למה גברים חסרי רגישות???

• פותח הנושא li.g
  • פורסם בתאריך

li.g

New member
למה גברים חסרי רגישות???

מלאך האהבה, טענת שאני צריכה להיות מוכנה לקשר ואני אכן מוכנה לקשר. יצאתי עם מישהו שבועיים וניסיתי לתת לזה הזדמנות, אבל כשאני מספרת לו דברים שעוברים עליי ועל האבא של הילד שלי טוען שזה לא מעניין אותו. איך אפשר להתקרב לגבר כשהוא אומר דבר כזה בעוד הוא גרוש ומספר לי על גרושתו??????? אז הנה ניסיתי והייתי מוכנה לקשר והוא היה ממש נחמד אבל עד פה. כמה אפשר לפגוע בנו הנשים ולטעון שאנחנו אשמות בהכל? עוד הוא משחק אותה נפגע ממני. אחלה גברים יש בעולם

GALI02

New member
מצטערת לשמוע../images/Emo24.gif

וכן... יש גברים כאלה בעולם. הוא לא שווה אותך וטוב שגילית את זה עכשיו. מי שמעוניין בקשר רציני איתך צריך לקבל אותך ואת הילד והעבר שלך כעיסקת חבילה... לא נורא. תרימי ראש ותמשיכי הלאה...

חשבתי שמה שאני אומר לא נקלט..

לא רק זה הבעת זילזול בי ובדעותי ואצטט "אז לכל הבנות תודה לכן על גינוי מעשיו של מלאך האהבה אבל יש הרבה כמוהו. הוא גבר אין מה לעשות." אף אחת מהן לא הסכימה למעשייך אך לא אהבו שהעליתי תעניין בראשי והעליתי אותו כי לא ראיתי סיבה להסתיר מה שנכתב בראשי ולא בפרטי.. שאלת למה הם חסרי רגישות? כי למדו שלהיות אוהב רומנטי ורגיש זה לא תופס לכן תלב ואתן לא מעריכות... רק תהפך ... לכן בגיל מסויים תחת נסיון הם הופכים לכאלה כי זה הדבר היחיד שאליו אתן נמשכות כמו מגנט.. להיות מוכנה לקשר לא בא תוך יום יומיים ובטח לא במילים אלא במעשים לאורך זמן כשאת בקשר ונותנת הזדמנויות לזה או לאחר לא מעיפה את כולם שהעניינים מתחזקים.. סליחה אם לא מעניין את מי שאת יוצאת הילד שלך תעיפי אותו קיבינימט מקובל לחלוטין... אך אל תצפי ממנו לשמוע כל הזמן על האבא של הילד בדיוק כמו שאותך היה דוחה לשמוע על כל החברות שלו לשעבר ובמיוחד נשים שהתחתן עימן ועל חדר המיטות איתן ... מספר לך על גרושתו? תעמידי אותו על מקומו ותפסיקו שניכם לחיות בעבר ולספר סיפורים.. וזה לא ניסית .. שמנסים זה לאורך זמן לא לכמה ימים וזה נקרא לנסות עם מגוון אנשים לא עם אחד.. מותק לא רק אני טוען ככה אלא הנשים עצמן יודעות ומודות בזה .. הוא לא מתאים נסי עם מישהו אחר כמו שידעת להעיף 20 תדאגי לנסות עם 20 קפיש ?

ronen1981

New member
לא מדויק ,זה יותר משהו אבולציוני.

משהו למחשבה: תחילה הגברים לפני שהם גברים הם ילדים כאשר בשלב הזה אחוז גבוהה מהם רגיש ומתחשב וכולי וכולי ,כעת עם הזמן אחרי הרבה סבל ויסורים מהמין הנשי בכדי לשרוד בעולם האכזרי ובהתמודדות עם ה"מין הנשי" יותר ויותר "ילדים" שכבר הפכו לגברים מקהים את הרגישות שלהם ונהפכים למה שהמין הנשי מלין עליו. למעשה יש כאן סיטואציה של דיסה שבושלה וכעת מי שבישל אותה סובל מכאב בטן אחרי שהוא אוכל ממנה. ולסימוכין לטענה ראי בפורמים המתאימים מאמרים על ה"ניס גיי" וסבלו ... וכל כמה זמן בחור נחמד ומתחשב ורגיש מספר איך בחורה התעוללה בו ורוצה להשתנות להיות "מניק" יותר כי זה מה שכנראה ה"מין הנשי" רוצה להבנתו (פה הוא טועה אגב בהסקה שלו ואפשר להרחיב פה בנושא). מכל מקרה אם בתשובה רצינית קצת שונה חפצה נפשך אז הינה היא תגובתי: לא כל הגברים הם חסרי רגישות או חסרי התחשבות יש עדיין מספיק מהם שרגישים ומתחשבים וכולי... החוכמה היא לדעת למצוא אותם. אחד מהם אפילו כותב הודעה ברגע זה ממש ,(טוב סכ"ה בן 21 אז ה"מין הנשי" עדיין לא הספיק להרוס ולקלקל אותו
) מה שלי יש לומר זה אל תתיאשי ותמשיכי לחפס ,כי כמו שאני תמיד אומר כל אחד ואחת מאיתנו בסופו של דבר צריך למצוא רק בן זוג אחד ויחידי שמתאים לו.(וזה כשיש מעל 3 מיליארד מועמדים לכאורה....) אז החיפוס הוא לא קל ולוקח זמן זה או אחר אבל בסוף כשמוצאים אין דבר ששווה יותר מזה. (שווה יותר מזכיה בלוטו ב100 מליון ש"ח.) אז תיהי חזקה ותמשיכי לחפש אני בטוח שבסוף הוא ימצא. מכל מקרה עוד אפשרות היא לנסות ל"חנך ולביית מחדש" את "חיית הפרא" אבל לדעתי ראוי לעשות זאת רק אם הפוטנציאל הנפצה והכדאיות היא גבוהה בעיניך. קרי לדבר איתו להסביר שזה פוגע בך ואם הוא עדיין לא מבין ולא משנה דרכיו אז בלב שקט להוציא אותו מחייך.

רונן... הן מזבלות תשכל שזה מה שהן

רוצות אך אל תטעה הן לא נמשכות לנייס ... ואם לא קלטת תקלוט עם הזמן..

GALI02

New member
בנים... שופופו לכאן שנייה

WHAT THE *** ARE U TALKING ABOUT??? חוץ מיזה לא שמעתם ת´משפט ALL MEN ARE PIGS? אז אם זה מה שאנחנו מחפשות אז איפה כאן הבעייה???????? אה, לא כל הגברים כאלו...מה באמת? אז כנראה שיש גם נשים שלא מעריכות ת´תכונה הזאת בגברים בפרט והאנשים בכלל. אם כי יש משהו במה שנאמר כאן ואני אסביר... עודף התלהבות בהתחלה, רומנטיקניות מופרזת, יותר מדי מוצי פוצי- ואני מדגישההההה בהתחלה.כן גורר איזושהי התקררות מהצד שלנו(שלי לפחות). אני לא בעד לחשוף הכל מההתחלה. כשהכל עדיין לא ברורר ושני האנשים עדיין מגששים בקשר לרגשות שלהם כלפי הצד השני. יש בנות שצריכות ת´זמן שלהן כדי לברר לעצמן מה הן מרגישות. וזה קצת קשה הכשהצד השני מרעיף עליהן עודף תשומת לב ועודף התלהבות. בקיצור מה שאני חושבת זה שכל דבר צריך לבוא בזמן ובמקום המתאימים לשני הצדדים. ואז אין שום סיבה בעולם שקשר כזה לא יצליח ושהאישה תנפנף אתכם(ותסלחו לי על הבוטות) בקשר למה שהבחורה כאן כתבה בהודעה הראשונית. אני חושבת שזה מאוד תלוי באיזו מידה היא סיפרה לו על בעלה ועל הילד. אם הם מכירים ר שבועיים אז אני מבינה אם זה יכול לעצבן אותו לשמוע כל הזמן סיפורים על זה... אבל יש גם דרך יותר נחמדה להגיד את זה מאשר לא מעניין אותי. וכן אני יודעת שכתבתי קצת משהו שונה מקודם אבל לא שמתי לב שהם יצאו רק שבועיים... וגם חשבתי על זה עוד קצת ושיניתי קצת את דעתי. בכל אופן כשהקשר רציני הבן אדם לא יכול להמשיך לא להתעניין(בבעל אולי כן אבל בילד לא) יום טוב שיהיה לכככככולםםם

