למה האדם ממצא עצמו ,?

sshniraday

New member
למה האדם ממצא עצמו ,?

והיא שבשלה ,לימדה אותי את רצונה סימן שאלה על אצבעותי , כך היא גומרת אלפיי פעמיים והמון רמזים , ואני צעיר לגילה מזהיר .שואלת אותי אך עשית לי משהו כזה שאף אחד לא העז וסיפרה לחברה שיש לי את זה . מין לא ברור הפרי האסור .ילדה בשימלה. אשה זקנה גבר מלמד. בחוריות, אדון שולט . יחסי שליטה ,והיא מבקשת עוד השפלה , זה לא מתאים לכולם אך מנסים לעד הד למרחקים , והיא שמדברת על לילה צהוב ,רוצה שלא אבכה ברחוב אז לאן מגעים ?שמשהו חסר עד כמה את עצמנו נסדר . והיא שרצתה לרצות אותי כתמימה סקרנית, ביקשה לחדור לראשי ולספק את פרי תאוותי, אמרה אני אנסה להגשים לך. קניתי לה אודם אדום ,ומרחתי כמו שאני רוצה ממש לא מדויק ,וכמובן דאגתי שהאיפור מהזעה ימרח לא על הפנים ואישונים השחורים עכשיו זולגים והיא על הברכיים , מגיע עמוק לוושת והיא כמו נחנקת והיא כימעט בוכה ספק מקיאה , אומר לא באנגלית טין אייגר סלוט ,פותח לה את הצורה..והיא בצרה ,מטפטף לה זרעים לריסים אומר לה בקול תעשי בלונים .עם השפיך והיא מנוזלת מכף רגל ואד ראש אוחז לה בצמות .ומטעטע לה אלף מחשבות .אני האמן אותך להיות השפחה שלי ואם תהי טובה אעשה ממך זונה אז מה חסר לנו מה.לאן נגיע ,כאשר נולדנו עם חרא בפנים ,שגדלנו על סיבבה קרת מירורים , יצר הרס עצמי לאן תוביל אותי ,גם כאשר טוב רק אנחנו יודעים להרוס והסיבות ממש בננה לקוף uu

למעלה