למה הכוונה בהנפקה ל"מוסדיים"?

hada12

Member
הנפקת החברה epm נועדה כאמור להתבצע במבנה חדשני, באמצעות אתר Fundit, כאשר המשקיעים יכולים להצטרף להשקעה בחברה "בקליק אחד", גם אם אין להם חשבון ניירות ערך. ההנפקה שווקה לציבור הרחב, ופחות למוסדיים, תחת הכותרת "ההנפקה השוויוניות".
כאן:
פסקה לפני הכותרת אם לא יגויסו 44 מיליון שקל ההנפקה תתבטל?
למי מתכוונים כשאמורים מוסדיים? מי הם?

dw

Well-known member
מנהל
מיטב, אלטשולר, מור, ילין לפידות, חברות ביטוח וכו

אגב - לא רואה שום סיבה לקנות מו"פ ביוטק של EPM בקרוב ל 400 מלשח כשאפשר לקנות כזה ב"חינם" - אנלייבקס נסחרת סביב קופת המזומנים שלה, כלומר קונים את המו"פ שלה ב"חינם". זה לא באמת חינם כי יש שריפת מזומנים, אבל עדיין, זה פשוט אבסורד לסכן כסף טוב על מו"פ בתחילת דרכו לפי 400 מלשח כשאפשר לקנות, בלי טובות, מו"פ יותר מתקדם ב"חינם".
לכן את הכסף הפרטי שלי אני כן משקיע באנלייבקס ולא ב EPM.

hada12

Member
מיטב, אלטשולר, מור, ילין לפידות, חברות ביטוח וכו

אגב - לא רואה שום סיבה לקנות מו"פ ביוטק של EPM בקרוב ל 400 מלשח כשאפשר לקנות כזה ב"חינם" - אנלייבקס נסחרת סביב קופת המזומנים שלה, כלומר קונים את המו"פ שלה ב"חינם". זה לא באמת חינם כי יש שריפת מזומנים, אבל עדיין, זה פשוט אבסורד לסכן כסף טוב על מו"פ בתחילת דרכו לפי 400 מלשח כשאפשר לקנות, בלי טובות, מו"פ יותר מתקדם ב"חינם".
לכן את הכסף הפרטי שלי אני כן משקיע באנלייבקס ולא ב EPM.
לא הבנתי דבר מסוים. בסוף הכתבה כתוב שיש לה תזרים מזומנים שלילי של 1.4 מיליון דולר? זה לפני ההשקעה? אחרי ההשקעה?
מה הסיבה ל"חוב הזה"? אם מדובר בחוב?

dw

Well-known member
מנהל
זה סטארט אפ וככזה יש לו הוצאות ואין הכנסות.
צריך לשלם משכורת לרוטשטיין, החוקרים והפקידה במשרד. צריך גם לשלם שכ"ד על המשרד. יש גם חשבונות חשמל, מים וארנונה.

למעלה