GALI02

New member
ועוד משהו לחידוד

לאורך זמן אני באופן אישי(ואני מניחה שגם רוב הנשים השפויות) יעדיפו את הבחור הרגיש ולא אחד מנייק ושעולמו הפנימי צר כעולמה של נמלה. אבל בהתחלה זה עלול להרתיע... אני מקווה שעכשיו הבהרתי את עצמי.. ועוד משהו- בחורה שלא יודעת להעריך מישהו שקשוב אליה וכנה איתה אכן אולי יותר יתאים לה מישהו שמתאים להגדרה של מנייאק...

לחידוד את רק מדברת ככה

ואמרת שנהגת אחרת... ככה שדיי לזיין תשכל על אלק אתן נמשכות לטוב בעודכן מכשפות ונמשכות לרע

GALI02

New member
די! אני לא מוכנה שתסלף ככה

את מה שאמרתי... אני לא מסתכלת לכיוון של מישהו שנראה לי מנייאק. זה דוחה אותי כל הטיפוסים המצ´ואיסטים האלה שחושבים שבמינמום השקעה הם יכולים להשיג כל בחורה. וכבר אמרתי לך שבמקרה שלי מאוד יכול להיות שמישהי אחרת הייתה מקבלת ת´התנהגות שלו כדבר הכי טבעי בעולם. באותו הזמן אני לא ידעתי עדיין מה אני מרגישה כלפיו ולא רציתי לפגוע בו ולנצל אותו ובגלל זה סיימתי אתזה(אחרי שניסיתי להסביר לו והוא לא הבין). מה גם שאני מודה שבאותו זמן לא כל כך ידעתי מה אני רוצה בלי קשר אליו כל כך. ויניב אני לא מוכנה שתקרא לי מכשפה. אני לא ירדתי עלייך אז אני מבקשת שזה יהיה הדדי. מה גם שזה לא מתקרב ללהיות נכון

אלק דוחה...

עושה לך את זה בדיוק כמו לכל אחת ולא מדובר על ערסים או מצואיסטים לא שהם לא עושים את זה לכן... ואכן במינימום אם בכלל השקעה הם משיגים כל אחת... עובדות בשטח.. לא קורא לך אישית אלא לכולן ... זה לא מתקרב ללהיות נכון אז למה זה מציק כל כך...

GALI02

New member
זה מפריע לי בגלל שזה לא נכון

ולא... זה ממש לא עושה לי את זה...

