כמוס בלב מקום שמכיל אובדן קשה שהותיר בך שאלה שמייסרת את נפשך "למה?" .. חברה טובה , יכולה להיות אוזן קשבת כפי שהיית לה יכולה להיות מקום לבכות ללא חשש כפי שהיית לה את מקום של תמיכה חברת נפש יכולה להיות ליטוף בשעות קשות והחיוך בשעות שמחות .. ועם כל הרצון ..עם כל האהבה ..חברה טובה לא יכולה להציל את מי שאינו יכול להציל את עצמו ,את מי שנפשו מתייסרת שנים . הכאב נוראי אולם את לא אשמה , גם אם לא היית שותקת .. לו היית מספרת אין לדעת אם יכולת להציל אותה - מעצמה כנראה שציפור נפשה עוד הרבה לפני הרומן והאישה הנוספת עייפה מהמסע , לא מצאה את מקומה או זהותה .. ואת , היית לה בשעות הקשות מקום בו היא מצאה מפלט לאבד את החברה הכי טובה זה כמו לאבד חלק מאיתנו .. ולחיות כל כך הרבה שנים עם עול פנימי כפי שאת נושאת עימך מעצים את הכאב פי אלף אלפי מונים אני מקווה שכעת לאחר הכתיבה אולי יש בך מעט הקלה נפשה כעת לא פצועה לא מתייסרת לא נאבקת היא בשלווה
קשה לי למצוא מילים שינחמו אותך אני יודעת שלפעמים מילים לא יכולות .. להיות תחליף לחברה טובה לא יכולות להעלים צלקות מקווה שתמצאי כאן איתנו מקום בו תוכלי למצוא רגיעה לכאב וללב

yehudit0

New member
תגובה

הבעיה יותר מסובכת מזה.... אבדה לי החברה הכי טובה שהייתה לי. ואם להיות כנה איתי ועם עצמי, אז יש לי בעולם הזה חברה אחת בלבד. ואני חושבת שחברה אחת לא מספיק בשבילי... אני זקוקה ליותר.... אבל אין לי לצערי. זהו כנראה גורלי בעולם המחורבן הזה.

למעלה