למה הרגליים של יסמין היו קשורות ?

נראה לי שככה חותרים בקיאק הזה.

עד כמה שאני מבין, בקיאקים האלה משתמשים גם ברגליים על מנת להאריך את טווח התנועה ולהוסיף כוח. בכדי להשתמש בכוח של הרגליים ישנו כיסא שנע קדימה ואחורה בזמן החתירה. כשהלהב במים הרגליים דוחפות ומרחיקות את הכיסא ואז מוציאים את הלהב מהמים וצריך להתקדם קדימה עם הכסא, בשביל זה צריך לקבע איכשהו את כפות הרגליים. זה די דומה למכשיר החתירה בחדרי כושר. נשאר רק לאחל לה החלמה מהירה ומלאה ולשבח את הגיבור שהציל אותה.

danielia1

New member
כמו רבקה מיכאלי.... את הטלפון המציאו קודם ורק

אחר כך אותנו.... מכשיר החתירה נוצר לדמות את הסקיף...

תראה למה גרמת...

בגללך החלטתי לחפור בנושא ולגלות שהמונח "סקיף" אמנם מתייחס לסוג של סירה תחרותית, אבל סירות החתירה שרואים בירקון נקראות "scull" והסירה הספציפית שיסמין חתרה בה נקראת "single scull". נו, החכמנו עוד קצת.

danielia1

New member
נו? מה גרמתי ? מלחמת עולם? ../images/Emo6.gif../images/Emo72.gif

נתי אחראי לבלבלת.... וגם אני חפרתי קצת... ומה מצאתי? שסקיף זה כלי שייט שטוח גחון , גם קטמרן. בכתבה על יסמין רשום סקיף...(מתוך ההודעה של נתי) גמני למדתי משהו.... אתמול צפיתי במרוץ ל$$$ ושם ה"בוחן" הכשיל על קשר שמינית בקצה החבל.... אני הייתי דורש לפחות לצאת קצת לים אחרי השטויות שם...

TShavit

New member
כעקרון, Skiff מתייחס למבנה הסירה ו...

Sculling מתייחס לאופן החתירה, ומתאר שימוש בזוג משוטים לכל חותר. למרות זאת, Single Scull אכן משמש כינוי לסירה תחרותית בה חותר בודד משתמש בזוג משוטים. טל

natyh

New member
אין עליך טל

ד"ש מהחוקר לי ... על שמו קקרוי הלי סייד ...
סקיף בכל מקרה הוא השם העממי כשחתרתי בסירות הללו הן נקראו סקיפים ... הקריירה שלי היתה קצרה מדי מכדי להתקדם בנושא ... הכי חשוב בשנה הבאה פיטר בריי מתעתד לחצות את האטלנטי בסקיף כפי שעשה בקייק האדם היחיד שהצליח עד כה , ואז יהויו במידה ויצליח חדשות מענינות במידה ולא האיש מנוסה מספיק על מנת לארגן לעצמו חילוץ מהדרך , וכבר חולץ בעבר . נא לא להתיחס למפגש מזג אויר שכבר התקיים ... http://www.mochileros.co.il/component/option,com_fireboard/Itemid,42/func,view/catid,2/id,62/

למעלה