למה דווקא אני ?

למה דווקא אני ?

למה דווקא אני נולדתי שמנה ? למה דווקא אני צריכה לעבור תהליך של ירידה במשקל ? למה אני אוכלת בלי הפסקה ? למה עד שאני מכירה בחור חמוד אני דוחה אותו בגלל עצם היותי שמנה ולא שלמה עם עצמי ? למה אני לבד ? למה אני מתמכרת לדברים כל כך מהר ? אני לא מצפה מכם לענות לי על השאלות הללו, אני רק רוצה לכתוב ושתקראו מה שיש לי להגיד. אני מרגישה הכי שמנה ומגעילה בעולם, לפני שבוע הייתי אצל דיאטנית ועליתי על המשקל והוא הראה 87.200 קילו. רציתי לקבור את עצמי באותו רגע, כל השבוע הזה שעבר אכלתי רק יותר ואבא שלי חזר מחו"ל וקנה מלא שוקולדים ואכלתי את כולם. אני יוצאת מהמקלחת ומרגישה כמו גוש שומן עם סימני מתיחה בבטן בידיים ובכל הגוף, ואני חושבת לעצמי גם אם אני ארזה, תמיד יהיה מה שישאיר לי סימן שאני הייתי שמנה דובה ואף אחד לא הסתכל עלי, אז בשביל מה לרזות בכלל? יש לי סימני מתיחה על החזה ואני צריכה כל הזמן להסתיר את זה, אני לא מסוגלת להיות עם גבר, ואם אני עם גבר אז זה חייב להיות בחושך עם נר קטן. אני מנתקת קשרים עם חברים שלי רק בגלל שאני שמנה ופוחדת להראות את הפרצוף שלי שלא יצחקו עלי, אני בקושי יוצאת ואם אני יוצאת זה רק עם כושים כי הם אוהבים שמנות. אני שונאת את עצמי ואת הגוף שלי. ואני רוצה לדעת אלוהים, למה דווקא אני שמנה? למה שכנה שלי לא שמנה? אני בחורה מדהימה עם אופי מדהים שאיתו אני באמת שלמה, אבל כל פעם אני נשברת מחדש כשהאוכל מנצח אותי. היום, חשבתי על התאבדות. הרי, אין לי מה לעשות בעולם הזה...אף גבר נורמלי לא ירצה בחורה כמוני, הרי רוב הבחורים שאוהבים שמנות יש להם דפקט גדול זה בטוח, ואני לא מכלילה אולי יש כאלו שהם באמת בסדר, אבל גם אם הם בסדר הם בטח שמנים ושעירים. אני חייבת להגיד לכם, אני שונאת את עצמי ואני ממש חושבת על התאבדות. אולי היום זה יקרה... תודה על ההקשבה ושלום.

יקירתי..

דבר ראשון- למה בחרת לעצמך כינוי כזה? למה את כ"כ שונאת את עצמך? משקל של גוף זו לא סיבה לשנוא את עצמך! בכלל לא! תגידי תודה לאל שאת יכולה ללכת/לראות/לשמוע/לדבר, תגידי תודה שאין לך בעיות יותר גדולות. עכשיו, אני אף פעם לא היתי במצב של עודף משקל גדול, אז אולי אני לא ממש יכולה להבין אותך ואת מה שאת כותבת פה, אבל רע לי לקרוא אותך, ורעצוב לי לשמוע כמה שנאה עצמית יש לך. ואל תעיזי לחשוב על התאבדות, אל תעיזי (בזה אני דווקא כן מבינה, מנסיון), אל תעזי לפגוע בעצמך בשום צורה, כלום לא שווה את זה, כלום. ואני יודעת, כי אני היתי שם, ואת יודעת מה? יש לי הרבה מזל שאני פה כותבת לך...אני עשיתי שטויות ואל תעיזי לחשוב מחשבות איומות כאלו. תחשבי על המשפחה שלך, על החברים שלך..שום דבר לא שווה מוות! ואל תחשבי ששום גבר בעולם לא ירצה אותך! לא כ-ל הגברים בעולם שופטים בנות לפי המראה החיצוני. את נשמעת לי בחורה משכילה, נחמדה..שקצת במצוקה עכשיו. אל תשנאי את עצמך כ"כ... אני רוצה שתלכי ותקראי את הסיפורים האישיים של אנשים בפורום הזה! יש כאן הוכחות של אנשים שהורידו הרבה במשקל! וחלקם גם היו במצבים לא קלים. אבל הם לא נשברו, לא דיברו על התאבדות..הם עשו משהו עם ההרגשה הזו, משהו טוב. הם טיפלו בעצמם. בבקשה אל תפגעי בעצמך..בבקשה אל תחשבי את המחשבות האלו. אני אשאר פה ואדבר איתך כל הלילה אם צריך, אבל בבקשה אל תעשי שטויות. בחיי, כ-ל-ו-ם לא שווה את זה.

reutרעות

New member
מסכימה עם כל מילה של בחורה!!!

