למה הבורסה יורדת?

מצב
הנושא נעול.
למה הבורסה יורדת?

למה הבורסה יורדת?
האם כיוון שמדד המעו``ף הגיע ל 820 נקודות, אז זהו, זה השיא שלו!?

המשקיע

New member
חולשה של כל הבורסות בעולם...

למה הבורסה יורדת?
חולשה של כל הבורסות בעולם...
בעיקר בגלל המצב הנפיץ עם אירן. לא ברור איך הם יגיבו לסנקציות שיפעילו עליהם וצפוי שמחירי הדלק יעלו.

dove2

New member
אולי בגלל הבחירות הקרבות

למה הבורסה יורדת?
אולי בגלל הבחירות הקרבות
אולי בגלל הבחירות הקרבות, אולי בגלל ההפצצה הגרעינית של אירן שצפויה היום (אוגוסט 22 = רג'ב 27), אולי בגלל "מימושים בריאים" אולי בגלל עיקוב בפריסת הכוח הבינלאומי בלבנון או אולי בגלל החבית של הנפט, אולי בגלל שפרפר בקונגו שקשק בכנפיו. מה זה משנה למה הבורסה יורדת היום - הסברים בדיעבד לא יעזרו לך לעשות כסף. השאלה היא מה אתה חושב יקרה מחר. בבורסה ה"היום" הוא כבר "הסטוריה".

יהושע 50

New member
../images/Emo45.gif

אולי בגלל הבחירות הקרבות
אולי בגלל הבחירות הקרבות, אולי בגלל ההפצצה הגרעינית של אירן שצפויה היום (אוגוסט 22 = רג'ב 27), אולי בגלל "מימושים בריאים" אולי בגלל עיקוב בפריסת הכוח הבינלאומי בלבנון או אולי בגלל החבית של הנפט, אולי בגלל שפרפר בקונגו שקשק בכנפיו. מה זה משנה למה הבורסה יורדת היום - הסברים בדיעבד לא יעזרו לך לעשות כסף. השאלה היא מה אתה חושב יקרה מחר. בבורסה ה"היום" הוא כבר "הסטוריה".

lionardo11

New member
הנה עוד סיבה ממש קטנה - הפקיעה

הנה עוד סיבה ממש קטנה - הפקיעה
ואני לא מתכוון לפקיעת ביצי נחשי הצפע הארסיים במדבר יהודה , אלא למשהו יותר מסוכן ומפחיד שמשאיר אחריו קורבנות רבים ששום נסיוב לא יעזור להם .......

צוחקים עלינו

למה הבורסה יורדת?
צוחקים עלינו
חזרתי מטיול בין שבועיים באירופה. הפסדנו את המילחמה אבל ניסיתי להסביר שכן ניצחנו ועובדה שהבורסה שלנו עולה. איך יכולתי להסביר אחרת את ניצחוננו במילחמה. ההסבר שהבורסה עולה לחלק מהאנשים שלא רצו להעליב התשובה הייתה חיוך וחלק אמר שכניראה שהבורסה שלנו באמת מאמינה שניצחנו על אף ש500 לוחמי החיזבאלה השפילו אותנו . לדעתי ואת זה הבעתי גם בעבר 3 הטירונים אולמרט, פרץ וחלוץ חשוב שיעשו חשבון נפש גם עבור ההרוגים שלדעתי נהרגו לחינם.מי שראה bbc 'cnn בחול יכול היה להבין את גודל ההשפלה . בוז'י בתור מסביר היה מעולה. .

eshco

New member
אותי דווקא שואלים

צוחקים עלינו
חזרתי מטיול בין שבועיים באירופה. הפסדנו את המילחמה אבל ניסיתי להסביר שכן ניצחנו ועובדה שהבורסה שלנו עולה. איך יכולתי להסביר אחרת את ניצחוננו במילחמה. ההסבר שהבורסה עולה לחלק מהאנשים שלא רצו להעליב התשובה הייתה חיוך וחלק אמר שכניראה שהבורסה שלנו באמת מאמינה שניצחנו על אף ש500 לוחמי החיזבאלה השפילו אותנו . לדעתי ואת זה הבעתי גם בעבר 3 הטירונים אולמרט, פרץ וחלוץ חשוב שיעשו חשבון נפש גם עבור ההרוגים שלדעתי נהרגו לחינם.מי שראה bbc 'cnn בחול יכול היה להבין את גודל ההשפלה . בוז'י בתור מסביר היה מעולה. .
אותי דווקא שואלים
איך בישראל חושבים שהפסידו ואיך חיזבאללה חושב שניצח אם בלבנון ההרס הרבה יותר גדול והרבה יותר אנשים נהרגו.

KobeRider

New member
אותי שואלים

אותי דווקא שואלים
איך בישראל חושבים שהפסידו ואיך חיזבאללה חושב שניצח אם בלבנון ההרס הרבה יותר גדול והרבה יותר אנשים נהרגו.
אותי שואלים
למה ישראל טרחה כל כך ובסוף לא מינתה שלטון בלבנון, כמו שארה"ב עשתה בעירק אני אומר: כבר עשינו את זה בעבר, לא כל כך הלך הם אומרים: אז מה, גם ארה"ב עשתה את זה בעבר וזה לא הלך, זה לא מונע מאיתנו לעשות את זה שוב, אחרי הכל, לא תפסיק את דרכך בשוק ההון בגלל כמה השקעות לא מוצלחות בעבר, נכון? אני אומר: אין באמור לעיל המלצה על מסחר בני"ע ו/או ממשלות ו/או שטחים כבושים.

קרלטון

New member
אותי שואלים

אותי שואלים
למה ישראל טרחה כל כך ובסוף לא מינתה שלטון בלבנון, כמו שארה"ב עשתה בעירק אני אומר: כבר עשינו את זה בעבר, לא כל כך הלך הם אומרים: אז מה, גם ארה"ב עשתה את זה בעבר וזה לא הלך, זה לא מונע מאיתנו לעשות את זה שוב, אחרי הכל, לא תפסיק את דרכך בשוק ההון בגלל כמה השקעות לא מוצלחות בעבר, נכון? אני אומר: אין באמור לעיל המלצה על מסחר בני"ע ו/או ממשלות ו/או שטחים כבושים.
אותי שואלים
מאיפה אתה? מישראל? איך קוראים לראש הממשלה שלכם - סדאם חוסיין, נכון? למה אתם נלחמים עם אמריקה כל הזמן? ואני אומר - אורז מטוגן עם חזיר בבקשה. לא לשים יותר מדי חריף.

eshco

New member
פלייד לייס ../images/Emo194.gif

אותי שואלים
מאיפה אתה? מישראל? איך קוראים לראש הממשלה שלכם - סדאם חוסיין, נכון? למה אתם נלחמים עם אמריקה כל הזמן? ואני אומר - אורז מטוגן עם חזיר בבקשה. לא לשים יותר מדי חריף.
פלייד לייס

eshco

New member
../images/Emo32.gif ישבתי בבנגקוק במסעדה מתויירת

פלייד לייס
ישבתי בבנגקוק במסעדה מתויירת
ושמעתי שני ישראלים מתווכחים במה אין חזיר, בסופו של דבר הם הזמינו פורק, כי "פורק זה בטוח לא חזיר"....

קרלטון

New member
אוקיי, כיוון שאנחנו בפורום שוק ההון

ישבתי בבנגקוק במסעדה מתויירת
ושמעתי שני ישראלים מתווכחים במה אין חזיר, בסופו של דבר הם הזמינו פורק, כי "פורק זה בטוח לא חזיר"....
אוקיי, כיוון שאנחנו בפורום שוק ההון
אולי יעניין אותך לראות איך עובד ההגיון העסקי התאילנדי(ת)

KobeRider

New member
ובאותו הקשר

אותי שואלים
ובאותו הקשר
פעם כמה חברה אמריקאים (אנשים אינטילגנטים) שמעו אותי וישראלי אחר מדברים על משהו מעל מסך האינטרנט. אז הם שאלו אותנו על מה אנחנו משוחחים. אמרנו שעל הבחירות שהיו אתמול בישראל ועל מר אולמרט הם אמרו: שוב בחירות? היו לכם בחירות לא מזמן אמרנו: איזו בחירות? הם אמרו: נו, היו לכם בחירות לפני כמה שבועות, and Hamas Party won... האם אולמרט הוא נציג החמאס? אמרתי: מה לעשות, צודקים, כבר אי אפשר לראות את ההבדל

prizman

New member
ובתשובה לתגובתך

אותי שואלים
ובתשובה לתגובתך
זה מה שיש לי לומר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה