למה הצלמים מחרימים את דור העתיד?

הזריזה

New member
למה הצלמים מחרימים את דור העתיד?

כמעט בכל תחרות לא מנציחים את הילדים המקסימים שמשתתפים בתחרויות ומזיעים לא פחות מכולם...בדואתלון האחרון לא מצאתי ולו תמונה אחת של הילדים, אפילו יותם שחורי שזכה מקום ראשון בקטגוריה של ילדים לא נראה בין תמונות הזוכים.. שמתי לב שרק באתר של אוראל (tan.co.il) יש תמונות של הילדים , מה קורה???

גם לא את המיני ספרינט.!!!!!

לא מצלמים גם את המיני ספרינט וזה לא בסדר..!!!!! גם אנחנו עובדים ומזיעים כמו כולם..!!!!!!! אני יודעת שגם בדואתלון האחרון וגם בטריאתלון חוף הכרמל לא היו תמונות שלנו..!!! זה לא בסדר..!!

רוצה להוסיף..

לא רציתי לכתוב את זה באופן הזה ולא בצורה הזאת... אבל "אם כבר אז כבר" ברצוני להפנות את תשומת לבכם לנושא שממש (אפילו ממש ממש) מפריע לי ולפי מיטב ידיעתי לפחות לעוד 7 מתחרים בקטגוריה, אני מדברת על חוסר תשומת הלב ואפשר לומר אפילו זילזול בקטגורית גילאי 14-15... לכל מי שלא יודע, לא מבין, או פשוט מתעלם אני אסביר: השנה הוחלט באיגוד הטריאתלון הישראלי לאמץ מאירופה עוד קטגוריה והיא קטגורית ביניים בין מרחק הילדים למרחק הספרינט(500 מטר שחייה, 13 ק"מ אופניים ו 3 ק"מ ריצה), מהלך שלכאורה הוא הרבה יותר חכם ממה שהיה, אך כנראה שבארץ עדיין לא מוכנים לכזה צעד, לדוגמא: * זינוקים- תמיד מצרפים את הקטגוריה שלנו למקצה אחר (פעם ספרינט פעם ילדים) דבר הגורם לבלבול במסלול, נכון אני מבינה שאין זמן ולא הגיוני להזניק קבוצה של 30 איש בנפרד... אבל מה לעשות החלטתם להפוך אותנו למקצה נפרד תתייחסו אלינו כאל מקצה אחד ולא כאל קטגוריה וזה כמו שבטריאתלון שאין בו הרבה רשומים יצרפו את הספרינט והאולימפי יחד. * טלויזיה- אף לא פעם אחת במשך כל השנה לא הראו את מנצחי המיני ספרינט או כתבו בסוף השידור את השמות של המנצחים... לא כ"כ נעים שמתעלמים ממך. *כתבות (אפילו כאן בשוונג)- זה דבר שקצת מקומם!! בכתבה שהייתה בשוונג אחרי טריאתלון ת"א נכתבו כל השמות של המנצחים בכל מרחק ומאיתנו התעלמו!! * פרסים- כן, כן אני יודעת שפרסים זה תוספת לגביע שמקבלים, אבל אני לא רואה כל סיבה שבאליפות הארץ בדואתלון מנצח הילדים יקבל שעון פולאר ומנצח הספרינט נוער יקבל חליפה ומנצח האולימפי יקבל טיסה ומנצח המרוץ של היחידה יקבל אופניים ומנצח המיני ספרינט יקבל חיוך.... כמה שזה נחמד ומתוק נשמע לי לא הוגן משהו... אנחנו מתחרים במרחקים שונים אני לא רואה למה מי שמנצח במיני ספרינט לא "נחשב" כמו מי שמנצח בכל מרחק אחר... * בפליירים- אם מישהו אי פעם שם לב... קטגוריית המיני ספרינט לא באמת מופיעה שם לסימון- כן זה נשמע הכי דבילי בעולם להתלונן על זה... אבל זה רק מראה כמה באמת אכפת להם מאיתנו! אם זה היה משהו חד פעמי אז יאללה חליק אבל זה משהו שקורה כבר במשך שנה שלמה... אני כותבת את המכתב הזה פחות בשבילי ויותר בשביל ה"באים בתור" בקטגוריית המיני ספרינט... לי יש רק עוד תחרות אחת ואני חוזרת לספרינט (כן חוזרת- שנה שעברה ילידי 1989 עשו ספרינט והשנה הורידו אותנו למיני ספרינט) אבל אני לא רוצה שמי שעולה עכשיו למיני ספרינט ירגיש מה שאני ולפחות עוד 7 אנשים מרגישים.... התעלמות מוחלטת!! ממש מרגישים כאילו אנחנו באים לתחרות מתחרים ובסוף התחרות מביאים למנצחים גביע כדי לצאת ידי חובה...אנחנו לא בחרנו לעשות את המרחקים האלה ואין לנו שום אפשרות אחרת אז לפחות תתנו לנו את ההרגשה שלא יצאנו מופסדים מכל העניין! אם אתם לא יכולים להשתלט על עוד מקצה תבטלו את המיני ספרינט ותשאירו את הילדים במרחק הילדים עוד שנה ושיתחילו את הספרינט בגילאי 15, אני מקווה שתיקחו את זה לתשומת לבכם.... המשך יום מקסים יעל

ברצוני להוסיף עוד משהו

אני מסכימה עם כל דבריה של יעל ורק רציתי להוסיף שאפילו סטנד נפרד לאופניים לא הוסיפו לנו בתחרות האחרונה למרות שמי שיסתכל בעובדות יגלה שהיו יותר מיני ספרינט מספרינט נוער בתחרות הזאת!!!! המשך יום נעים ואל תשכחו שקשה יש רק בלחם וגם אותו אוכלים... מור יפה

jipinsly

New member
יפה כתבת יעל. מסכים איתך../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

גם עשית תוצאה יפה מאד בשבת. כל הכבוד!!!!

יעל כל הכבוד על הניסוח הטוב..!!

את יודעת שאני איתך עד הסוף ובמאה אחוז..!! לא יכול להוסיף מילה..

נכון נכון נכון אבל....

יעלי, אני מסכים עם כל מילה שלך ומבין את התיסכול ו"הקיפוח" שציינת. בהחלט יש לו מקום אבל...... כאחד שהתלונן לא אחת על האיגוד, תפסתי את עצמי והחלטתי להסתכל על הדברים אחרת, בשנתיים האחרונות ענף הטריאתלון התקדם בצורה יפה מאוד עד מרשימה, ההתקדמות הזו לא באה יש מאין, היא באה בגלל השקעה רבה של המון אנשים טובים שלא רק מדברים (כמו רוב החברים) אלא עושים בפועל, ימים כלילות לקדם את הענף. כחלק מהעשיה וההתקדמות נשארות שאריות או פינות לא סגורות והנושא שהעלית אכן ניראה כלא סגור ומאוד חבל על כך. (כנ"ל בעית הדפטינג, המתחרים שנכנסים לשטח החלפה לפני סוף התחרות, סימונים לא ברורים, מים שלפעמים חסרים, מידות חולצות ועוד). כולי תקווה שיחד איתך ועוד אנשים שבאמת אכפת להם נוכל לקדם והציע עזרה להנהלת האיגוד בכדי לעשות את הדברים טוב יותר. וחוץ מזה, שבהזדמנות זו רציתי לציין שראיתי אותך רצה ומאוד מדאיג אותי שאת תתחרי בספרינט......כי גם אני שם

yuyu yop

New member
אני מוכן לעזור לאיגוד =>

אבל איך אני יכול ובמה???.. משהו שלא מצריך תשלום...

מפלצות

New member
מה שיש לי להגיד לך

זה שאתה מדבר על נושאים (חוץ מדראפטינג ושטח ההחלפה) שקצת יותר צומת לב מצד מנהל התחרות היו נפתרים ללא בעיות. הבעיות האחרות אלה בעיות משמעתיות ולפי דעתי צריך לשקול איזושהי ענישה רצינית של הרתעה!!! ופה מדובר על בעיות מסוג שונה תסתכל במה שכתבתי בשרשור הזה ותבין אולי את מה שאני אומר.

לא מבין

מפלצות, היית מאוד שמח אם את/ה הייתם מזדהים שנוכל לפתח כאן דיון בין אנשים ולא בין מסכות.... מנהל תחרות עמוס בכל כך הרבה דברים כך ששלושה-ארבעה ימים לפני תחרות הוא אינו ישן בלילות (ספונסרים, מתנדבים, משטרה, שירותי עזרה ראשונה, מכולה, שטחי החלפה, נקיון, פרסים, סימונים, מים, אוכל, חולצות......), תוך כדי תחרות הוא באטרף לא נורמלי (המשטרה לא אישרה סגירת כביש כי אין מספיק מחסומים, יש צפיפות, משהו נפצע, ועוד ועוד ועוד....) ואחרי תחרות הוא צריך כוחות ותעצומות נפש אדירות להתמודד עם חוסר הפירגון, הביקורת תוך התיעלמות מוחלטת מהעובדה שבלעדיו האירוע לא היה מתרחש. אל לנו למהר ולהכפיש את מנהל התחרות בפרט ואת המתנדבים היקרים בכלל כי בסופו של דבר אותו מנהל ילך ולא תהיה לנו תחרות בכלל. לגבי ענישה, אני מסכים איתך בהחלט שמי שעושה דראפטינג כשאסור צריך להיפסל מידית, מי שמקצר צריך להיפסל מיידית ומי שנכנס לשטח ההחלפה לפני הזמן בעוד תחרות מתקיימת צריך להיפסל מיידית. כפי שאני רואה את תגובות דובר האיגוד הענישה הולכת ומחריפה (לצער כולנו) כי בקשות לא עזרו עד עתה....