שום דבר בעולם לא שווה התאבדות! מתוקה, המראה החיצוני לא תמיד חשוב!! העיקר שיש לך אופי נהדר וזה גם מה שאת אומרת!!!! את לא מתארת לעצמך כמה סבל תגרמי אם תעשי כזאת שטות! קחי נשימה ארוכה, תחייכי! תחשבי שוב עוד פעם בראש צלול! ואל תעשי מעשה פזיז! הפורום הזה נועד גם לך! אם את מחליטה שאת רוצה לעבור שינוי רק תגידיד! האנשים המקסימים פה יתנו לך עזרה ואת תפני לדיאטנית ואת תרדי במשקל בעזרת ה'!!! הכל צריך לבוא מרצון שלך, ותאמיני לי שכדאי לך! אז שוב פעם תקחי נשימה ותרגעי! ואל תחשבי לרגע על התאבדות!

../images/Emo124.gifהלו הלו הלו!!!

את אמרת ואני מצטטת:"אני בחורה מדהימה עם אופי מדהים שאיתו אני באמת שלמה" את לא יודעת איזה מזל יש לך! את שלמה עם האופי שלך!! שזה דבר לדעתי די נדיר... בן אדם שבאמת אוהב את עצמו. את צריכה ללמוד לאהוב את הקליפה שלך את העור שלך גם אם הוא מלא בסימני מתיחה! את לא חייבת להיות שלמה עם איך שאת נראת,אבל את חייבת להבין שכרגע זה המצב,אף אחד הוא לא המציא איזה נוסחא הוקוס פוקוס שיכול לשנות את הגוף בשניה. בשביל לרזות צריך לעשות מאמץ! וכולנו בפורום הזה יודעים מה זה להתאמץ בשביל להגיע למטרה שלנו! אז את התחלת בדרך הנכונה הלכת לדיאטנית,אוקיי לא אהבת את המספר על המחוג,להגיד לך שאני אוהבת את שלי?! לא אני לא ישקר לך. אבל אני עושה את כל מה שאני יכולה בשביל לשנות את זה. גם את יכולה.. אז יאללה צאי מהיאוש הזה,תשני את הכינוי שלך ותתחילי בדרך חדשה,כי את יכולה!!

o f e k i

New member
שלום לשמנה ולמדהימה

חמודה קראתי את מה שרשמת ומה אני אגיד לך?ממש כאב לי הלב,אני מכירה את ההרגשה שאת תיארת היטב היטב מאוד,היטב מידי...תחושה הזו של פיל בחנות חרסינה,של גועל מעצמך היא התחושה שתגרום לך לאכול יותר ויותר. תראי חמודה,את רשמת למה נולדתי ככה?אף אחד לא נולד במשקל 87 קילו,אף אחד!זו לא גזרה משמיים ואת יכולה לשנות את זה,זה ייקח לך זמן וזה יקח לך במאמץ וביזע,אבל זה תהליך שיכול להיות נחמד,קצת כמו טיול לתוך עצמך,את שואלת למה את תדחי בחור שמוצא חן בעיניך בגלל חוסר שלמות עם עצמך?ובכן אין לי תשובה לזה ואני חושבת שלאף אחד אין,בגלל שזה משהו שרק את יודעת בפנים,יכול להיות שהשומן משמש לך כמעיין מעטפת הגנה,או כמין חממה שבה את מסתתרת מהעולם ומעצמך,וזה היה בסדר עד עכשיו,עד שאת כותבת שחשבת על התאבדות,אבל למה להתאבד עם אפשר לרדת במשקל בצורה בריאה ,להרות טוב ולהרגיש טוב?אין שום סיבה שבחורה כמוך עםאופי מדהיםאפילו תעלה את המחשבה הזו על בדל מחשבתה,חמודה אני מציעה לך 3 דברים:הראשון זה לשנות את הכינוי שלך,את לא חייבת כמובן אבל אני מאמינה שזה יתרום למחשבה שלך על עצמך,הדבר השני זה להצטרף לבית הזה,תמצאי כאן אנשים חמים וחכמים שרוצים לעזור ויודעים איך,ודבר שלישי זה להציב לעצמך מטרה ראשונית נגיד 2 קילו,וככה לאט לאט עוד 2 חעוד 2 עד שתגיעי למשקל שבו תרגישי טוב עם עצמך -אבל לא משקל נמוך מידי אה? לגבי מה שהמשקל הראה לך זה המצב כרגע!!!כל זה יכול להשתנות וזה ישתנה אל תתיאשי ואל תוותרי,אנחנו כאן איתך ולצידך,אז באמת שלום ונעים מאוד...ויאללה תפשי כיסא ותצטרפי...ברוכה הבאה |חיבוק