ronen1981

New member
הי גילי נראה לי שהבנתי מה נשים רוצת

כן כן זה לא גימיק ולמעשה דבריך הם חיזוק למה שהבנתי.(שווה שיש הרבה ידידות שמשתפות אותך בשיחותיהן ומחשבותיהן ונוסף לכך נסיון חיי...) אז מה הן רוצות.... . . . . . . . . . . . את רונן
. טוב ברצינות לא סתם רשמתי קודם: "וכל כמה זמן בחור נחמד ומתחשב ורגיש מספר איך בחורה התעוללה בו ורוצה להשתנות להיות "מניק" יותר כי זה מה שכנראה ה"מין הנשי" רוצה להבנתו (****פה הוא טועה אגב בהסקה שלו ואפשר להרחיב פה בנושא*****)." אז נרחיב... נשים ככלל (על מזוכסטיות יוצאות דופן לא נדבר) לא רוצות באמת גברים מניקים ולראיה כמות הנשים המלינות על הגברים המניקים וה@&*# ובוכות בגללם וכמות הנשים המבוגרות ובוגרות יותר (סביבות גיל ה30) שהיו מתות למצוא את ה"ניס מן" להקים עימו תא משפחתי . הקיצר הנשים בוכות והגברים הנחמדים והרגישים בוכים מה לעזעזל קורה פה?!?!?!?!?... הינה סדר לבלאגן שמתיחס לנשים הצעירות יותר (לרוב מדובר בנשים בסביבת שנות ה20 לחייהן,אילו שמבשלות תדיסה מבלי להתכון לכך שחברותיהן המבוגרות אוכלות אחר כך...) . אז כך זה לא סוד שנשים ככלל בשיכבת הגיל המדוברת בכל זאת הרבה יותר אמוציונליות בהחלטותיהן לגבי בן זוגם . (לא פעם נשמע המשפט מהאישה הצעירה שאומרת אני לא יודעת בעצמי מה אני רוצה באמת....) כעת בעצם מה קורה פה ,אם יורשה לי לחלק את הכניסה למערכת יחסים לשני שלבים הראשון בו ה"מניק" לכאורה מועדף והשני בו הנייס גאי מועדף (בשלב הזה לרוב המניק אחרי שכיכב בשלב הראשון וזיין תבחורה יגרום לה לבכות ולהשאר לבד עם עוגמת נפש ושוב פעם לבד...) אם נדבר מתאפורית מדובר פה פשוט בסיטואציה של דירה ודלת כניסה ל"מניק" "יש" את הכישורים לפתוח את הדלת לדירה אבל הוא מהר רוצה ללכת ולפתוח דלת אחרת ואין לו ענין אמיתי לשהות ולגור בה ול"נייס מן" את הכישורים לתחזק את הדירה ומעוניין בלשהות בה וה"דירה" מעונית בשהיה שלו,הבעיה שה"נייס מן" מתקשה בלפתוח את דלת הכניס ולהיכנס לדירה.(יצא ממש צולע אני יודע אבל אני מקווה שהרעיון הובן.) אז מה בעצם יש ב"מניק" שגורם לו לככב בשלב הראשון אצל מרבית הנשים. 1)מיסטורין,גורם לריגוש "פריל" ופרפרים בבטן אצל הבחורה,גורם לבת במידה מסוימת להיות גם קצת הרודפת (לא רק הנרדפת) דבר שמונע ממנה לקחת אותו כמובן מאליו וגורם לה לחשוב עליו הרבה במשך היום.... מקסים ו"מכשף" מדליק ולמעשה גורם לה להתאהב בו.......שכן היא למעשה עדיין לא בדיוק מכירה אותו והראש שלה משלים את החסר לבחירתה...(אנחנו אנשי הרשת יודעים כמה קל להידלק ואף להתאהב במישהו שם וכמה מתאכזבים אנו לרוב כשפוגשים בו באמת.) (זוכרים מה שאמרתי "אמוציונליות בהחלטותיהן " ועל זה בדיוק הוא משחק בין אם הוא מודע לכך או לא..) כעת מה קורה בשלב השני (והפרדוקס הוא שהשלב הזה מבחינת משכו הוא העיקר בקשר ולכן לכאורה נדמה שיש עדיפות ל"ניס מן" אבל מה לעשות למרות שלפתוח את הדלת לוקח שניות ושוהיים בדירה כמינימום שעות אם לא יודעים לפתוח תדלת לא יכולים בדירה לשהות) בשלב הזה האישה יותר מחפסת את האינטמיות (הן בתקשורת מילולית שחשובה להן מאוד מאוד והן מינית) את הרומנטיקה את המגע את התקשורת והביחד והחשוב מאוד הביטחון בקשר ובזוגיות (משהו שהנייס גיי אוכל בו בלי מלח את ה"מניק".) וכד...הם למעשה רוצות לראות שהגבר שהם מאוהבות בו באמת ה"אביר על הסוס הלבן" שלהן..... הם רוצות מידי פעם גם לצאת החוצה מחדר השינה לבלות עם החבר שלהן וכולי....... הקיצר נראה לי שהובן הסוגיה. אז מה בעצם על ה"ניס מן" לעשות ,להיות מניאק הוא יכול אבל אז הוא למעשה לדעתי מפסיד מכך הרבה ולמעשה מאבד את עצמו .... מה שכן הוא יכול לעשות זה פשוט לשלב הראשון לאמץ לעצמו כמה מהנוהגים של ה"מניק" רק בכדי שיוכל להגיע לשלב השני... ומה זה אומר זה אומר למשל לא לצלצל לבחורה מליון פעמים ביום כל יום ,לא להביא לה פרח לדייט הראשון והשני למרות שהוא היה רוצה (ובעיניו זה נראה כדבר חיובי ונחמד לעשותו,אז זהו שלא! ) לא לחדול לבלות אם חבריו בגללה וכד ....ולהישאר נייס מן עד שתמצא זאת שמתאימה לו. אז קחו
ו
תרגישו טוב ותאמינו בעצמכם ותראו איך שבסוף הכל לכם\ן יסתדר. שלכם רונן.

