למה הבורסה עולה אם פרץ יהיה שר אוצר

מצב
הנושא נעול.

LocStock

New member

למה? למישהו יש תשובה?

TANAKASAN

New member
שטויות במרק קניידלך

כי
כי אולמרט כבר רמז שאולי קדימה תצטרך לוותר על התיק הזה תוסיף לכך את מסיבת העיתונאים החמימה והנלהבת ותקבל שר אוצר
שטויות במרק קניידלך
הוא יהיה שר בטחון, זה נרמז ברייש גלי, בניגוד להכחשות שהוא יהיה שר אוצר אולמרט יודע בדיוק מה ההשלכות של פרץ כשר אוצר את הפוטים שלך תמכור למישהו אחר

iftach

New member
אני הייתי שם אותו שר התעשיה והמסחרה

שטויות במרק קניידלך
הוא יהיה שר בטחון, זה נרמז ברייש גלי, בניגוד להכחשות שהוא יהיה שר אוצר אולמרט יודע בדיוק מה ההשלכות של פרץ כשר אוצר את הפוטים שלך תמכור למישהו אחר
אני הייתי שם אותו שר התעשיה והמסחרה

yair24

Member
כל עוד זה לא קרה הכל פתוח.

שטויות במרק קניידלך
כל עוד זה לא קרה הכל פתוח.

ניצן25

New member
תן לשפם את הבטחון

ניצן ,את אומרת
או שהחיים שלנו ילכו פייפן או שהכסף ילך לעזאזל. בכל מקרה השפם יקח אותנו...
תן לשפם את הבטחון
אני לא מאמינה שיתנו לו לעשות יותר מידי שטויות. מלא יועצים, רמטכל, ראש המוסד, ראש השבכ...יהיו מספיק אנשים שירסנו אותו. חוץ מזה שהוא יהיה שר הבטחון הוא יהיה חייב לעשות קיצוצים בתקציב הבטחון, כי הוא כל הזמן חופר על ממשלה חברתית וכל הדברים האלה, אז זה גם יהיה טוב. אם הוא יהיה באוצר אני לא יודעת כמה גרוע זה יהיה אבל ההשפעה הפסיכולוגית שתהיה לזה תהיה הרסנית.

mimamu

New member
בגלל סיבה ספציפית מאוד

למה? למישהו יש תשובה?
בגלל סיבה ספציפית מאוד
והיא פגישתו של סטנלי עם אולמרט, לחיצת ידיים עם חיוכים. הסכמתו עם המדיניות הכלכלית של אולמרט. הצהרת אולמרט על כך שלא יחרגו מגבולות הגרעון שנקבעו (ע"י ביבי...). הצהרת סטנלי על צמיחה צפויה של % 4.2 במשק. וזהו. אין שום הסבר אחר (חוץ משאר ההסברים...). אבל זו רק דעתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה