למה דניאל בלס לא מופיע בפורום ? |ש

Johnblaze

New member
למה דניאל בלס לא מופיע בפורום ? |ש

הייתי רוצה לדון איתו על כמה משפטים שהוא אמר הייתי ככה קרוב לחזור בתשובה בגלל האתר שלו.. מזל שתפסתי יוזמה בזמן והתחלתי לחקור גם כיוונים אחרים וראיתי את האמת וכמה שהוא שקרן,או טיפש ,או שניהם... אחחח אני זוכר את אותו יום הסתובבתי לי בין מדפי ספרים בירושלים. זו הייתה פרשת דרכים. האמנתי בכל ליבי שיש אלוהים האמנתי בדת היהודית התחלתי לקרוא קבלה אפילו...
תמיד בויכוחי דת הייתי בעד בצד הדתי,לא היו לי הרבה טענות צודקות לא היה לי ידע,אבל תמיד תקפתי את הצד האתיאסטי ,חשבתי שהם טיפשים אמרתי לעצמי..אתה חייב להיות חזק להראות שאתה צודק אם אני יראה שהם לא משתכנעים מהטענות שלי והם בשלהם..אני יתחיל לחקור גם את הצד שלהם. אותו יום קריר בירושליים
,ואני עומד מול מדף ספרים מרים ספר קבלה מהמדף,קורא מאחורה,נראה נחמד. באתי כבר לקנות,ופתאום אני רואה את
השען העיוור של ריצ'רד דוקינס
אמרתי לעצמי באותו רגע
,שאני חייב לראות על מה ההמולה עם האבולוציה הזאת איך אנשים מאמינים שהם באו מקופים..זה כ"כ מטומטם קניתי את הספר וה50 שקל האלה הצילו את חיי סביר מאוד שאם הייתי קונה את הספר קבלה החיים שלי היו נראים אחרת
ותודה לאימא שתמיד אמרה לי "תשמע את שני הצדדים" אני כ"כ שמח שלא נפלתי בפח של מר דניאל בלס ובגלל זה אני אובססיבי לגביו ,ואני לא ינוח
עד שהוא יופיע פה ויגיד שהוא טועה ומטעה או שיתווכח עד שיזיע דם
להלן הציטוט "האדיר" של "רב" דניאל בלס ואחריו ציטוט של מה שקורה למי שמקשיב לדני

deathcaster

New member
תשובה

יש לו פורום משלו, שאל אותו שם, לא צריך מואזין מס' 2 שיטמא כאן את הפורום. אבל ראה הוזהרת, אם תשאל אצלו שאלות חכמות, הוא ימחק אותן

5GIPI5

New member
דקסטרהוא תלמיד ביו טכנוקרט שנה 2

והוא מתעסר במוטאציות ובחיידקים הוא ער לזיהומים של אחרים אבל קשה לו לראות את הזיהום שהוא יוצר בעצמו בלס היה כאן בעבר כשהפורום היה גם אתאיזם וגם דת מי ששימש דקסטר בזמנו היה גוברנר ושניהם פתחו אתרים משלהם, עכשיו כשהפורום הזה הפך לאתאיזם ללא דת אז אין לו מה לחפש כאן.אלא אם כן הוא רוצה לחזור על עצמו בפני הליצן התורן החדש והרי כבר נאמר הטמבלים לא מתים רק מתחלפים.

אז קראת ספר של ריצ'רד דוקינס

הדרוויניסט הגדול שעוסק בהגנת האבולוציה (בצורה לא אובייקטיבית) ביג דיל... זה סיבה לזרוק הכל? אתה חושב שיש לך מספיק ידע על התאוריה?

כדי לגבש דעה מוצקת יותר, יש לקרוא

גם את "התאוריה" השניה בספר התנ"ך, לפי התאוריה השניה האדם נוצר מעפר לפני 5,700 שנה. בהחלט נשמע הגיוני יותר.

5GIPI5

New member
טעות הרס אתה לא יודע מה היה לפני

5700 שנה ובטח שאתה לא יודע מה היה לפני 5.7 מילארד שנה מה שבטוח שבסוף תגיע לתוך בור ויכסו אותך בחול אלא אם כן תבקש שישרפו את גופתך ויפזרו את האפר באוקינוס השקט.

אולי אותי יכסו בחול, אבל מה שבטוח

שבשבילך יכינו קבר מיוחד בצורת כרבולת

Johnblaze

New member
שאני חושב על זה

זה סיבה מספיקה לזרוק הכל אבלך אני לא זרקתי גם אחרי 4 ספרים התחלתי להתעמק בנושאים אחרים במקביל

Johnblaze

New member
תן ניחוש

אם אמרתי שמזל שדניאל לא עבד עלי אז מה אני לדעתך ?

יפה. אתה אולי בין הבודדים שהצליחו

את זה. אנשים שחוזרים בתשובה הופכים להיות אטומים למציאות ומאמינים לכל שטות שיוצאת מפי המחזיר בתשובה(או דניאל בלס). אתה אומר שכבר כמעט חזרת בתשובה אבל אז במקרה קראת את הספר הזה ושינית את דעתך בצורה קיצונית. זה מאוד מוזר ומעטים האנשים שהיו ויהיו בתהליך החזרה בתשובה ויפסיקו באמצע. ובנוסף גם יהיו אתאיסטים ולא סתם חילוניים מאמינים!

Johnblaze

New member
תודה.כן זה מה שקרה

זה לא קרה בין לילה או בין ספר זה היה תהליך של כמעט שנה

ולי זה היה תהליך של חודשיים ../images/Emo3.gif

אבל לא הייתי במצב שלך אז ברור שלך זה לקח יותר זמן.

למעלה