אז אני בוחרת כן להגיב...

אני בטח אחזור על כמה דברים שאמרו פה,אבל לונורא... החיים זו מתנה.מתנה לא מחזירים.את צריכה להגיד תודה שאת נושמת... את לא שוקולת כל כך הרבה,תאמיני לי. יש פה אנשים ששקלו יותר ממאה והצליחו להגיע למשקל היעד שלהם. את לא נולדת במשקל של 87 קילו נכון?ואת גם לא תמותי ככה. רק בנאדם אחד יכול לשנות את זה.הבנאדם הזה-זה את. זה לא יהיה קל,זה נכון.אבל אף אחד לא אמר שזה יהיה קל. כמו שמישהו חכם אמר לי פעם-החיים הם כמו אופניים...כשקל לך מדי-את בירידה. דבר ראשון-|*
אכילה נכונה
את לא עוזה דיאטה.למה לא?כי דיאטה זה לשנות את הרגלי האכילה ואורח החיים שלך לזמן מוקצב,אשר בזמן הזה את תורדי במשקל. ומה אז?נגיד והגעת למשקל היעד שלך...מה קורה אחר כך?חושרים לשגרת החיים?לנשנושים הבלי פוסקים?לשיכיבה על הספה,ולראות טלוויזיה עם פיצוחים,ועוגות,ועוגיות? מי שהוריד במשקל והגיע כבר למשקל היעד שלו יוכל להגיד לך-יותר קשה זה לשמור. את לא יו-יו,נכון?לא חשבתי ככה
את לא יכולה לרזות-להשמין,לרזות-להשמין... את הולכת לפתח אורח חיים בריא.הכל יחסי.מותר לך לאכול מה שתרצי.שימי
-לא כמה שתרצי.
תאכלי 6 ארוחות ביום.כן,את קוראת נכון.שש. שלוש ארוחות גדולות ביום-בוקר,צהריים בעב.שמכילות את כל אבות המזון. ושלוש (אפשר גם שתיים),שיהיו ארוחות ביניים.שיכילו משהו קטן...עוגייה ותה,סנדוויץ',חטיף אנרגיה,יוגורט,מעדן...מה שבא לך,אבל שיהיה קטן.רק שלא תיהי רעבה. דבר שני-
ספורט
כן,עד כמה שזה מעצבן,ספורט.ליהיות סתם רזה,ולא חטובה,זה לא ממש יפה. אם תעשי ספורט,תעצבי ותשמרי על הכושר,תתחטבי,ועוד.יש המון המון יתרונות לספורט,שתוכלי למצוא במאמרים.
תתחילי בקטן.רגל במקום אוטו,מדרגות במקום מעלית,וכו'. ואז תתחילי לעשות 3-4 פעמים בשבוע,של 45 דקות,ולאט לאט תעלי את הרמה,כשיהיה לך קל לעשות את הספורט (אירובי,ואנאירובי,יש על זה במאמרים). אבל אני לא מתכוונת ממאה כפיפות בטן למאתיים,אני מתכוונת ממאה (נגיד,תתחילי ביותר קטן),למאה וחמש,או מאה ועשר.
תנסי לעשות ספורט שאת אוהבת.אני למשל מאד אוהבת ללכת,ומשחקי כדור,שחייה,וריקוד. אבל יש עוד הרבה הרבה דברים אחרים,שאני בטוחה שתמצאי משהו שתאהבי ושיהיה לך קל להתמיד בו...
תנסי כל פעם לגוון,ולהחליף.את בנאדם,שיגרה משעממת,וימאס לך,ואז תשברי. וזה עוד דבר שאני רוצה להגיד לך-יהיו פעמים שתמעדי זה קורה לכולם,וזה בסדר גמור. רק מטעויות לומדים.אבל יש הבדל בין מעידה,לבין נפילה. ומה ההבדל?ההבדל הוא שכשאת מועדת,א מועדת.ואז את ממשיכה כרגיל,בלי לקצץ מהיום למחרת או משהו... נפילה היא להגיד-אם כבר נשברתי אז לפחות נהנה מזה,ונמשיך לאכול,ולאכול,ולאכול...וזו עצם הנפילה.או שפשוט נקצץ מהיום הבא,וזו שוב טעות גדולה. במרקה ותמעדי-אנחנו פה.לתמוך,ולעזור לך...אבל זהו.זה מה שאנחנו יכולים לעשות. הכל תלוי בך.רק בך. תשסתכלי במאמרים ותמצאי תשובה לכל השאלות שלך.מקסימום-אנחנו פה...