סיבכת תעניין ... הבה נכיל מעט סדר..

נשים בשנות ה17-25 לחייהם לא מחפשות משהו לטווח ארוך (הזיקנה לא הורגשה וזה שכולן מסביבן בונות משפחה והן פתאום לבד) והן נמשכות למנייאק עד כמה שהן מזיינות תשכל בשקרים של כמה הגברים מנייאקים וחסרי התחשבות הם מתייחסות לטובים ביניהם בצורה זו ולמנייאקים בהערצה וככה גם לגבי המשיכה.. מצד שני בשלהות גיל 25-35 וכן הלאה מחפשות בעל ואבא לילדים (אחרי הכול לחץ משפחתי ולחץ חברתי שכולם בנו משפחה ובתוך זוגיות) היא מחפשת תטוב רק מה היא צריכה לאכול תדייסה שהיא וחברותיה עשו בגיל צעיר ואז היא פוגשת במנייאקים שהיו נחמדים ולמדו שהטוב שוקע והחרא צף ואם להיות מנייאק זה הדבר היחיד שהולך זה מה שהם הפכו להיות . ואם ניקח אותי לדוגמא אין לי יותר אמון בנשים איני רואה את עצמי מתחתן לצאת עם בחורות אצא אבל לא מאמין באף אחת מהן.. ולגבי המילים "אני אוהב אותך" לא יצאו מפי אלו מילים שנמחקו מהמילון.. לגבי היחס גם הוא השתנה אני יכול לומר שבניגוד לעבר בנות ממש ירדו לי מהעיניים.. לא יודע אם אצליח להיות המנייאק המדובר כי זה לא אני אבל בוא נגיד שאני התחלתי לעבוד על העניין ... איך אומרים מה שבישלת בשישי תאכל בשבת ..

GALI02

New member
רונן. הבנת בדיוק מה נשים רוצות

והחלק האחרון של מה שכתבת הוא בדיוק מה שהתכוונתי. לפעמים תחילת קשר יותר חשובה מההמשך. ונשים נלחצות מזה שמרעיפים עליהם יותר מדי אהבה על ההתחלה. קבל

li.g

New member
חייבת להבהיר לכם ../images/Emo42.gif

אני לא מדברת על האקס אף פעם, פשוט ביום ראשון עשינו בדיקת אבהות ושיתפתי אותו ביחס שלו לשחר. הוא זה שמספר כל הזמן על גרושתו וכמה הם חברים טובים ועוד נותן לי להקשיב לשיחות שלו איתה.

למעלה