למה החרדים שונים ? !

א פאר

New member
למה החרדים שונים ? !

כשהכותרות זועקות: ``במבצע רחב היקף נתפסה חוליית חרדים מבריחי סמים!`` והתקשורת חוגגת כמו חייה פצועה שששה למצוא טרף.. אז הייתי מחליף את הכותרת ל: ``לאחר 60 שנות קיום מדינת ישראל נתפס החרדי הראשון שהבריח סמים! ועל כך צל``ש לחינוך החרדי!`` שיהיה ברור שאנחנו לא משווקים את עצמינו בעיני אחינו הטועים. ואסור לשכוח שהם ישנאו אותנו ככל שנהיה חיוביים יותר! למשל. מה הנושא הכי חם בקטע של וויכוח בין חרדים לחילונים? צבא. {לשאלה הזו יש לי כבר בערך 8 תשובות..!!} יוצאות להם העיניים לראות בחורי משי כשעדינות ואצילות על פניהם. כשכיבוד הורים אצלינו זה ערך עליון ללא פשרות. וכשעוסקי התורה מוסרים נפשם יום יום לעשות רצון אביהם שבשמיים. בזמן שאצלם רצח חבר או אשה על כלום הפך לדבר שבשגרה. כשהם רואים את חיי הנישואין החרדיים מלאים באושר אמיתי בו בזמן שהם יודעים שהם לא יגיעו לזה לעולם. או אז הם רותחים מקנאה בראותם את האמת טופחת על פניהם וקורעת את ליבם לגזרים! הם תמיד יחפשו את השוליים והקיצוניים שבחברה החרדית וינפחו בלי פרופורציות! את העם היהודי שונאים דווקא בגלל שהוא אמיתי וחיובי! והאנטישמיות של החילונים נגזרת משנאת עשיו ליעקב לאחר שנאת עם הארץ לתלמיד חכם.

אריק יקירי!

אם הנתונים בכרטיסך האישי נכונים, הרי אתה בוודאי יודע, מה זאת כתבה עיתונאית מושלמת. ראית פעם כתבה על כלב, שנשך אדם?! מממ... לעיתים נדירות, כאשר הנשיכה תגרום לפציעה קשה או למוות חלילה, הידיעה תזכה לכותרת צנועה בעיתון. אבל אם יקרה פעם (מי יודע?), שאדם יישוך כלב... הו! הו! אז הכותרות הראשיות של העיתונים יזעקו באדום לוהט: אדם נשך כלב!!!לא חשוב, אם הוא חרדי או חילוני (ואולי חולני) העיקר: אדם נשך כלב. זו סנסציה! לבטח שמעת על אריק איינשטיין. אריק איינשטיין חיבר שיר פארודי על "עיתונאי קטן". בשעתו השיר עשה רעש גדול עד כדי כך, שמועצת העיתונות פנתה לבג"ץ בדרישה לאסור השמעת השיר ברדיו או בטלוויזיה. התביעה נדחתה בשל חופש הביטוי. הפעם חופש הביטוי גבר גם על אבירי חופש הביטוי שלהם (אך לא כאשר זה נוגע להם עצמם). כמו כל שיר גם השיר הזה עשה את שלו ופינה את הזירה לשירים חדשים ממנו. השיר מהדהד בזכרוני עד היום הזה. אני מקדיש אותו כאן לכל אוהדי הסקופים והספינים העיתונאיים.

למעלה