נוב 00

New member
מן הסתם..

מן הסתם לא שווה להתאבד בגלל מראה ועוד שהוא ניתן לשינוי כמו השמנה... אבל גם דיי מגעיל מצידך במיוחד בתור שמנה להגיד : "אבל גם אם הם בסדר הם בטח שמנים ושעירים." יענו מצד אחד את מתלוננת שהגברים הנורמאלים לא אוהבים שמנות, אבל את בעצמך חלק מהעולם הזה אם את כותבת "שמנים" (עזבי את השעירים) כמשהו יוצא דופן ומשהו מגעיל ודוחה... אז תחשבי על זה... אה כן, ואל תתאבדי, לא שווה...

Naughty Girl1

New member
התאבדות ?

התאבדות זה מעשה אנוכי לדעתי. תחשבי על האנשים שאוהבים אותך, ואני בטוחה שיש כאלה. לא יכאב להם? חוצמזה, שאולי יכאב להם להמון זמן, אבל בסופו של דבר הזמן מרפא הכל. כולם ישכחו ממך. את פשוט תהיי מתה, וזהו. משתלם לך ? יבכו עלייך תקופה ארוכה, ואחר כך זהו. לא מאמינה שיזכירו אותך יותר. את בעצמך הודת שאת מקסימה עם אופי מדהים. אז למה שלא יתקרבו אלייך !? בגלל משקל עודף?! נו באמת !! אני מכירה כל כך הרבה בנות עם משקל עודף, שהן מוצלחות מכל הבחינות! אהבה, חברה, הכל ! למה את שוללת את עצמך רק בגלל שיש לך כמה קילוגרמים עודפים ?!????? ממש עצוב שאת ישר חושבת על התאבדות, במקום לעזור לעצמך. לא הולך לך? פני לדיאטנית! אני מוכנה במסר להמליץ לך על קבוצת תמיכה מעולה, שאיתה הורדתי המון. תתחילי להתעמל, ופני לעזרה מקצועית. אבל אל תחשבי על התאבדות. לעולם. זה לא הפיתרון, ואת יודעת את זה.

../images/Emo124.gifילדה יפה אני קוראת לך!!!

אין לי מושג מי את אבל ההודעה שלך קרעה לי את הלב לחתיכות!
החברים כאן מכירים אותי ויודעים שאני משתדלת לא להיות אמוציונלית בתגובותיי אבל כאן אני פשוט לא יכול לשלוט ברגשותיי. ילדה יפה שלי, אני לא מכירה אותך ואת לא אותי, אבל אני כל כך מחבקת אותך וקוראת לך אל תעשי זאת! החיים הם מתנה! למרות שהם נראים לך כרגע אפלים ובלתי נשלטים, את לא תאמיני אבל החיים הם לא המראה חיצוני ההצלחה בקרב הגברים העושר או מה שלא יהיה החיים הם מה שאת עושה אותם! ואת כל כך יפה, כל כך יפה, איזה פנימית ואיזה נעליים, לא מאמינה בשטויות של "פנימי" "חיצוני". מי שיפה בעיניי יפה כולו, בבת אחת. מי שיפה בעיניי הוא אנושי. אל תטלי את חייך בגלל מצוקה זמנית, הכל תלוי רק בך, את יכולה ויש לך המון כוחות לפתור אותה. אני מדברת אליך כמישהי שחייה כמעט נלקחו ממנה לפני 11 שנים והוחזרו לה בחסד עליון. ראיתי את המוות מול העיניים שלי, אל תעשי זאת! אל תקדימי את המאוחר! יש תקווה! אל תכנעי! מוות הוא פיתרון קבועה לבעיה זמנית!!! 3 ממכריי הלכו בדרך הזו ואני רק חושבת מה הם החמיצו בגלל שניה אחת של חוסר תקווה וזה כואב! בבקשה!

למעלה