מפלצות

New member
לפי דעתי

זה משהו שאם מנהל תחרות יקח חלק מהעוזרים שלו ויפקיד בידם נושא שלם כמו סימון וכדומה בעיות כאלה יוכלו להיפתר לפי דעתי (אך זה לא העיניין המרכזי פה ולפי דעתי יש הרבה מאוד דברים לעשות וצריך למצוא פתרונות ולחלקם כבר אתמול!!!) אני עמרי בשור מספר ברזל 1494 מקבוצת הפועל להבים

נעים מאוד להכיר !

אל תדאג, כולי תקווה שבשנה הבאה כולנו נעזור ולא נחווה עוד צרות כפי שחווית

מפלצות

New member
גם אני מעוניין להעלות מספר נושאים..

שנה שעברה הצטרפתי לטריאתלון בכדי להוריד כמה קילו כמו הרבה, והתאהבתי בדבר הזה במהירות הבזק החלטתי שאני מוכרח להתחיל להתחרות לראות מה זה הדבר הזה שכל חברי קבוצתי עושים אבל אני עוד לא עשיתי. לכן אף על פי שהמאמן שלי הציע לי לעשות מרחק ילדים אני התעקשתי על הספרינט (הייתי בן 14) אז התחרתי ונקרעתי ונהנתי בסוף וכך היה גם בתחרות האילת אך בכל זאת הרגשתי איכשהו שזה גדול עלי עקב חוסר ניסיון ולכן כאשר דן אלתרמן יו"ר אגף נוער הכריז על היוזמה של המיני ספרינט שמחתי מאוד אך לצערי שמחה זאת הייתה מוקדמת מידי! השתתפתי בניצנה התחרות הראשונה שהיה בה מיני ספרינט שילוט לא לעיניין שלא לדבר על זה שבברושור לא הוזכר אפילו מקצה כזה מיני ספרינט מי שמע על זה חלקנו היינו בטוחים אפילו שביטלו אותו! אבל אין מה לעשות תחרות ראשונה אמרנו יאללה לא נורא לתחרות הבאה הם ילמדו. אך מסתבר שתעינו מקצה המיני ספרינט עדיין הוזנח עשו אותו בחפיף כאילו לילדים מתייחסים רציני כי הם עדיין ילדים אך למיני ספרינט הם עוד לא נכנסו לספרינט הם עוד לא מבוגרים הם עוד לא עושים את המרחק המלא מי הם?! זילזול זה בא לידי ביטוי בהרבה מאוד גורמים שכרגע אני יכול לציין רק חלק מהם מפני שאני לא זוכר כעת את כולם לדוגמא שטיח אף פעם אין בנקודת סיבוב ויש לנו מזל אם יש לנו רשם או מתנדב שיגיד לנו להסתובב אבל כמובן שלמרחקים גדולים יותר יש כי הרי הם מתושתשים אחרי מה שהם עשו שזה מרחק גדול יותר ובכן לא יש עם זה בעיות ואני יודע בכל תחרות שאם אני רוצה לא תהיה שום בעיה לעשות פחות הן בריצה והן באופניים. לא מצלמים את המיני ספרינט אך כעת אני לא רוצה לציין את זה בתור משהו גדול כי אני שמתי לב כי חוץ מבTAN מצלמים רק אולימפי וTAN מצלם גם ילדים. אם מפרסמים מפה שמראים בה את כל המקצה של האופני הרים נראה לי שאפשר גם אם לא לעשות לנו את כל הסימון של הדרך בריצה או האופניים נראה לי שאפשר לכתוב אפילו בקטן סיבוב מיני ספרינט בר פוגל מתחרה משכמו ומעלה איבד את ההובלה בתחרות על זה שלא היה הסבר טוב על מקצה האופניים ובריצה גם אני הייתי טועה אם לא הייתי עושה חימום על המסלול כי רשמו על הכביש סיבוב מיני ספרינט ולא היו קונוסים\ רשם\ שלט ברור. אלה חלק מהנושאים שרציתי להעלות אני אחרי אילת חוזר לספרינט ולכן אני אומר לאיגוד ככה: או שתתיחסו לכל מקצה שאתם מרימים ברצינות המגיע לו כי אמנם יש הבדל במרחקים אך זה עדיין מאמץ גדול וקשה והיינו רוצים את ההכרה המתאימה, לכן או שתתיחסו אל המיני ספרינט ברצינות המגיע לו ככל מקצה אחר או שתורידו אותו! אני מצפה לתגובתם של דובר האיגודו מנכ"ל האיגוד מזכ"ל האיגוד ושל יו"ר אגף הנוער

T A N

New member
אני שמח שסיפקתי את רצונך!

כל תחרות לאחר שאני מסיים את המקצה שלי, אני מחליף בגדים ומתחיל לצלם! ועושה זאת מכל הלב! בברכה אוראל מנהל אתר TAN

מיניספרינט 14-15 התייחסות

כל הערות תועדו ומקובלות.והנושא יטופל בארועים הקרובים כולל פיצוי הולם!! חכו וראו!!

מפלצות

New member
אני חושב

שאחרי שהועלו כאן כל כך הרבה נושאים שצריכים טיפול אנו מתפים לתגובה הולמת ורצינית שתסביר את דרכי הפעולה או לפחות מה אתם חושבים לעשות בברכה עמרי בשור

למעלה