למה אתם לא עוזרים לי???

shellybo

New member
למה אתם לא עוזרים לי???

נסה לעשות ריסט תוך כדי החזקת מקש

"למעלה", אם זה לא יעזור נסה לסנכרן ואז לבצע הארד ריסט (ע"י ידי לחיצה על מקש הכיבוי + ריסט) ואז לסנכרן שוב ! עומר

הנה...

הצילו!!! אתמול - התקנתי מספר תוכנות חדשות בניהן גם משחק "מירוץ מכוניות". היום - הפאלם לא מגיב, ולהלן אפרט: 1. בתחילה הוא לא כבה. 2. ביצעתי ריסט "קל" וקיבלתי את ההודעה הבאה: PALM COMPUTING PLATFORM ללא יכולת לתקשור נוסף עם הפאלם. מה עושים??????????? הרבה בריאות, עומר המאירי, גולש נייח בבזק

shukyn

New member
עומר, נראה לי שתה מתעלל בפאלם שלך

בכל אןפן HARDRESET יוסיף לו בריאות וינקה אותו מתכנות זבל. אבל על תעלה אותן חזרה ביחד. תעלה שתיים שתיים ותעקוב.

אכן... אני עושה פעם בחודש !

תודה שהזכרת לי, אני מבצע הארד ריסט as-we-speak... הרבה בריאות, עומר המאירי, גולש נייח בבזק

לוחצים על מקש הכיבוי לחיצה ארוכה,

תוך כדי שמקש הכיבוי לחוץ מכניסים את הפין (של הסטיילוס - נא לא לעשות פה שירשור בנושא !) לחור שנמצא בגב הפאלם, משחררים את הפין ואחרי ששיחררת אותו משחררים גם את כפתור הכיבוי ! אחר-כך הוא ישאל אות אם למחוק את הכל ויהיו שתי אופציות, שנדמה לי שהולכות ככה: erase all data ? yes = up no = any other button כמובן שפה כדי למחוק אתה צריך ללחוץ על כפתור ה"למעלה" בפאלם. עכשיו היכנס במחשב שלי ל-C:\Palm (או D:\Palm - תלוי איפה התקנת), שם תמצא תיקיה עם שם המשתמש שלך. העתק את התיקיה לשולחן העבודה (או לכל מקום זמני אחר) ובצע סינכרון רגיל, אם תתרחש איזושהי תקלה בסינכרון והחומר לא יחזור לפאלם כתוב כאן שוב ואני אדריך אותך מה לעשות עם התיקיה שגיבית. מספיק מפורט ? הרבה בריאות, עומר המאירי, גולש נייח בבזק

shellybo

New member
מה הכוונה?

האם HARDRESET ז"א : לחיצה בו זמנית על RESET ועל ה-ON ? במידה והתשובה חיובית - הפאלם לא מגיב לפעולה זו ולא זאת בלבד אלא שאיני יכולה לכבותו!!!! מה לשעות?????????

shukyn

New member
הלחיצה לHARDRESET צריכהלהמשך כ 4 שנ

שניות רצופות.

לא לא לא לא לא ! עכשיו הבנתי למה

התכוונת ! הבעיה הזאת היא לא אצלי ! פשוט שאלת מה הבעיה שלו, אז כתבתי לך ! ואני משתדל שלא להתעלל בו... עומר

למעלה